Στεγνωμα Φαλτσέτας με το σεσουάρ

Άβαταρ μέλους
y.v
Δημοτικό
Δημοτικό
Δημοσιεύσεις: 541
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2011, 11:57
12
Τοποθεσία: Αθήνα
Has thanked: 927 times
Been thanked: 1832 times
Ηλικία: 66

Αφου συνεχίζεις να με προσβάλλεις προσπαθώντας συνεχώς να αποδείξεις ότι είμαι άσχετος, να δώσουμε τα διαπιστευτήριά μας να δουμε ποιός είναι απ τους ειδικούς και ποιός όχι;
Ξεκινάω εγώ και περιμένω τα δικά σου...

Είμουν αθλητής της σκοποβολής στην Πρώτη Κατηγορία από το 1990
Εριχνα περίπου 12.000 με 14.000 φυσίγγια τον χρόνο στην προπόνηση και στούς Πανελλήνιους Αγώνες.
Είμαι Διεθνής κριτής και Διεθνής διαιτητής της σκοποβολής, με συμμετοχή στο εξωτερικό, σε Grand Prix, Πανευρωπαικούς, Παγκόσμια Κύπελλα, Παγκόσμια Πρωταθλήματα και στους Ολυμπιακούς αγώνες της Αθήνας εκτός των προκριματικών, διαιτήτευσα σε τελικό σαν πρώτος διαιτητης...
Γιάννης B.
Άβαταρ μέλους
andreas
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 7408
Εγγραφή: 20 Ιαν 2009, 15:49
15
Τοποθεσία: Nederlands
Has thanked: 11324 times
Been thanked: 10759 times
Ηλικία: 45
Επικοινωνία:

Για να μην εκτραπεί η συζήτηση παραπάνω, σας ζητάω μία και τελευταία φορά να το σταματήσετε.
Νομίζω πως η θερμοκρασία του καλοκαιριού μας έχει επηρεάσει... Κάντε καμιά βουτιά και ηρεμήστε παρακαλώ.

@Δορυφέρον είμαι πολύ επιεικής, το χα πει μην μου δώσεις αφορμή. Τελευταία φορά η επόμενη δεν θα χαριστεί και θα είναι χωρίς προειδοποίηση ban για τουλάχιστον 3 μέρες.
ἐξ ὄνυχος τὸν λέοντα
Dimitris Traditional
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: 19 Μαρ 2012, 00:04
12
Been thanked: 10 times

ΑΣ ΗΡΕΜΗΣΟΥΜΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ , ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ.

Δε δείχνει και ωραία σε τυχόν επισκέπτες ή αναγνώστες του φόρουμ. Έμεινα γιατί όταν πρωτομπήκα είδα φίλους έτοιμους και πρόθυμους να βοηθήσουν και να μοιραστούν τις γνώσεις τους. Π

ΠΟΥΘΕΝΑ δε μένει ο άλλος άν δει να μαλλώνει ο ήδη υπάρχων μέσα κόσμος του.

Συγγνώμη που μιλάω ετσι και που παρεμβαίνω αλλα νομίζω οτι θα πρέπει να ηρεμίσουμε. Στο κάτω κάτω ΔΕΝ εχουμε και τίποτα να μοιράσουμε βρε παιδιά , περα από τις εξειδικευμένες γνώσεις μας πάνω στο θέμα "ξύρισμα"

Δορρυ , αφού είμαι σίγουρος οτι στεγνωσε καλά το βάζω στο μεταλλικό κουτί του (η Dovo ετσι τα συσκευάζει) και στο συρτάρι του κομοδίνου μου (μην τα βρει ο Ποσειδώνας (ο 5χρονος γιος μου) ο οποίος ευτυχώς δεν ειναι σκαλιχτήρι. Οσο για βιτρίνα , το σκεύτομαι , είτε να πάρω κια κασετίνα από αυτές που μποιάζουν με τις κασετίνες με τα σύνεργα του μανικιούρ και χωράνε 3-4-5 στρειτ , είτε μιλα βιτρίνα. Ασε να περάσει η κρίση και βλέπουμε.... :bigsmilie
Άβαταρ μέλους
Δορυφέρων
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2519
Εγγραφή: 13 Δεκ 2010, 17:51
13
Has thanked: 46 times
Been thanked: 147 times
Ηλικία: 57

