Shave the man facebook group

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Iasonas
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 3663
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2012, 14:34
11
Has thanked: 830 times
Been thanked: 2604 times
Ηλικία: 30

Μιλουσα πριν απο λιγο με τον Κον Καζαντζιδη, φανταζομαι τον ξερετε οι περισσοτεροι.

Ο Κον λοιπον οπως ειχε πει και ο Ηρακλης ειναι Ελληνας κατοικος Αυστραλιας και εχει δημιουργησει το γκρουπακι στο facebook "Shave The Man" . Τον ενημερωσα για το φορουμ μας και ελπιζω να μας επισκεφθει! Επισης με ενημερωσε οτι το γκρουπακι του αρχικα αποτελουταν μονο απο Ελληνες (ομογενεις φανταζομαι) και μου ζητησε οσοι απο εμας εχουμε facebook αν θελουμε να γινουμε μελη και να ενισχυσουμε την ελληνικη ξυριστικη κοινοτητα του εξωτερικου.

Σε αυτο το σημειο να τονισω οτι δεν εννοω να παρατησουμε το φορουμ, απλα να διευρυνουμε λιγο τους οριζοντες μας και να βοηθησουμε τον συμπατριωτη μας.

Ηρακλη ο Κον μου ειπε για σενα σε ηχητικο μηνυμα "Πολυ γκανγκστερ ο Ηρακλης να πουμε, οταν καπνιζει ο λουλας εσυ δεν πρεπει να μιλας" (χιουμοριστικα φυσικα) και πρεπει να στεναχωρηθηκε που εκοψες το μουστακι :bigsmilie .

Τελος, να ενημερωσω οτι δεν "πληρωθηκα" για αυτο το θεμα αν και θα επρεπε κανονικα γιατι και πειθω εχω και μπορω να κατευθυνω τις μαζες :hystericalbs1 :hystericalbs1 :hystericalbs1 . Ελπιζω κυριοι διαχειριστες να μην ειμαι εκτος κανονων λειτουργιας.
Το Ιασονας με Ο
Άβαταρ μέλους
herco
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 6407
Εγγραφή: 04 Σεπ 2013, 14:12
10
Has thanked: 12159 times
Been thanked: 12133 times
Ηλικία: 53

Εχουν την πλακα τους τα fb groups γενικως, αλλα και πιο ειδικα, στα ξυριστικα γινεται χαμουλης. Το ShaveTheMan ειναι ισως το κορυφαιο, και σε αυτο εχει συμβαλει η δουλεια του Con. Και φυσικα υπαρχει ανοιχτο πεδιο συνεργασιας με τα fora - πχ αναμεταδοση εδω φιλτραρισμενων ειδησεων.

Anyway, o Con ειναι τυπαρας, εχει παντα κατι ενδιαφερον να πει, και τον παω πολυ. Ελπιζω να τον δουμε και εδω :-)

(μουστακι, τον Νοεμβριο παλι)
Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Διάφορα”