Διάλογοι

Άβαταρ μέλους
captain_hx
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 3055
Εγγραφή: 08 Μάι 2015, 20:33
8
Τοποθεσία: Λεμεσός, Κύπρος
Has thanked: 16281 times
Been thanked: 16449 times
Ηλικία: 41
Επικοινωνία:

Εικόνα
ΗΛΙΑΣ

Instagram

Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Ηλίας
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 4167
Εγγραφή: 02 Αύγ 2013, 15:25
10
Has thanked: 5730 times
Been thanked: 5632 times

- Κύριε διευθυντά, με συγχωρείτε. Παίρνω το θάρρος να, ξέρετε να, να σας ζητήσω μια μικρή αύξηση. Βλέπετε εγώ δε θα το τολμούσα, αλλά η γυναίκα μου επιμένει πως είναι καιρός..
- Καλά, καλά ! Θα ρωτήσω και εγώ τη δικιά μου και θα σας πω !
Για δύο πράγματα δε πρέπει να στεναχωριόμαστε..
Γι'αυτά που γίνονται και γι'αυτά που δε γίνονται.
Άβαταρ μέλους
2petros
Δημοτικό
Δημοτικό
Δημοσιεύσεις: 471
Εγγραφή: 15 Σεπ 2012, 14:38
11
Τοποθεσία: Αθηνα
Has thanked: 248 times
Been thanked: 486 times

Απο Athens Voice ...
"Μυρτώ μου, έχω ένα θεματάκι. Ενώ σε όλες μου τις δραστηριότητες είμαι εντάξει, ας πούμε «φυσιολογικός», μου αρέσει τρομερά το κολλητήρι, είμαι δηλαδή εφαψίας. Δεν υπάρχει στιγμή που να μπω π.χ. στο μετρό και να μην το σκεφτώ, αλλά ευτυχώς σπάνια το πράττω (το επιχειρώ, δηλαδή). Θα ήθελα εάν γίνεται (λόγω της μεγάλης επαφής που έχεις εσύ με κόσμο) να μου γνωρίσεις κάποια γυναίκα που να της αρέσει κάτι ανάλογο – υπάρχει άραγε; Σε ευχαριστώ.

Και τι θα κάνετε, τη συμμορία των δύο; Να μπαίνετε στα τρόλεϊ και στο μετρό, να εφάπτεστε στον κόσμο και να κάνετε το σήμα της νίκης ο ένας από τη μία και ο άλλος από την άλλη; Γαμάτο.
Υ.Γ. Δυστυχώς δεν γνωρίζω καμιά γυναίκα που να γουστάρει να τρίβεται σε ξένους – βασικά νομίζω πως κανείς δεν γουστάρει τριψίματα αυτή την εποχή. Αρκεί που μας τον ακουμπάνε η εφορία, η ΔΕΗ, ο Έμφιας, ο Οαές και τα άλλα παιδιά της παλιοπαρέας." ΠΗΓΗ
•The blade gap is less important than blade exposure for
Εικόνα
macho
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 5173
Εγγραφή: 23 Ιουν 2014, 19:15
9
Has thanked: 16341 times
Been thanked: 17333 times

