Ξυραφάκια Personna - Συγκριτικό

Άβαταρ μέλους
lozioditalia
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 168
Εγγραφή: 25 Ιαν 2021, 08:10
3
Has thanked: 122 times
Been thanked: 927 times

Οι λεπίδες Personna Med Prep έχουν γίνει οι αγαπημένες μου λεπίδες, κοστίζουν λίγο, ένα πακέτο με 5 λεπίδες κοστίζει περίπου τρία ευρώ στον ιστότοπο Razorbladesclub και κοστίζει ακόμη και έξι ευρώ στο Amazon.
αλλά αξίζουν το ελαφρώς υπερβολικό κόστος, για μένα το καλύτερο ως ακόνισμα της λεπίδας και άνεση στο ξύρισμα.
Κατά τη γνώμη μου δεν υπάρχει σύγκριση με άλλες λεπίδες και πραγματικά έχω δοκιμάσει πολλές.

Εικόνα

Από τις λεπίδες που παράγει η Personna εξαιρετικές είναι και οι Satinex 2000, κατασκευάστηκαν στο Ισραήλ τώρα δεν ξέρω αν παράγονται ακόμα.
Το μόνο σίγουρο είναι ότι αυτές οι λεπίδες με τη μάρκα Satinex 2000 είναι πολύ δύσκολο να βρεθούν ακόμα και στην Ιταλία.
Κρυφό περιεχόμενο
This board requires you to be registered and logged-in to view hidden content.
Άβαταρ μέλους
rhtoras
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2709
Εγγραφή: 09 Ιούλ 2012, 16:12
11
Has thanked: 2649 times
Been thanked: 1670 times

update:
επειδή δοκίμασα της edisson και όσες δεν ειχα δοκιμάσει
οι χειρότερες ειναι οι edisson... σκληρές και τραχιές σε εμένα
αν δεν ήξερα οτι τις φτιάχνει η personna δε θα το πίστευα
οι Tomy αδιάφορες (καλές απλά οχι στα επίπεδα άλλων)
οι crystal είναι παρα πολύ καλές και γλυκές αλλά αν δεν τις βρείτε και οι κλασσικές personna κάνουν δουλειά
https://unchained-gnu.gr Βάλτε linux που είναι δωρεάν, ελαφρύ και κάνει ο,τι θέλετε.
oneirofono.gr Το καλύτερο e-steki.

Φυσικά δε θέλω να ξεμείνω από: gillette κρέμα ξυρίσματος και oldspice asl.
Άβαταρ μέλους
gkarave
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1544
Εγγραφή: 06 Οκτ 2020, 19:45
3
Τοποθεσία: Thessaloniki
Has thanked: 12953 times
Been thanked: 13609 times
Ηλικία: 42
Επικοινωνία:

Οι λεπίδες Persona Med Prep, ένα κλικ πιο αποτελεσματικές σε σχέση με τις εξίσου κοφτερές Persona platinum, ενώ έχε στα υπόψιν φίλε @rhtoras και τις λεπίδες Tiger platinum, αρκετά κοφτερές και σε ήπιας αίσθησης μηχανές.... απόψεις....
Απάντηση

Επιστροφή στο “To ξυραφάκι”