Μικρά πράγματα της μέρας που μας κάνανε να χαμογελάσουμε!

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Tzimisce
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2729
Εγγραφή: 08 Δεκ 2017, 13:42
6
Τοποθεσία: Αθήνα
Has thanked: 8223 times
Been thanked: 10088 times
Ηλικία: 52
Επικοινωνία:

Ο τύπος με τα a&e;
Έχω δει και χειρότερα
Εγώ είμαι fan του άλλου που βάζει heavy metal και κάνει head banging την ώρα που ξυρίζεται με μαχαίρι. :D
Μιχάλης
Άβαταρ μέλους
andreas
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 7388
Εγγραφή: 20 Ιαν 2009, 15:49
15
Τοποθεσία: Nederlands
Has thanked: 11256 times
Been thanked: 10685 times
Ηλικία: 45
Επικοινωνία:

Είναι ένας από δαύτους...
ἐξ ὄνυχος τὸν λέοντα
Άβαταρ μέλους
Petros.Mp
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1704
Εγγραφή: 15 Απρ 2012, 16:22
12
Τοποθεσία: Νίκαια - Πειραιάς - Αθήνα - Κέντρο
Has thanked: 1131 times
Been thanked: 2138 times
Ηλικία: 41

Το όσκαρ που πήρε η ταινία του Λάνθιμου. Παρόλο την πολιτική χροιά των όσκαρ, κατάφερε και πήρε πρωτοκλασάτο όσκαρ για τα δεδομένα. Περιμένω την νέα του ταινία με αγωνία. Άντε και εις ανώτερα.
Πέτρος

Ὁ κόσμος μᾶς ἔλεγε τρελλούς. Ἡμεῖς, ἂν δὲν εἴμεθα τρελλοί, δὲν ἐκάναμεν τὴν ἐπανάστασιν.
Jimbo
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 266
Εγγραφή: 12 Δεκ 2018, 09:47
5
Has thanked: 1015 times
Been thanked: 1789 times

Όταν κάποιοι κάνουν εκπτώσεις, το εννοούν! :D

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
christostz03
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 2011
Εγγραφή: 29 Νοέμ 2013, 10:11
10
Τοποθεσία: Αρτέμιδα - Αττική
Has thanked: 6352 times
Been thanked: 9776 times
Ηλικία: 43

Ως μισός Πορτογάλος δεν μπορώ να μην χαρώ με τον CR7 του οποίου ο ποδοσφαιρικός - και όχι μόνο - εγωισμός τραβάει την yuve προς τα τελικά του CL. Εγώ είμαι MILAN από την κορφή ως τα νύχια, παρεπιπτόντως ...

Δεν μπορώ να μην χαρώ - γιατί ναι μεν κάποιες αντιδράσεις του ούτε κι εμένα μου αρέσουν, που όμως πιστεύω εντάσσονται στο γνωστό παιχνίδι του "σταριλικιού" που πολύ ακολουθούν, και προσωπικά δεν το επικροτώ - για έναν παιχταρά του οποίου την ποδοσφαιρική κλάση αμφισβητούν διάφοροι "ποδοσφαιροπατέρες", συγχέοντας το ποδοσφαιρικό ταλέντο του με τις όποιες ιδιοτροπίες του (βέβαια, κοιτάμε μόνο τα "καραγκιοζιλίκια" που κάνει γιατί αυτά μας βολεύουν, παραβλέποντας - και ίσως μη γνωρίζοντας κιόλας - το τι προσφέρει όχι μόνο σε συμπατριώτες του που έχουν ανάγκη, χωρίς φυσικά ο ίδιος να επιδιώκει να γίνουν γνωστά - κάτι που γνωρίζω από προσωπική εμπειρία συγγενών/φίλων/συμπατριωτών μου).

Δεν μπαίνω σε συγκρίσεις με την άλλη παιχτούρα του καιρού μας τον Messi (τι τυχεροί που είμαστε αλήθεια να τους βλέπουμε να "κοντράρονται" ποδοσφαιρικά), (αν και πιστεύω ότι ο "δικός" μου είναι πιο ολοκληρωμένος παιχτικά ενώ ο Αργεντίνος πιο "βιρτουόζος") απλά χαίρομαι που υπάρχουν ταυτόχρονα και οι δύο και ο ένας "τραβάει" τον άλλο ποδοσφαρικά, και σίγουρα θα τους αναπολούμε και τους δύο όταν σταματήσουν.
Wet Shaving Rules !!!

