Μικρά πράγματα της μέρας που μας τσατίσανε!

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Νώντας
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2987
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2013, 23:20
10
Τοποθεσία: Χαλκιδική
Has thanked: 801 times
Been thanked: 6048 times

Αντρέα, Άκη, απο υπομονή άλλο τίποτε, απλώς σκέφτομαι...Τόσο εύκολα είναι πιά τα πράγματα
με την τεχνολογία, οι υπολογιστές τα κάνουν όλα, βρε τραπεζικέ υπάλληλε, πάτα ένα δυό κουμπάκια
και κάνε την "εκκαθάριση"...
Θα με πείτε βέβαια, ε, κι αυτοί όταν έχουν ένα κατεβατό κατασχέσεις να εκκαθαρίσουν...τι να πρωτοκάνουν...
Αυτά παθαίνεις όταν δεν κρατάς λίγα έστω στο σπίτι (πίσω απο κανένα κάδρο κρυμμένα) και τάχεις
όλα "μέσα".
Καλομάθαμε με τις ανέπαφες συναλλαγές, τα "Yellows", τα "Bonus", τις φορολοταρίες και την πατάμε έτσι...
thanos9999
Δημοτικό
Δημοτικό
Δημοσιεύσεις: 447
Εγγραφή: 03 Απρ 2017, 14:05
7
Τοποθεσία: ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Has thanked: 3975 times
Been thanked: 5668 times
Ηλικία: 38

Αυτο με το φαρμακείο την πατησα και εγω ετσι προ ημερών δεν ανέφερε πουθενα οτι η τιμη ειναι καθαρα για online παραγγελία οποτε μετα απο αρκετη ωρα και αφου ειχα 2 - 3 πραγματα ηδη στο ταμειο ηξερα ποσο θα εδινα βαση ίντερνετ οταν ρώτησα για την τιμη μου ειπε τοσο ειναι μονο online από εδω δεν κανουμε αυτες τις τιμές, λεω οκ ξαναβαλτα ολα πισω στα ραφια θα τα παραγγείλω ηλεκτρονικά και θα ερθω παλι αυριο να τα παραλάβω! Και ετσι και εγινε καθαρα για σπασιμο. Αν μου εκανε την τιμη θα τα πληρωνα επιτόπου! Δεν μου την εκανε θα ταλαιπωρηθεί 2 φορες χωρις λογο. Εγω απο τον συγκεκριμένο δρόμο θα περνούσα ετσι κι αλλιως ξανα και ξανα. Και Οπως προαναφερθηκε ας το εγραφε στο site για τις τιμες.
@Νώντας ή κανε ρυθμιση με την δου σου και ζητα αρση μετα για τους λογαριασμους η πηγαινε στην τραπεζα και πες να τα στειλει στην δου γιατι αν το αφησεις ετσι μονο στη δέσμευση λογαριασμων θα μεινεις για αρκετο καιρό και θα ταλαιπωρηθείς πιο πολύ. Κανε και εναν λογαριασμο ακατασχετο μεσα απο το taxisnet να εχεις το κεφάλι σου ήσυχο ( μεχρι ενα ποσο βέβαια και αναλογα τους συνδικαιουχους )
Άβαταρ μέλους
yiannischris
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 5371
Εγγραφή: 22 Μαρ 2013, 09:22
11
Τοποθεσία: Patras
Has thanked: 8965 times
Been thanked: 17780 times
Ηλικία: 58

το αμάξι 24 χιλ. χλμ έχει
Μέ συγχωρείς Άκη, αλλά είχαν θέμα οί αναρτήσεις πού τίς άλλαξες ;
Γιάννης
Άβαταρ μέλους
Randyman
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1257
Εγγραφή: 21 Ιαν 2017, 15:10
7
Has thanked: 2026 times
Been thanked: 1908 times
Ηλικία: 38

Φίλοι την κάτσαμε τη βάρκα. Πάω να βγάλω ζητα από την ταμειακή του ταξί σήμερα, λέει φορολογική μνήμη πληρης. Λέω οκ σιγά. Παίρνω τηλ τον ταξιμετρά μου λέει ναι χρειάζεται αλλαγή η ταμειακη μαζί με το ρολόι! Κόστος: 700 ευρώ. Μου φευγει το τηλέφωνο από το χέρι και παρτον κάτω.

