Γνωμες

Άβαταρ μέλους
Harry
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 4711
Εγγραφή: 14 Σεπ 2012, 20:30
11
Τοποθεσία: Αθήνα
Has thanked: 5732 times
Been thanked: 6984 times
Ηλικία: 49

Με εξαίρεση το Muhler, τα αλλα σαπουνα τα έχω δοκιμάσει. Για μένα, η σειρά ποιότητας ειναι περιπου όπως τα λέει ο Δημήτρης και (φυσικά) ο Κωνσταντίνος. Το Marlborough ειναι πραγματικά πολυ καλο σαπούνι και το άρωμα του υπέροχο. Τα σαπουνια της ToOBS που έχω δοκιμάσει (Jeremy str. & sandalwood) θα τα έβαζα ένα κλικ πάνω απο τα nomad και sienna.
Χάρης
Άβαταρ μέλους
E.A.Poe
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: 05 Φεβ 2013, 22:57
11
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times

Ε ναι και στη δοχειο παιρνεις 3 wilkinson και κρατας τα μπωλ :P η κανα γιαουρτι σε πυλινο και ψαχνεις καπακι....ναι το ξερω ειναι φασαριοζικο το muhle αλλα μετα την 6η φορα ημουν κομπλε....αμα τα παρω refill θα παρω και τα 2 και μετα με +3 σαπουνια μαλλον θα με δειρουν :megagrin
Σταυρος,
A real man wants two things: danger and play. Therefore he wants woman as the most dangerous plaything.
Άβαταρ μέλους
νικος
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1994
Εγγραφή: 11 Νοέμ 2012, 02:41
11
Τοποθεσία: ΣΙΦΝΟΣ
Has thanked: 42 times
Been thanked: 241 times
Ηλικία: 54

Με 3 σαπουνια θα σε δειρουν!! :!@#! :confused εγω ειμαι σχετικα νεος και εχω 7-8 σαπουνια και κρεμες και περιμενω αλλα 2 και ειμαι στο τσακ να παρω και ενα Marlborough. :megagrin Το MWF το εχω παρα πολυ καλο και το sienna επισης
Ολα ειναι δρομος
Άβαταρ μέλους
E.A.Poe
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: 05 Φεβ 2013, 22:57
11
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times

Εχω μια κρεμα και δυο σαπουνια και τρια =5...αμα ολα τα παιρνεις με χαρτζιλικι γονεων ως περιφανος φοιτητης ε καπου παιζει να σε πουν κατι αμα βαλεις και μια futur και ενα semogue 2 band που εχω στο προγραμμα :PPP
Σταυρος,
A real man wants two things: danger and play. Therefore he wants woman as the most dangerous plaything.
Άβαταρ μέλους
rhtoras
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2709
Εγγραφή: 09 Ιούλ 2012, 16:12
11
Has thanked: 2649 times
Been thanked: 1670 times

και γω φοιτητής είμαι και με σωστή αποταμίευση έχω πάνω απο 15 σαπούνια και κρέμες 8-9 πινέλα πολλά τα πήρα τζάμπα φυσικά αλλά και πολλά τα πήρα φτηνά...
στο θέμα τώρα, θα σου πρότεινα να πάρεις το nomad γιατί αφενός είναι οικονομικό και ποιοτικό και αφετέρου αρωματικά ταιρίαζει με άνοιξη και καλοκαίρι συνεπώς θα το ευχαριστηθείς τώρα που το παίρνεις
https://unchained-gnu.gr Βάλτε linux που είναι δωρεάν, ελαφρύ και κάνει ο,τι θέλετε.
oneirofono.gr Το καλύτερο e-steki.

Φυσικά δε θέλω να ξεμείνω από: gillette κρέμα ξυρίσματος και oldspice asl.
Άβαταρ μέλους
E.A.Poe
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: 05 Φεβ 2013, 22:57
11
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times

Αυτο με την αποταμιευση ισχυει αλλα το 70% των χρηματων μου παει σε βιβλια(σε λιγο θα μεινουν σπιτι και γω θα κανω επισκεψεις)οποτε...:megagrin μμ σωστο και αυτο..ειμαι σε επεξεργασια ακομα!!
Σταυρος,
A real man wants two things: danger and play. Therefore he wants woman as the most dangerous plaything.
Άβαταρ μέλους
Antonis
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 10584
Εγγραφή: 15 Δεκ 2011, 20:57
12
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 26568 times
Been thanked: 26047 times

Συμφωνώ απόλυτα με την κατάταξη του Κωνσταντίνου. Όπως πολύ σωστά είπε και ο Φώτης, οι επιλογές που παράθεσες είναι τελείως διαφορετικές μεταξύ τους, ως σύσταση, ως αφρισμός και δράση, ακόμη και ως φιλοσοφία. Καλά κάνεις και θες να δοκιμάσεις όσο το δυνατόν περισσότερα προϊόντα για να έχεις ιδία άποψη, το μόνο που θα σου πω είναι να είσαι προετοιμασμένος και για μεγάλες αποκλίσεις σε ποιότητα, ευκολία κλπ. Δεν θα σου πω παραπάνω για να μην σε προκαταλάβω, άλλωστε θα τα δοκιμάσεις και θα μας πεις. Είναι καλό να μας κάνεις και μερικές παρουσιάσεις από αυτά που θα δοκιμάσεις, θα βοηθήσεις έτσι και εσύ τους επόμενους σε αντίστοιχα διλήμματα.
Άβαταρ μέλους
E.A.Poe
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: 05 Φεβ 2013, 22:57
11
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times

Αχα απλα θα γινουν προς το τελος του μηνα να εχω λιγο παραπανω χρονο(και να τα δοκιμασω και ολα)....αλλα μια και το ανεφερα το δοχειο για το σαπουνι πρεπει να εχει καπακι γτ αν ναι δε με βλεπω για refill....
Σταυρος,
A real man wants two things: danger and play. Therefore he wants woman as the most dangerous plaything.
Άβαταρ μέλους
aris22
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 5387
Εγγραφή: 30 Απρ 2012, 07:08
12
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
Has thanked: 4477 times
Been thanked: 5443 times

Καλό είναι να έχει, διότι σε διαφορετική περίπτωση θα εξασθενήσει το άρωμα του.
Άρης

Ζούν ανάμεσα μας........
Άβαταρ μέλους
E.A.Poe
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: 05 Φεβ 2013, 22:57
11
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times

Θα αρχισω να σκεφτομαι περι πηλινων κατασκευων στο τελος :P
Σταυρος,
A real man wants two things: danger and play. Therefore he wants woman as the most dangerous plaything.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ερωτήσεις αρχαρίων”