Gillette fatboy adjustable

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
vanm66
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 2312
Εγγραφή: 15 Σεπ 2010, 13:28
13
Has thanked: 231 times
Been thanked: 348 times

Βαγγέλης
Άβαταρ μέλους
Δορυφέρων
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2519
Εγγραφή: 13 Δεκ 2010, 17:51
13
Has thanked: 46 times
Been thanked: 147 times
Ηλικία: 57

Να σε εχει καλα ο Θεος !

:thankyou

Και ξαναγυρναμε στο θεμα μας.

Ξερει κανενας το μηκος λαβης της Gillette Adjustable Fat Boy και της Slim;
«ΟΥΚ ΕΙΘΙΣΤΑΙ ΤΟΙΣ ΕΛΛΗΣΙ ΠΡΟΣΚΥΝΕΕΙΝ»

Blog: http://ksyrisma-shaving.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
vanm66
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 2312
Εγγραφή: 15 Σεπ 2010, 13:28
13
Has thanked: 231 times
Been thanked: 348 times

Δορυφέρων έγραψε:...Ξερει κανενας το μηκος λαβης της Gillette Adjustable Fat Boy και της Slim;
Το μεσημέρι, όταν γυρίσω σπίτι, μπορώ να μετρήσω και τις δύο λαβές και το απόγευμα να γράψω...
Βαγγέλης
Άβαταρ μέλους
Δορυφέρων
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2519
Εγγραφή: 13 Δεκ 2010, 17:51
13
Has thanked: 46 times
Been thanked: 147 times
Ηλικία: 57

Αν εχεις την καλοσυνη.
Τιθεται θεμα αγορας κι αυτο ειναι σημαντικο για μενα.
«ΟΥΚ ΕΙΘΙΣΤΑΙ ΤΟΙΣ ΕΛΛΗΣΙ ΠΡΟΣΚΥΝΕΕΙΝ»

Blog: http://ksyrisma-shaving.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
vanm66
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 2312
Εγγραφή: 15 Σεπ 2010, 13:28
13
Has thanked: 231 times
Been thanked: 348 times

Δορυφέρων έγραψε:...Ξερει κανενας το μηκος λαβης της Gillette Adjustable Fat Boy και της Slim;
Fat Boy 7.7 cm
Slim Adj. 8.0 cm
Βαγγέλης
Άβαταρ μέλους
Δορυφέρων
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2519
Εγγραφή: 13 Δεκ 2010, 17:51
13
Has thanked: 46 times
Been thanked: 147 times
Ηλικία: 57

Απλα υποχρεος !

Εικόνα
«ΟΥΚ ΕΙΘΙΣΤΑΙ ΤΟΙΣ ΕΛΛΗΣΙ ΠΡΟΣΚΥΝΕΕΙΝ»

Blog: http://ksyrisma-shaving.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
boltsis
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2962
Εγγραφή: 19 Απρ 2011, 23:33
13
Τοποθεσία: Λάρισα
Has thanked: 366 times
Been thanked: 320 times

Εχθές το πρωί πήγα στο παζάρι στο γκάζι και μοναστηρίου.Σε ένα πάγκο απο μακριά είδα 6 φαλτσέτες μαζεμένες, δεν ήταν τίποτα της προκοπής, κοιτάω δίπλα και αναγνωρίζω το χοντρούλη.Αμάν λέω ο χοντρούλης πρέπει να είναι , δεν είχα ξαναδεί απο κοντά μια fatboy.Του λέω ρε μεγάλε τι μηχανή είναι αυτή, μήπως γνωρίζεις?Μου λέει τρώγοντας ένα μεγάλο σαντουιτς και μπουκωμένος, ναι μια Fatboy μου λέει.Καλά βάλτην στην άκρη για να το δούμε ύστερα.Είχε και κάτι άλλες πολύ πιο παλιές και σε άριστη κατάσταση , ξέρετε αυτές η μονής η και με την ακονόπετρα ακόμη, μέχρι και δέρματα κρεμαστά σε καλούτσικη κατάσταση είχε αλλά φοβήθηκα να τα πάρω.Την ανοίγω και βλέπω

