Σαπούνι Valobra

Απάντηση
ΙΓαλανης
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 14 Νοέμ 2020, 00:07
3
Been thanked: 1 time

Γνωρίζουμε από που μπορούμε να προμηθευτούμε το Valobra;

Προστέθηκε μετά από 6 ώρες 9 λεπτά 22 δευτερόλεπτα:
Re: Σαπούνι Valobra
Ευχαριστω
Άβαταρ μέλους
Kritikos
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 167
Εγγραφή: 14 Νοέμ 2021, 18:29
2
Has thanked: 3155 times
Been thanked: 1267 times
Ηλικία: 54

Κύριοι για Valobra σαπούνια βρήκα και αγόρασα από τη Γερμανία σε λογική τιμή.Το κατάστημα ονομάζεται Heldenlounge.
Άβαταρ μέλους
george644
Δημοτικό
Δημοτικό
Δημοσιεύσεις: 475
Εγγραφή: 16 Ιαν 2016, 10:49
8
Has thanked: 3247 times
Been thanked: 2784 times

Δεν βρισκονται πλεον πουθενα.Ετσι που παμε στο τελος θα μεινουμε με το Arko...
Άβαταρ μέλους
Kritikos
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 167
Εγγραφή: 14 Νοέμ 2021, 18:29
2
Has thanked: 3155 times
Been thanked: 1267 times
Ηλικία: 54

Υπάρχουν τα Valobra stick σε online κατάστημα στην Ελβετία.Εδώ: https://rasora.ch/en/pour-lui/produits- ... stick.html
Άβαταρ μέλους
Akist
Γυμνάσιο
Γυμνάσιο
Δημοσιεύσεις: 871
Εγγραφή: 27 Σεπ 2017, 15:34
6
Τοποθεσία: Αθήνα
Has thanked: 4193 times
Been thanked: 2854 times
Ηλικία: 49

lozioditalia έγραψε: 06 Αύγ 2022, 15:08 Σήμερα στα διεθνή φόρουμ ξυρίσματος διαβάζουμε συνεχώς ότι δεν θα παραχθούν, ωστόσο υπάρχει μια μικρή μη ρεαλιστική ελπίδα ότι η Valobra θα επιστρέψει στην παραγωγή σαπουνιών ξυρίσματος όπως παλιά.
Μου αρέσει να το πιστεύω αυτό

Η ιστοσελίδα της Valobra ενημερώνεται και θα επιστρέψει με νέες αλλαγές, μόνο τότε θα γνωρίζουμε επίσημα αν θα συνεχίσουν την παραγωγή τους ή θα διακοπούν για πάντα.
Μόνο τότε θα ξέρουμε σίγουρα

Στην Ιταλική αγορά -από τελευταία νέα που διάβασα - έχουν βρεθεί Valobra σαπούνια χεριών και σώματος. Εδώ είναι και τα τελευταία νέα .
Ελπίζω πραγματικά να ξαναβγάλουν αυτά τα φανταστικά σαπούνια ξυρίσματος όπως ήταν στην απόδοση και να μην γίνει κανένα φρικτό reformulation και περάσουν και αυτά στην ιστορία και κλαίμε.
Θα πάρω πενταλέπιδο αν το φτιάξουν σαν του avatar μου ...
Άβαταρ μέλους
lozioditalia
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 168
Εγγραφή: 25 Ιαν 2021, 08:10
3
Has thanked: 122 times
Been thanked: 927 times

Δεν είχα δοκιμάσει ακόμα το σαπούνι Valobra, οπότε το άρπαξα χάρη σε έναν φίλο στην ομάδα Telegram που δεν του άρεσε το Fougere.
Το σαπούνι είναι ακόμα σε άριστη κατάσταση, μου το έστειλε μαζί με ένα άρωμα δώρο.
Είναι ωραίο να έχεις φίλους που είναι τόσο ευχάριστοι και πρόθυμοι να κάνουν δώρα :)

Εικόνα
Κρυφό περιεχόμενο
This board requires you to be registered and logged-in to view hidden content.
Άβαταρ μέλους
gkarave
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1544
Εγγραφή: 06 Οκτ 2020, 19:45
3
Τοποθεσία: Thessaloniki
Has thanked: 12953 times
Been thanked: 13611 times
Ηλικία: 42
Επικοινωνία:

Πράγματι, αξίζει η εμπειρία δοκιμής του σαπουνιού....ικανοποιητική προστασία και ενυδάτωση... όμως, μου φαίνεται ότι έχει βαρύ, μην πω χειμωνιάτικο, post shave...απόψεις.. καλά ξυρίσματα φίλε @lozioditalia 🙏💈🙏 !!!
Άβαταρ μέλους
Antonis
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 10568
Εγγραφή: 15 Δεκ 2011, 20:57
12
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 26486 times
Been thanked: 25958 times

Παρότι κυκλοφορεί ένας μύθος γύρω από το όνομά του (όπως συνήθως συμβαίνει με τα προϊόντα που έχει σταματήσει η παραγωγή τους), εγώ προσωπικά δεν το έβρισκα και κάτι το πολύ σπουδαίο ποιοτικά. Η δομή του αφρού, η γλίστρα και η προστασία του ήταν για μένα κάτω του μετρίου. Αλλά αφού το βρήκες Ρομπέρτο, εύχομαι να το ευχαριστηθείς!
Άβαταρ μέλους
lozioditalia
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 168
Εγγραφή: 25 Ιαν 2021, 08:10
3
Has thanked: 122 times
Been thanked: 927 times

Χαιρετισμούς σε όλους σας.
Δεν έχω δοκιμάσει ακόμα το σαπούνι Fougere, ωστόσο το έχω ήδη μυρίσει και μου αρέσει το άρωμα, έχει μια μικρή νότα από ποώδεις νότες στη μύτη μου.
Τις επόμενες μέρες θα ξυριστώ και θα μπορώ να πω κάτι περισσότερο σαν τον αφρισμό και τις μηχανικές ιδιότητες του σαπουνιού που είναι το πιο σημαντικό πράγμα
Κρυφό περιεχόμενο
This board requires you to be registered and logged-in to view hidden content.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Κρέμες και σαπούνια ξυρίσματος”