RazoRock Safety Razors

Απάντηση
proedros
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 08 Ιαν 2012, 01:40
12
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

H RazorRock σε συνεργασία με τον Italian Barber έχουν μία νέα αποκλειστικότητα σε ξυριστικές μηχανές της εταιρείας με τιμές που αγγίζουν το μέγιστο όριο των 20$, βέβαια να μην παραλείψω το γεγονός ότι τα έξοδα αποστολής από Καναδά είναι λίγο ακριβά αν παραγγείλεις λίγα πράγματα ( γενικά δεν συμφέρει).
Πάντως από τις περιγραφές,φωτογραφίες και τις κριτικές του ιστότοπου τους φαίνονται αρκετά ποιοτικές, παρόλο το ότι δεν έχω δοκιμάσει κάποια μηχανή είμαι της ίδιας άποψης. Σε θέμα τιμής-ποιότητας είναι
"value for money" αν σκεφτεί κανείς ότι το μέταλλο κατασκευής είναι "χρώμιο πάνω σε ορείχαλκο(μπρούτζο) και βάρος 82γραμάρια.
ο σύνδεσμος εδώ


-EDIT-

Πλάκα εις την πλάκα νομίζω πως πρέπει να παραγγείλω οποσδήποτε γιατί έχω την εντύπωση ότι θα του εξαντληθούν σε βραχύ χρονικό διάστημα, τέτοιες ευκαιρίες δεν πρέπει να χάνονται και ειδικά αυτήν την open-comb την έχω βάλει στόχο.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Stefanos την 17 Οκτ 2012, 17:06, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: Συγχωνευση των 2 μηνυματων. ΜΕτα απο καθε αναρτηση εχετε 15 λεπτα για την επεξεργασια της! Στεφανος
Μπαμπης
Άβαταρ μέλους
Stefanos
Καθηγητής Ξυρίσματος
Καθηγητής Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 9900
Εγγραφή: 14 Ιουν 2010, 10:28
13
Τοποθεσία: [ Mering ]
Has thanked: 212 times
Been thanked: 1189 times
Ηλικία: 49
Επικοινωνία:

To χτενακι μοιαζει ανα ειναι Fatip, τα με safety bar ειναι Parker.. Αλλα πολυ καλη η τιμη, ακομη και για Parker, 19$! Ειναι ευκαιρια να κανετε συλλογικη παραγγελια!...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Antonis
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 10571
Εγγραφή: 15 Δεκ 2011, 20:57
12
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 26490 times
Been thanked: 25971 times

Ένα video σχετικά με αυτήν την μηχανή, για πιο ολοκληρωμένη εικόνα.

[youtube][/youtube]
Απάντηση

Επιστροφή στο “Double edge razors”