Τα διαπιστευτηρια μου ειναι στην business card μου,γραφει: Hitman (independent contractor)

:bigsmilie

@ Dimitris Traditional: Το νερο ειναι σκληρο στην περιοχη σου;
Εχεις δει αλατα ποτε;
«ΟΥΚ ΕΙΘΙΣΤΑΙ ΤΟΙΣ ΕΛΛΗΣΙ ΠΡΟΣΚΥΝΕΕΙΝ»

Blog: http://ksyrisma-shaving.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Dimitris Traditional
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: 19 Μαρ 2012, 00:04
12
Been thanked: 10 times

Φίλε μου Δορυ το νερό γενικά στην πόλη της Θεσ/νίκης είναι πολύ σκληρό και της Καλαμαρίας που μένω ειδικά είναι παρα μα πάρα πολύ σκληρό , το πιό σκλήρό σίγουρα στην πόλη.

Ασε.....
Άβαταρ μέλους
Δορυφέρων
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2519
Εγγραφή: 13 Δεκ 2010, 17:51
13
Has thanked: 46 times
Been thanked: 147 times
Ηλικία: 57

Εδω στην Αθηνα κοντα στο κεντρο ευτυχως δεν ειναι σκληρο
Ειχα δημοσιευσει και φωτογραφια απο ενα απλο τεστ που το ειχε μεσα το νεο πλυντηριο
Εχω εν ενεργεια 25 DE και μιας και δεν μπορει να γινεται τακτικη χρηση τους ευτυχως δεν εχουμε "σκληρες" επικαθισεις
Εξω στο πατρικο τα πραγματα στο θεμα νερου ειναι πολυ ζορικα αρα σε καταλαβαινω
Οτι αφησεις γινεται χαλια,ενας που ξερω που κανει ξυρισμα με straight το προσεχει παρα πολυ
Μακαρι φιλε μου τα straight σου να μην εχουν ποτε κανενα προβλημα.
«ΟΥΚ ΕΙΘΙΣΤΑΙ ΤΟΙΣ ΕΛΛΗΣΙ ΠΡΟΣΚΥΝΕΕΙΝ»

Blog: http://ksyrisma-shaving.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Dimitris Traditional
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: 19 Μαρ 2012, 00:04
12
Been thanked: 10 times

Γι΄ αυτό φίλε μου και φροντίζω το νερό να μην φεύγει ΠΟΤΕ πιό πίσω απο το ύψος της κόψης , προς τη λαβή και μετά φροντίζω να το σκουπίζω και να το στεγνωνω πολύ καλα και μετά περασμα με το σεσουάρ , ωστε να φύγουν με τον αέρα και δή τον θερμό , ¨ΟΛΑ τα μόρια του νερού.
Αν γίνεται αυτό σχολαστικά κάθε φορά , το΄τε , φαντάζομαι , δεν εχεις να αντιμετωπίσεις προβλήματα...
Παντως ειδικά σου λέω στην Καλαμαριά το νερό είναι θεόσκληρο....
Άβαταρ μέλους
Δορυφέρων
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2519
Εγγραφή: 13 Δεκ 2010, 17:51
13
Has thanked: 46 times
Been thanked: 147 times
Ηλικία: 57

Αφου ειναι ετσι καλα κανεις και προσεχεις τοσο
Να χρησιμοποιησεις εμφιαλωμενο λες παει πολυ ε;
«ΟΥΚ ΕΙΘΙΣΤΑΙ ΤΟΙΣ ΕΛΛΗΣΙ ΠΡΟΣΚΥΝΕΕΙΝ»

Blog: http://ksyrisma-shaving.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Dimitris Traditional
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: 19 Μαρ 2012, 00:04
12
Been thanked: 10 times

Τι να σου πω????????????? Ξέρω γω??? Δεν φαινεται να έχεις άδκιο εκ πρώτης... ;-)
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικά για τα straight razors”