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

Του λέω πόσο ρε μεγάλε, μου λέει 25 ευρώ, 15 του λέω, μου κάνει όχι,άντε του λέω 20 ευρώ για να μη το χαλάσουμε, μου λέει εντάξει!Τη παίρνω και πάω με το ξαδερφό μου για καφέ στο μοναστηράκι, εκεί μέσα στα καφενεία βλέπω μια Slim σε καλή κατάσταση, αμάν λέω ξαδερφάκι μου , τη κοιτάω αλλά δε γύρναγαν οι σκάλες και μισοάνοιγε η κεφαλή.Μου είπε 15, με τα χίλια ζόρια μου λέει 12.Τελικά δε τη πήρα , ποιος ξέρεις αν θα δούλευε ποτέ, αυτός μου έλεγε ότι θέλει λάδι μόνο αλλά τον χαιρέτησα και έφυγα.

Τώρα θέλω να μου πείτε πως θα τη καθαρίσω, να τη βράσω, να τη περάσω με τη θαυματουργή μου κρέμα η βουρτσάκια?Λύνεται καταρχήν και αν ναι είναι εύκολο?

Είναι σε άριστη κατάσταση και οι φωτό το αδικούν, ιδιαίτερα η λαβή είναι καινούργια!Απο ότι έψαξα λίγο πρέπει να είναι η Ε4, θέλω και άλλες πληροφορίες αν έχετε παρακαλώ!

Και πριν με πείτε κωλόφαρδο μετά αφού έφευγα απο το καφέ , πήγαμε απο το παζάρι πάλι και μου κλέψανε το κινητό μου , samsung wave, χωρίς να πάρω είδηση τίποτα μέσα απο τη πλαινή θήκη μου στο τσαντάκι με σκρατς!Όλη την ώρα το κινητό μου το είχα μέσα στη τσέπη στο μπουφάν, μόνο όταν έφευγα το βαλα κανονικά στη θήκη του!ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΜΑ ΠΑΤΕ!
Dovo Silver Steel Prima, Joseph Allen & Sons Sheffield ,C.V Heljestrand Ringdove Νο55,Dubl Duck Satinedge,Thomas Turner & Co,Thiers-Issard Spartacus "dreadnought",Frederick Reynolds Sheffield
Mercur 34c, Merkur Futur Gold
Ηλίας
Άβαταρ μέλους
Δημήτρης
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 4000
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2010, 15:23
13
Τοποθεσία: Αγρίνιο
Has thanked: 156 times
Been thanked: 181 times

Και γ@μώ τα εργαλεία Ηλία! Μεγεια! Δες λίγο αυτό το σαιτ, ισως σε ενδιαφερει...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Fotakas
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 4045
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 17:49
12
Τοποθεσία: Ηλιούπολη
Has thanked: 1362 times
Been thanked: 4911 times
Ηλικία: 41

Εχθές το μεσημέρι την έβαλα στην Wish λίστα μου, και πας στο παζάρι και την βρίσκεις με την μια? :dash
Όσο κι αν κανείς προσέχει, όσο κι αν το κυνηγά
Πάντα πάντα θα 'ναι αργά, δεύτερη ζωή δεν έχει.

(Ο.Ε.)
Άβαταρ μέλους
boltsis
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2962
Εγγραφή: 19 Απρ 2011, 23:33
13
Τοποθεσία: Λάρισα
Has thanked: 366 times
Been thanked: 320 times

Δημήτρη αν δε κάνω λάθος το είχες ψάξει με τη δική σου παλιά μηχανή , πόσο λες να μου πάρουνε για να τη καθαρίσουνε στο περίπου?Θα το ψάξω και εγώ λίγο απλά ρωτάω προκαταβολικά, αν και λέω να τη καθαρίσω μόνος μου.

Φώτη έπρεπε να με έβλεπες πως είχα χεστεί απο τη χαρά μου και μετά όταν μου κλέψανε το κινητό!
Dovo Silver Steel Prima, Joseph Allen & Sons Sheffield ,C.V Heljestrand Ringdove Νο55,Dubl Duck Satinedge,Thomas Turner & Co,Thiers-Issard Spartacus "dreadnought",Frederick Reynolds Sheffield
Mercur 34c, Merkur Futur Gold
Ηλίας
Απάντηση

Επιστροφή στο “Double edge razors”