Pannacrema nuavia verde

ManosRK
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: 21 Φεβ 2022, 15:48
2
Τοποθεσία: Αθήνα
Has thanked: 116 times
Been thanked: 137 times
Ηλικία: 36
Επικοινωνία:

Καλησπέρα,

Τώρα που κλείνει η PannaCrema και δε θα βρίσκουμε, είναι κι ακριβές 😝 , έχετε μήπως να μου προτείνετε κάτι παρόμοιο με τη πράσινη ? Να έχει δηλαδή πάνω-κάτω το ίδιο άρωμα, γιατί να είναι ακριβώς φαντάζομαι λίγο δύσκολο...

Οι νότες είναι οι παρακάτω:

Κορυφή: Γκρέιπφρουτ, φύλλα δάφνης, τριαντάφυλλο.
Καρδιά: Κέδρος, Βέτιβερ, Πολύτιμο ξύλο
Βάση: Κεχριμπάρι, Λευκός Μόσχος, Goldmoss.
Άβαταρ μέλους
τασος9322
Γυμνάσιο
Γυμνάσιο
Δημοσιεύσεις: 858
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2016, 16:40
7
Τοποθεσία: Πειραιας
Has thanked: 7653 times
Been thanked: 7059 times
Ηλικία: 45

αντιθετως που τωρα ειναι κ σε εκπτωση, ο topshaving τις εχει 32 ευρω και 19 το balm. Πιο κοντα στην πρασινη ειναι η μαυρη (nera)
κατα τον δαιμονα εαυτου
ManosRK
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: 21 Φεβ 2022, 15:48
2
Τοποθεσία: Αθήνα
Has thanked: 116 times
Been thanked: 137 times
Ηλικία: 36
Επικοινωνία:

Σαν κρέμα δε μου λέει κάτι, βέβαια δε την έχω δοκιμάσει μαζί με το μπαλμ της αλλά όπως και να'χει, τώρα δε κάνω άλλες αγορές γιατί έχω πολύ πράγμα...κι έρχεται κι άλλο και κάπως πρέπει ν'αδειάσω!!!! 😂 Αλλά μου αρέσει πολύ το άρωμα.
Άβαταρ μέλους
gkarave
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1561
Εγγραφή: 06 Οκτ 2020, 19:45
3
Τοποθεσία: Thessaloniki
Has thanked: 13192 times
Been thanked: 13866 times
Ηλικία: 42
Επικοινωνία:

Σαν το άρωμα της Nuavia Blu....δεν έχει...τύφλα να `χει η Χαλκιδική...😂😇😉... από ιδιότητες καλές, χωρίς να ξεπερνά αυτές από τα πιο high end/ tech σαπούνια... απόψεις...
Άβαταρ μέλους
lozioditalia
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 168
Εγγραφή: 25 Ιαν 2021, 08:10
3
Has thanked: 122 times
Been thanked: 927 times

ακόμα κι αν το κατάστημα και η επιχείρηση κλείνουν, θα συνεχίσω να δοκιμάζω τη θρυλική συμβουλή συναρμολόγησης σαπουνιού: πάρτε ακριβώς 3 γραμμάρια προϊόντος και 7 γραμμάρια ζεστό νερό :D

Είναι καλύτερα να αγοράσετε το Nuavia Verde στην ιστοσελίδα του κατασκευαστή ξοδεύοντας 25 ευρώ σε μια προσφορά εκκαθάρισης.
αυτή τη στιγμή υπάρχουν ακόμα πολλά διαθέσιμα κομμάτια.

προφανώς για όσους αγοράζουν από Ελλάδα είναι καλύτερα αν αγοράσουν πολλά διαφορετικά κομμάτια Nuavia, τα έξοδα αποστολής είναι δωρεάν μόνο για Ιταλία.
Κρυφό περιεχόμενο
This board requires you to be registered and logged-in to view hidden content.
Άβαταρ μέλους
lozioditalia
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 168
Εγγραφή: 25 Ιαν 2021, 08:10
3
Has thanked: 122 times
Been thanked: 927 times

Καλημέρα, χαιρετίσματα σε όλους. έχοντας την ευκαιρία να δοκιμάσω το nuavias pannacrema στη μισή τιμή, έψαχνα για ένα σαπούνι με μπαχαρικά και εσπεριδοειδή.
Διαβάζοντας τις κορυφαίες νότες των σαπουνιών φαίνεται ότι υπάρχει μόνο το μπλε Nuavia είναι αυτό που λέω σωστό;
Κρυφό περιεχόμενο
This board requires you to be registered and logged-in to view hidden content.
Άβαταρ μέλους
lozioditalia
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 168
Εγγραφή: 25 Ιαν 2021, 08:10
3
Has thanked: 122 times
Been thanked: 927 times

Καλή χρονιά σε όλους. Έχοντας τη δυνατότητα να υπολογίζω στις τελευταίες προμήθειες της Nuavia Pannacrema, σήμερα αγόρασα ένα βάζο πράσινο και ένα βάζο κόκκινο.
Ανυπομονώ να έρθει, το πράσινο με ιντριγκάρει γιατί έχει βάση ξυλώδη και βέτιβερ, πριν από χρόνια δοκίμασα την παλιά κρέμα Vetiver (2014-2015) και μου άρεσε πολύ ως άρωμα.
Κρυφό περιεχόμενο
This board requires you to be registered and logged-in to view hidden content.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Κρέμες και σαπούνια ξυρίσματος”