"Ενίσχυση" Eau de toilette

Άβαταρ μέλους
zouve
Δημοτικό
Δημοτικό
Δημοσιεύσεις: 369
Εγγραφή: 02 Ιαν 2013, 13:01
11
Τοποθεσία: Αγία Βαρβάρα
Has thanked: 59 times
Been thanked: 111 times
Ηλικία: 39

κατε 'με η Μεξικάνική BRUT έχει μεγαλύτερη διάρκεια από την Ευρωπαϊκή
όχι τίποτα τρελά πράγματα μην φανταστείς ... :beah2
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
rhtoras
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2710
Εγγραφή: 09 Ιούλ 2012, 16:12
11
Has thanked: 2651 times
Been thanked: 1671 times

Αν παρεις το πλατύ μπουκάλι μπορείς να μεταγγίζεις σε μικρά φιαλίδια τσέπης και να ριχνεις ανα 2 ωρες π.χ Στο λέω διότι με τα αιθέρια έλαια απλά θα αλλάξεις το άρωμα,οχι τη διάρκεια.Για αιθέρια έλαια ζήτα για καλλυντική χρήση,γιατι μπορεί να σου δώσουν από τα άλλα.
https://unchained-gnu.gr Βάλτε linux που είναι δωρεάν, ελαφρύ και κάνει ο,τι θέλετε.
oneirofono.gr Το καλύτερο e-steki.

Φυσικά δε θέλω να ξεμείνω από: gillette κρέμα ξυρίσματος και oldspice asl.
Άβαταρ μέλους
Pantrek
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2015, 23:06
8
Has thanked: 33 times
Been thanked: 118 times

rhtoras έγραψε:Στο λέω διότι με τα αιθέρια έλαια απλά θα αλλάξεις το άρωμα,οχι τη διάρκεια.
Έχεις δίκιο, προς τα εκεί πάει η δουλεία.
Θα το αφήσω ως έχει και όταν τελειώσει θα πάρω "Denim" που το δοκίμασα και κρατάει αρκετές ώρες στο δέρμα μου.

Μια τελευταία ερώτηση, φταίει το δικό μου δέρμα και το Brut κρατάει τόσο λίγο ή ισχύει και στους υπόλοιπους?

Καταλαβαίνω ότι δεν πρέπει να έχουμε μεγάλες απαιτήσεις απο άρωμα που κοστίζει 8-9 ευρω αλλά τόσο χάλια διάρκεια δεν το περίμενα.
Άβαταρ μέλους
rhtoras
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2710
Εγγραφή: 09 Ιούλ 2012, 16:12
11
Has thanked: 2651 times
Been thanked: 1671 times

Κοίτα θα σου μιλήσω για μένα και 5-6 φίλους.Το δέρμα παίζει ρόλο,αλλά το τωρινό brut σε κανέναν μας δεν κρατάει πάνω από 2 ώρες.Βέβαια εγω την βρισκω με 3 ευρώ οπότε δεν παραπονιέμαι.Σου συστήνω αν βρείς να δοκιμάσεις την κολώνια brut που βγάζει η εταιρεία evelyn.Κρατάει το ίδιο ή και παραπάνω,μα κοστίζει 2κάτι ευρώ.Πολλοί βγάζουν brut, μπορείς να δοκιμάσεις τις εκδοχές τους.
https://unchained-gnu.gr Βάλτε linux που είναι δωρεάν, ελαφρύ και κάνει ο,τι θέλετε.
oneirofono.gr Το καλύτερο e-steki.

Φυσικά δε θέλω να ξεμείνω από: gillette κρέμα ξυρίσματος και oldspice asl.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αρώματα”