Σαπουνια και κρεμες που δεν θα παρετε ποτε ξανα!

Άβαταρ μέλους
lozioditalia
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 168
Εγγραφή: 25 Ιαν 2021, 08:10
3
Has thanked: 122 times
Been thanked: 927 times

@Costantin Συμφωνώ με τη σκέψη σου, επιτρέψτε μου να απαντήσω.
Καταλαβαίνω ότι ο τίτλος αυτής της συζήτησης είναι άλλος, ωστόσο όταν σε ένα φόρουμ όπου ανταλλάσσονται απόψεις γράφετε με θετικό ή αρνητικό τρόπο για ένα προϊόν, θα ήταν επίσης σωστό να παρακινήσετε αυτό που λέτε ή τον λόγο για τον οποίο δεν μπορείτε να πάρετε μαρέγκα .

Είναι αλήθεια ότι δεν έχω δοκιμάσει τη Nuavia αλλά διάβασα πολλά σε ξένα φόρουμ, στο αμερικάνικο φόρουμ υπήρχε ένας χρήστης που δεν μπορούσε να πάρει τη μαρέγκα από τη Nuavia.
Ως ένσταση θα μπορούσε να είναι ότι ο συγγραφέας είναι αρχάριος ή δεν ξέρει πώς να συναρμολογήσει ένα σαπούνι, διευκρίνισα ότι στο αμερικάνικο φόρουμ επεσήμαναν ότι ο χρήστης ήταν ειδικός (παθιασμένος, εγγεγραμμένος για χρόνια στο φόρουμ κ.λπ. θα ξέρει), μόνο για αυτό διευκρίνισα ότι σύμφωνα με τα μέλη μιλάμε για ειδικό που ξέρει να συναρμολογεί σαπούνια.
Μεταξύ άλλων, εάν ο χρήστης @ManosRK θέλει να ανοίξει μια συζήτηση σχετικά με αυτό, θα προσπαθήσω να βρω και να συνδέσω αυτήν τη συζήτηση, μόλις σήμερα, πάλι στο αμερικανικό φόρουμ, βρήκα μια πιο πρόσφατη συζήτηση, όπου ένας άλλος χρήστης με τη Nuavia παραπονιέται για την ίδια εμπειρία.

Ειδικός δεν σημαίνει να μπορείς να αξιολογήσεις απόλυτα ένα καλύτερο ή χειρότερο σαπούνι, απλά σε οποιοδήποτε φόρουμ ακόμα και οι λιγότερο έμπειροι ενθουσιώδεις ο καθένας μιλάει για την εμπειρία του που θα είναι διαφορετική από αυτή των άλλων.
Ελπίζω να μην υπάρξει διαμάχη γιατί είναι άχρηστο να αντιμετωπίζουμε ο ένας τον άλλον με ειρηνικό τρόπο.
Φιλικά απλά για να διευκρινίσω την προηγούμενη ανάρτηση και να απαντήσω, κλείνω το off topic μου και ζητώ συγγνώμη.
Κρυφό περιεχόμενο
This board requires you to be registered and logged-in to view hidden content.
Άβαταρ μέλους
Bob Dens
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: 08 Οκτ 2022, 20:18
1
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 70 times
Been thanked: 164 times

Ένα από τα σαπούνια που δεν θα αγόραζα ξανά είναι το nomad της razorock.
Δεν με τρέλανε καθόλου το άρωμά του, για το οποίο είχα περισσότερες προσδοκίες, καθώς και η ποιότητα του αφρου, μέτρια.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Κρέμες και σαπούνια ξυρίσματος”