Παιχνίδια για Η/Υ.

kiloosmaladsa
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 14 Φεβ 2022, 22:15
2

Τώρα παίζω Tetris online που το έπαιζα το 1990 στο Gameboy)
Άβαταρ μέλους
andreas
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 7391
Εγγραφή: 20 Ιαν 2009, 15:49
15
Τοποθεσία: Nederlands
Has thanked: 11318 times
Been thanked: 10718 times
Ηλικία: 45
Επικοινωνία:

Είχα πολύ καιρό να παίξω στον υπολογιστή.
Έχοντας μόνο το λάπτοπ μου δεν μπορούσα να παίξω (linux).
Πριν ένα χρόνο (περίπου) η κόρη μου μας ζήτησε να της αγοράσουμε έναν υπολογιστή.
Στο τέλος ο υπολογιστής καθόταν αχρησιμοποίητος, οπότε και της τον πήρα χωρίς να φέρει καμία αντίρρηση.
Τώρα τα 2 αγοράκια του σπιτιού απολαμβάνουν το νέο τους παιχνιδάκι.
Ο γιος μου αγόρασε μάλιστα μία τιμονιέρα με πετάλια και shifter (με ανάδραση) . Εγώ αγόρασα γραφείο και καρέκλα και το pc ανέβηκε στην σοφίτα ή αλλιώς στο "mancave" κοινός πλυσταριό.
Έχω κολλήσει άσχημα με το Euro truck simulator 2. Κατέβασα όλα τα DLC και σουλατσάρω στας Ευρώπας και Ρωσίας (mods) με το εικονικό φορτηγό μου. Έχουμε άραγε εδώ κανένα "συνάδελφο";
► Εμφάνιση spoiler
Επίσης τώρα τελευταία παίζω και το starfield. Πολύ ευχάριστο και όμορφο παιχνίδι.
► Εμφάνιση spoiler
Εσείς; κανένα παιχνίδι;
ἐξ ὄνυχος τὸν λέοντα
Άβαταρ μέλους
mgm
Δημοτικό
Δημοτικό
Δημοσιεύσεις: 325
Εγγραφή: 15 Μαρ 2023, 16:12
1
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 2344 times
Been thanked: 1958 times
Ηλικία: 47

Valheim εδώ και σχεδόν τρία χρόνια όπου έχω 1750 ώρες. Δοκίμασα λίγο το Diablo 4 καθώς είμαι φαν της σειράς από το πρώτο αλλά το άφησα γιατί μάλλον το έβγαλαν μισοτελειωμένο. Έχω και το Sunkenland αλλά δεν το ξεκίνησα ακόμη.
Αφού τριγυρνάς Ρωσία δεν φέρνεις κανα δυο παλέτες Voshkod που τις θέλουν τα παλικάρια εδώ? Ε φανταστικέ διαχειριστή @andreas ? :D
Ο δεύτερος κανόνας του μάγου:
"Εκ των καλύτερων προθέσεων προκύπτουν οι μεγαλύτερες των καταστροφών." :angry-banghead:
Γιώργος
Άβαταρ μέλους
andreas
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 7391
Εγγραφή: 20 Ιαν 2009, 15:49
15
Τοποθεσία: Nederlands
Has thanked: 11318 times
Been thanked: 10718 times
Ηλικία: 45
Επικοινωνία:

Ωραία θα ταν αλλά ακόμα δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα. Ίσως στο επόμενο update του παιχνιδιού! 🤣
ἐξ ὄνυχος τὸν λέοντα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Υπολογιστές”