Westman Utopia

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Χάρης
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: 19 Σεπ 2023, 09:47
Τοποθεσία: Αθηνα
Has thanked: 89 times
Been thanked: 135 times
Ηλικία: 51

Καλα και λατρεμενα τα αμερικανικα αρτιζαν αλλα να μην ξεχναμε και τα ευρωπαικα,3ο ξυρισμα με πορτογαλικο χειροποιητο croap σαπουνακι ονοματι westman utopia το οποιο ειναι στα 120gr και τιμουλα γυρω στα 23-24€.Η μυρωδια βαρια αντρικη με tabacco oud vetiver cedar και benzoin το οποιο ειναι αρκετα δυνατο θα ελεγα και οι oudακηδες θα το λατρεψουν ομως το tabacco τουλαχιστον στα δικα μου ρουθουνια τα υπερκαλυπτει,θελει μπολικο νερακι ωστε να αποκτησει ογκο και να παρει την μορφη γυαλιστερης κρεμας(σιχαινομαι τον ορο μαρεγκα) υπεροχη γλυστρα και προστασια και αν στο πρωτο ξυρισμα το ποστ δεν με ενθουσιασε ηταν μαλλον λογω ελλειψης νερου γιατι δεν ηξερα τι ηθελε τωρα στο 3ο απογειωθηκε,πολυ δυνατο σαπουνι για τους λατρεις των βαρεων αρωματων μεσα στα δικα μου τοπ 10 χαλαρα
Tallowας απο κουνια
Άβαταρ μέλους
mgm
Δημοτικό
Δημοτικό
Δημοσιεύσεις: 346
Εγγραφή: 15 Μαρ 2023, 16:12
1
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 2533 times
Been thanked: 2078 times
Ηλικία: 47

Το Mazagran είναι για μένα το ωραιότερο άρωμα ever και πολύ θα ήθελα ο Tiago να το βγάλει σε EDT, EDP, EDC σε κάτι με μεγαλύτερη διάρκεια τελοσπάντων. Σαν σαπούνι είναι το αγαπημένο μου (όχι μόνο λόγω αρώματος).
Ο δεύτερος κανόνας του μάγου:
"Εκ των καλύτερων προθέσεων προκύπτουν οι μεγαλύτερες των καταστροφών." :angry-banghead:
Γιώργος
Απάντηση

Επιστροφή στο “Κρέμες και σαπούνια ξυρίσματος”