Γυναικειο Ξυρισμα

Εδώ μπορείτε να μας ρωτάτε η να ενημερώνεστε (και να ενημερώνετε!) για τα αντρικά θέματα που σ(μ)ας αφορούν, π.χ. τι δώρο να του πάρω (ή του πήρα) τώρα που (γιορτάζει,έχει γενέθλια, έχουμε επέτειο κτλ). Συμβουλές και ότι άλλο προκύψει.
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
andreas
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αγαπημένος εξοπλισμός: Πινέλο: SOC (αν και δεν έχω δοκιμάσει πολλά)
Μηχανή: Qshave (ναι είμαι τσίπης :P), Shavette Dovo RVS
Σαπούνι: Ευχαριστώ τους Δημήτρηδες μόνο αυτό έχω να πω...
ASL: Προς το παρών, K shave work Aficionado δεύτερο το Old spice blue water, τρίτο Brut oceans...
Has thanked: 1002 times
Been thanked: 1644 times
Επικοινωνία:

Re: Γυναικειο Ξυρισμα

Δημοσίευση από andreas » πριν από 1 μήνα

Τελευταία δημοσίευση της προηγούμενης σελίδας:

Lilith welcome back...

Ο Γιώργος αλλά και όλα μας τα μέλη είναι εξαιρετικοί άνθρωποι, απλά κάποιες φορές ο γραπτός λόγος είναι πολύ εύκολα παρεξηγήσιμος.
Σημασία έχει να μην "κολλάμε" στο τι έχει γίνει και να δούμε από εδώ και πέρα τι μπορούμε να κάνουμε για να μην ξαναδημιουργηθούν τέτοια θέματα.
Να σεβαστείς το γεγονός ότι είσαι νέο μέλος και ότι θα πρέπει ναι μεν να δείξεις τον χαρακτήρα σου, αλλά ίσως να γίνει με πιο ήπιους ρυθμούς/τόνους. αλλά και τον ανάλογο σεβασμό σε ανθρώπους που ουσιαστικά δεν γνωρίζεις (χωρίς να λέω ότι δεν το κάνεις) αλλά και δεν σε ξέρουν.
Γενικά αποφεύγουμε να τρολάρουμε. Σε σοβαρά νήματα καλό είναι να μένεις εντός του θέματος και να μην γίνεται χαβαλές και συζητήσεις τύπου chatroom.

Αλλά όπως και δεν κρίνουμε κάποιον από λίγες μόνο γραμμές σε ένα φόρουμ (γενικά το λέω).
Και από την μεριά μας ίσως να δίναμε λίγο λάσκα σε νέα μέλη να δείξουν τι πραγματικά είναι πριν προβούμε σε ίσως βιαστικά συμπεράσματα (πάλι γενικολογώ). Ή θα μπορούσαμε να δείχνουμε τον σωστό/σύνηθες για εμάς τρόπο με μια πιο φιλική διάθεση.

Ο Γιώργος απ ότι βλέπω σου έδειξε τον "καλό δρόμο" με ωραία καλούδια, με μερικά από αυτά θα έχεις πολύ χρόνο για να τα αποχωριστείς όπως προείπε ο Μπάμπης.

Άρα για εμένα τουλάχιστον είσαι ήδη σε πολύ καλό δρόμο, στο χέρι μας είναι να παραμείνεις σε αυτόν ;) :P

ἐξ ὄνυχος τὸν λέοντα

Άβαταρ μέλους
Lilith
Νήπιο
Νήπιο
Has thanked: 8 times
Been thanked: 84 times

Δημοσίευση από Lilith » πριν από 1 μήνα

andreas έγραψε:
πριν από 1 μήνα

Ο Γιώργος απ ότι βλέπω σου έδειξε τον "καλό δρόμο" με ωραία καλούδια, με μερικά από αυτά θα έχεις πολύ χρόνο για να τα αποχωριστείς όπως προείπε ο Μπάμπης.
Ευχαριστώ για το σχόλιο Ανδρέα αλλά πραγματικά πιστεύω πως μόνο το παραπάνω κομμάτι της ανάρτησης ήταν για το συγκεκριμένο νήμα. Όλο το υπόλοιπο όπως και το δικό μου post αυτή τη στιγμή, είναι για την σούπα είτε για PM αν δεν κάνω λάθος βάσει κανονισμού του forum.

Ευχαριστώ και καλή συνέχεια.

Άβαταρ μέλους
andreas
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αγαπημένος εξοπλισμός: Πινέλο: SOC (αν και δεν έχω δοκιμάσει πολλά)
Μηχανή: Qshave (ναι είμαι τσίπης :P), Shavette Dovo RVS
Σαπούνι: Ευχαριστώ τους Δημήτρηδες μόνο αυτό έχω να πω...
ASL: Προς το παρών, K shave work Aficionado δεύτερο το Old spice blue water, τρίτο Brut oceans...
Has thanked: 1002 times
Been thanked: 1644 times
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από andreas » πριν από 1 μήνα

Ναι, δεν βλέπω να καταλαβαίνεις και επειδή σαν άνθρωπος έχω δείξει γαϊδουρινή υπομονή με όσα έχουν συμβεί, σε βαθμό τεράστιο (δεν μπορείς να φανταστείς πόσο).
Νομίζω πως είναι η ώρα να πούμε αντίο.
Δεν θα αιτιολογηθώ μάλιστα καθόλου...

Εγώ ευχαριστώ.

ἐξ ὄνυχος τὸν λέοντα

Άβαταρ μέλους
Akist
Δημοτικό
Δημοτικό
Has thanked: 2382 times
Been thanked: 1708 times

Δημοσίευση από Akist » πριν από 1 μήνα

Γιατί "ξύνετε" τα νύχια σας βραδιάτικα Gents & Ladies ?

Καλά και ήρεμα δεν είναι τα πράγματα ;

Θα πάρω πενταλέπιδο αν το φτιάξουν σαν του avatar μου ...

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Η γωνιά της γυναίκας”