Microsoft office - Word

Άβαταρ μέλους
Vavous
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 5892
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2015, 11:30
8
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη - Aθήνα
Has thanked: 27188 times
Been thanked: 38807 times
Ηλικία: 54

Αγαπητέ Παντελεήμονα,

Το Βάβους είναι ψευδώνυμο.

Το Libre Office είναι πρόγραμμα επεξεργασίας κειμένων απολύτως νόμιμο, δωρεάν για όλους και δεν έχει τίποτε να ζηλέψει από το Microsoft Office (Word εν προκειμένω). Δεν χάνεις τίποτε να το κατεβάσεις στον υπολογιστή σου από εδώ και να το δοκιμάσεις.

https://redirect.viglink.com/?format=go ... E%B4%CF%8E

Κατά τα λοιπά, όπως τα λέει ο Ηρακλής παραπάνω.
Ανδρέας, Μ.Δ.
Εικόνα
Παντελεήμων
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 273
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2016, 18:32
7
Has thanked: 229 times
Been thanked: 504 times

Δεν μου κάνει για την δουλειά που το θέλω, δεν είναι θέμα δικό μου αλλά του προγράμματος βυζαντινής μουσικής.
Βρήκα έναν τρόπο αλλά μέχρι της 14 Σεπτεμβρίου μπορεί και λίγο παραπάνω αλλά θέλω και άλλον ένα μήνα (ελπίζω να τελειώσω μέχρι των Οκτώβριο)
Άβαταρ μέλους
Tony
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2496
Εγγραφή: 22 Ιουν 2014, 05:42
9
Τοποθεσία: Μικρό Σπίτι στο Λιβάδι
Has thanked: 23190 times
Been thanked: 13865 times

Παντελεήμων για δοκίμασε και αυτό εδώ, το ΜΚ λέει πως είναι συμβατό, δεν έχεις να χάσεις τίποτα. :)
Αντώνης

Αἰτεῖτε, καὶ δοθήσεται ὑμῖν, ζητεῖτε, καὶ εὑρήσετε, κρούετε, καὶ ἀνοιγήσεται ὑμῖν·
πᾶς γὰρ ὁ αἰτῶν λαμβάνει καὶ ὁ ζητῶν εὑρίσκει καὶ τῷ κρούοντι ἀνοιχθήσεται.
Παντελεήμων
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 273
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2016, 18:32
7
Has thanked: 229 times
Been thanked: 504 times

Παράλειψη μου, το έχω χρησιμοποιήσει αλλά κάνει παιχνίδια καταστρέφει τα μουσικά κείμενα, ένα παράδειγμα:

Γράφω ένα μουσικό κείμενο, το αποθηκεύω, το κλείνω το αρχείο, πάω μετά να το ανοίξω και μερικές γραμμές ή μάλλον από ένα σημείο και μετά ήταν όλες κόκκινες (οι γραμμές) (δεν θυμάμαι και πολύ καλά)

Μέχρι αρχές Ιανουαρίου πορευόμουν με δοκιμαστικές εκδόσεις, έχουμε πολλά hotmail που ο κάθε λογαριασμός δικαιούται δοκιμαστικά 1 μήνα το πακέτο office 365 (word για την περίπτωσή μας) και μετά την λήξη του μπορείς να το χρησιμοποιείς ακόμα (σαν χαριστική περίοδος (τουλάχιστον σε μένα)) και μετά δεν μπορούσες να κάνεις τίποτε με το πρόγραμμα μόνο προβολή και εκτύπωση.

Ότι άλλο ευπρόσδεκτο (δωρεάν ή έστω σε πάρα πολύ χαμηλή τιμή) να το ακούσω -δηλαδή διαβάσω- χρειάζομαι και άλλο το word.

Σας ευχαριστώ και όσους προσπαθήσατε να με βοηθήσετε. :)
Απάντηση

Επιστροφή στο “Υπολογιστές”