Σειρά αφρόλουτρων Palmolive Ayurituel

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Stefanos
Καθηγητής Ξυρίσματος
Καθηγητής Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 9900
Εγγραφή: 14 Ιουν 2010, 10:28
13
Τοποθεσία: [ Mering ]
Has thanked: 212 times
Been thanked: 1189 times
Ηλικία: 49
Επικοινωνία:

Δεν εχουν πολυ καιρο που κυκλοφορουνε (τουλαχιστον εδω). Κυκλοφορουνε σε:

- Ayurituel Εnergy με σανδαλοξυλο και τζιντζερ
- Ayurituel Τranquility με ινδικο Νeem και πατσουλι
- Ayurituel Joyous με ινδικο Mulberry ανθος λωτου

Εικόνα

Εχω παρει και τα 3 (περιπου 1,50€/κομματι), μιας και ειμαι aroma junkie. Τα δυο πρωτα με εχουν εξιταρει πολυ ασχημα... :dance5

To αρωμα ειναι καπως spicy ειδικα στα 2 που με αρεσουν (στο Joyous ειναι καπως φρουτωδες, αλλα παρα το γεγονος οτι με αρεσουν τα αρωματα που φερνουν απο εξωτικα φρουτα ή ανθη, αυτο δεν με καθησε καλα.. Ισως τον χειμωνα να ειναι καλυτερα. Θα το κρατησω για τοτε, και θα πω την αποψη μου), ενω και στα 3 με χαλαρωνει, σε συνδυασμο παντα με ενα καυτο ντους. Ακομη και με ξεπλυμα με πολυ ζεστο νερο, το αρωμα παραμενει στο δερμα για αρκετη ωρα, ωστε να εχει καποιος ενα sniff reservoir.. lol Η αισθηση του δερματος ειναι εξαιρετικη θα ελεγα, δεν χρειαζεται καποια ενυδατικη lotion κλπ, εκτος βεβαια αν καποιος εχει γενικα καποιο προβλημα.

Με εξαιρεση το Joyous, τα αλλα 2 θα τα παρω ξανα και ξανα και ξανα. Και τα τρια κυκλοφορουν και σε bath gel (ca. 2,50/750ml) αλλα και σε υγρο κρεμοσαπουνο για τα χερια (μη με ρωτατε ποσο εχει, εγω χρησιμοποιω παλιο καλο σαπουνι!). Το αστειο στην υποθεση ειναι οτι επανω στη συσκευασια εχει 2 γλωσσες. Γερμανικα και Ελληνικα.. χαχα

Οπως και να εχει, σας το προτεινω ανεπιφυλακτα!

Φιλικα
Στεφος
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
andreas
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 7391
Εγγραφή: 20 Ιαν 2009, 15:49
15
Τοποθεσία: Nederlands
Has thanked: 11318 times
Been thanked: 10718 times
Ηλικία: 45
Επικοινωνία:

χμμμ τα έχω βρει και εδώ αλλά δεν έδωσα σημασία.
ἐξ ὄνυχος τὸν λέοντα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Καθαριότητα και περιποίηση σώματος και μαλλιών”