Kολωνιες μενουνος.

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
luckytiger
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 29 Σεπ 2023, 00:32
Has thanked: 4 times

Σωστά, αυτή είναι, 60 βαθμών. Την πήρα από τον Μιχαηλίδη στην Ομόνοια. Τι να πω, μπορεί να ήταν το συγκεκριμένο μπουκάλι. Μήπως θυμάσαι περίπου πόσο καιρό σου κράτησε Μπάμπη; Σκέφτομαι δηλαδή αν θα την ξαναπάρω..
makridisp
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 61
Εγγραφή: 24 Ιουν 2020, 17:04
3
Been thanked: 164 times
Ηλικία: 49

Καλημέρα την έχω και εγώ .δεν έχει κανένα πρόβλημα .έχω βάλει μέσα και Κρύσταλλοι Μενθόλης .
Άβαταρ μέλους
babkoug
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 2127
Εγγραφή: 22 Μαρ 2016, 16:32
8
Τοποθεσία: Περιστέρι Αττικής
Has thanked: 8560 times
Been thanked: 11590 times
Ηλικία: 55

Είχα πάρει 4-5 60άρες από το ΕΠΙΚΑΛ όταν ήταν στον Κηφισό στο Περιστέρι κ τις είχε όλες. Δε θυμάμαι πόσο μου κράτησαν γιατί πάνε χρόνια, αλλά αν σκεφτείς πως είχα πάρει τόσες, συν κάποιες λίγες λοσιόν που είχα τότε, θα έλεγα κανά 3μηνο. Τις έβαζα κ εκτός ξυρισμάτων στον σβέρκο κ στο τριχωτό του κεφαλιού γτ μου άρεσε που δεν είχαν βαριά μυρωδιά. Πάντως δεν εχασε καμία το άρωμά της. Μία 80άρα old spice που είχα πάρει για τον πατέρα και ήταν ενθουσιασμένος γιατί την έβαζε το πρωί κ μύριζε μέχρι το βράδυ,την έχω ακόμα και μυρίζει εξίσου. Ίσως όμως με τα χρόνια κάτι να έχουν αλλάξει, δεν ξέρω.
Μπάμπης
Άβαταρ μέλους
luckytiger
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 29 Σεπ 2023, 00:32
Has thanked: 4 times

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Θα αγοράσω άλλη μία δοκιμαστικά.
Paneristi
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 104
Εγγραφή: 08 Μάι 2020, 08:16
3
Been thanked: 78 times

Και εγώ θα πω τά ίδια με τους υπόλοιπους φίλους.
Έχω πάντα ενα μπουκάλι στο ντουλάπι 'κουλ γουοτερ ' και το άρωμα του είναι σαν την πρώτη στιγμή που το άνοιξα.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αρώματα”