"Φορτώστε" σαν να μην υπάρχει αύριο ... Λεφτά για καινούρια κρέμα ή σαπούνι ΠΑΝΤΑ υπάρχουν ...

-- Χρήστος --
Άβαταρ μέλους
ElNavajero
Γυμνάσιο
Γυμνάσιο
Δημοσιεύσεις: 839
Εγγραφή: 23 Σεπ 2010, 23:24
13
Has thanked: 567 times
Been thanked: 944 times
Ηλικία: 36

^^ o CR7 ειναι τρομερός. Είδα και απόλαυσα το χθεσινό παιχνίδι. Δυστυχώς, από την άλλη, η atletico περιορίστηκε μόνο σε αμυντικό παιχνίδι.

Στα δικά μου: σήμερα ακούσα ένα πολυ ωραίο παλιό ιταλικό τραγούδι στο ραδιόφωνο και μου έφτιαξε το κέφι. Ήταν το il mondo του jimmy fontana.
Μάκης

“For those who believe, no proof is necessary. For those who don't believe, no proof is possible” - Stuart Chase, American writer.
Άβαταρ μέλους
captain_hx
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 3055
Εγγραφή: 08 Μάι 2015, 20:33
8
Τοποθεσία: Λεμεσός, Κύπρος
Has thanked: 16281 times
Been thanked: 16449 times
Ηλικία: 42
Επικοινωνία:

Η χαρά της ανακάλυψης όταν μετακινείς τα έπιπλα για να σκουπίσεις το πάτωμα :lmao

Ο σημερινός απολογισμός ήταν μερικά κέρματα αξίας 2.5 ευρω και ένα ρολόϊ Casio που τελευταία φορά θεάθηκε στα χέρια του 4χρονου γιού μου την Τετάρτη το βράδυ.

Εικόνα
ΗΛΙΑΣ

Instagram

Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
andreas
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 7388
Εγγραφή: 20 Ιαν 2009, 15:49
15
Τοποθεσία: Nederlands
Has thanked: 11256 times
Been thanked: 10685 times
Ηλικία: 45
Επικοινωνία:

Την επόμενη φορά καπετάνιε φώναξε με να σε βοηθήσω! :P
Εικόνα
ἐξ ὄνυχος τὸν λέοντα
Άβαταρ μέλους
Randyman
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1257
Εγγραφή: 21 Ιαν 2017, 15:10
7
Has thanked: 2026 times
Been thanked: 1908 times
Ηλικία: 38

Αμα βγάλω τα δυο μπροστά κάθισματα από το ταξί εντελώς πιστευω ευκολα παραγγελνω μια ATT ξυριστική..
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Petros.Mp
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1704
Εγγραφή: 15 Απρ 2012, 16:22
12
Τοποθεσία: Νίκαια - Πειραιάς - Αθήνα - Κέντρο
Has thanked: 1131 times
Been thanked: 2138 times
Ηλικία: 41

Χθες είδα στο ψυγείο φαγητά που δεν πρόκειται να καταναλωθούν από την οικογένειά μου. Δεν είχαν χαλάσει, δεν είχαν τίποτα, αλλά επειδή είχαν μείνει και θεώρησα αμαρτία να τα πετάξω μιας και δεν θα τα τρώγαμε, τα έβαλα σε ταπεράκι φαγητού και τα έδωσα σε ένα άστεγο που βλέπω καθημερινά στο δρόμο προς την δουλειά μου. Με ευχαρίστησε με την καρδιά του, ένιωσα όμορφα και συνέχισα την πορεία μου.
Πέτρος

Ὁ κόσμος μᾶς ἔλεγε τρελλούς. Ἡμεῖς, ἂν δὲν εἴμεθα τρελλοί, δὲν ἐκάναμεν τὴν ἐπανάστασιν.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Διάφορα”