Αν δεν τα κανω αυτα το αμάξι δε θα μπορεί να δουλέψει, αφου δε μπορεί και να εκδόσει ζητα.

Φυσικά δόσεις δε γίνονται κλπ κλπ. Και εννοείται πως δεν έχω αυτό το ποσο πρόχειρο..
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Tony
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2496
Εγγραφή: 22 Ιουν 2014, 05:42
9
Τοποθεσία: Μικρό Σπίτι στο Λιβάδι
Has thanked: 23190 times
Been thanked: 13865 times

Είχα δει αυτό το βίντεο πριν από λίγο καιρό, έχει (σκληρές εικόνες) πρόσφατα όμως το ανάρτησαν και επίσημα σε ένα Μέσο Κοινωνικής Δικτύωσης στο προφίλ τους, καμαρώνοντας κοροϊδεύοντας και γελώντας...

Παρά τις προθέσεις τους όμως, το συμβάν είχε αίσιο τέλος. Και οι εμπλεκόμενοι στρατιώτες έχουν απολυθεί πλέον από τον Ελληνικό Στρατό.!


ΥΓ: Εδώ νομίζω πως δεν χρειάζονται σχόλια, και αν Κύριοι νομίζετε ότι, αυτή η ανάρτηση μπορεί να γίνει "πέτρα σκανδάλου" συγχωρέστε με και σβήστε το.!
Αντώνης

Αἰτεῖτε, καὶ δοθήσεται ὑμῖν, ζητεῖτε, καὶ εὑρήσετε, κρούετε, καὶ ἀνοιγήσεται ὑμῖν·
πᾶς γὰρ ὁ αἰτῶν λαμβάνει καὶ ὁ ζητῶν εὑρίσκει καὶ τῷ κρούοντι ἀνοιχθήσεται.
Άβαταρ μέλους
foxtrot
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 3114
Εγγραφή: 07 Μάι 2015, 12:39
8
Τοποθεσία: Ελευσίνα
Has thanked: 27998 times
Been thanked: 29305 times
Ηλικία: 64

Αντώνη, καλά έκανες και το ανάρτησες και δεν βλέπω γιατί να γίνει πέτρα σκανδάλου.
Οι σκατόψυχοι άνθρωποι, πρέπει να είναι δακτυλοδεικτούμενοι.
Γιάννης
Άβαταρ μέλους
Akist
Γυμνάσιο
Γυμνάσιο
Δημοσιεύσεις: 871
Εγγραφή: 27 Σεπ 2017, 15:34
6
Τοποθεσία: Αθήνα
Has thanked: 4193 times
Been thanked: 2854 times
Ηλικία: 49

Τι πέτρα σκανδάλου να γίνει Αντώνη ;

Αυτοί οι υπάνθρωποι έπρεπε να πάνε φυλακή τι να λέμε τώρα ...πάλι καλά που το ζωντανό γλίτωσε .
Θα πάρω πενταλέπιδο αν το φτιάξουν σαν του avatar μου ...
Άβαταρ μέλους
Randyman
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1257
Εγγραφή: 21 Ιαν 2017, 15:10
7
Has thanked: 2026 times
Been thanked: 1908 times
Ηλικία: 38

Βρισιές και κατάρες επιτρέπονται?

Είναι άντρες ωραίοι αυτοί τώρα ε?

Είμαστε σαν υπάρξεις το χειροτερο ειδος ρε γαμωτο.

Μου ανακατευτηκε το στομάχι μόνο με τη φωτο.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
herco
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 6407
Εγγραφή: 04 Σεπ 2013, 14:12
10
Has thanked: 12159 times
Been thanked: 12133 times
Ηλικία: 53

Οχι

Παντως ηδη κινητοποιηθηκε η αστυνομια - τα στοιχεια τους τα ξερει ολος ο κοσμος, και τους προπηλακιζουν καθημερινα στο FB - και προφανως καποιος Εισαγγελεας θα δωσει εντολη για να τους δουμε ξανα στην tv, αυτη τη φορα οχι και τοσο χαρουμενους..
Εικόνα
stergios

Να τους φανε τα σκυλια τα μαυρα! Φολα! Ολοι οι "αρσενικοι" εκει που τους χωραει τα κανουν! Κουτσαβακια!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Διάφορα”