ειναι ενας γερμανος,ενας ινδος και ενας ελληνας στην κολαση.τους βλεπει ο εξω απο δω και τους λεει΄΄σημερα ειναι η τυχερη σας μερα και επειδη εχω κεφια θα δωσω σε εναν απο σας την ευκαιρια να φυγει και να παει στον παραδεισο.'' '' και πως θα γινει αυτο κυρ βεελζεβουλ;'' τον ρωτανε με αποροια οι καταδικασμενοι.''θα σας ριξω απο 3 βουρδουλιες με το τρομερο μου μαστιγιο.οποιος απο εσας αντεξει και δε φωναξει ειναι ελευθερος.μαλιστα για να ειναι και δικαιος ο αγωνας εχετε δικαιωμα να χρησιμοποιησετε οτι θελετε για ασπιδα-προστασια.συμφωνοι;''τους ρωταει.''συμφωνοι''απαντουν. σηκωνει λοιπον το μαστιγιο της κολασης ο καταραμενος και το βαραει πανω στον γερμαναρα.παιρνει ενα βραχο ο ουνος για να προστατευτει αλλα στο 1ο χτηπημα ανοιγει ο βραχος στα 2 σαν καρπουζι .στο 2ο χτυπημα βγαζει ενα ουρλιαχτο απο τον πονο τρομαχτικο.''εχασες''του λεει ο μαυρος,ο σκυλος.σηκωνει 2η φορα το μαστιγιο και το ριχνει στον ινδο.στο 1ο χτυπημα ο ινδος βρισκει και αυτος μια πετρα και καλυπτεται.η πετρα ομως ανηγει στα 2.στο 2ο χτυπημα τρωει μια βουρδουλια μιλια ομως, το ιδιο και 3ο χτυπημα.εντυπωσιασμενος απο την αντοχη του ινδου ο τρισκαταρατος τον ρωταει πως αντεξε τετοια τρομερα χτηπηματα.ο ινδος του απαντα καταβεβλημενος οτι τον βοηθησαν τα πολλα χρονια εξασκησης στην γιογκα. του λεει λοιπον ο αρχοντας της κολασης οτι ειναι ελευθερος.ο ινδος ομως παρολα αυτα του ζηταει να μεινει για να δει τι θα κανει ο ελληνας γιατι ως γνωστο ειμαστε πολυ πονηρη ρατσα.σηκωνει λοιπον το μαστιγιο ο κερατας και ρωταει τον αδερφο μας τι θα χρησιμοποιησει ως ασπιδα και αυτος του δινει την απαντησει που τον αφηνει καγκελο.
τον ινδο φυσικα ! :D :hellas3 :hellas3 :hellas3 :hellas3 :hellas3 :hellas3 :hellas3
Ηλίας
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 4167
Εγγραφή: 02 Αύγ 2013, 15:25
10
Has thanked: 5730 times
Been thanked: 5632 times

Δυο πρεζάκια πάνε σε ένα φούρνο για να πάρουν κάτι να φάνε. Βγαίνοντας έξω συζητάνε :
- Ρε συ, παράξενη γεύση έχει το κουλούρι. Τί έχει βάλει μέσα ;
- Δε ξέρεις ρε ; Ταχίνι.
- Καλά, είναι πολύ ανώμαλος ο τύπος !
Για δύο πράγματα δε πρέπει να στεναχωριόμαστε..
Γι'αυτά που γίνονται και γι'αυτά που δε γίνονται.
Άβαταρ μέλους
Randyman
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1257
Εγγραφή: 21 Ιαν 2017, 15:10
7
Has thanked: 2026 times
Been thanked: 1908 times
Ηλικία: 38

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
captain_hx
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 3055
Εγγραφή: 08 Μάι 2015, 20:33
8
Τοποθεσία: Λεμεσός, Κύπρος
Has thanked: 16281 times
Been thanked: 16449 times
Ηλικία: 41
Επικοινωνία:

Εικόνα
ΗΛΙΑΣ

Instagram

Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα
stergios

Τι εχεις βαλει Ηλια? Δε φαινεται! :)
Άβαταρ μέλους
captain_hx
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 3055
Εγγραφή: 08 Μάι 2015, 20:33
8
Τοποθεσία: Λεμεσός, Κύπρος
Has thanked: 16281 times
Been thanked: 16449 times
Ηλικία: 41
Επικοινωνία:

Κάτι πήγε λάθος.... το ξαναβάζω :)

Εικόνα
ΗΛΙΑΣ

Instagram

Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
captain_hx
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 3055
Εγγραφή: 08 Μάι 2015, 20:33
8
Τοποθεσία: Λεμεσός, Κύπρος
Has thanked: 16281 times
Been thanked: 16449 times
Ηλικία: 41
Επικοινωνία:

Εικόνα
ΗΛΙΑΣ

Instagram

Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ανέκδοτα”