Ηλεκτρονικο Τσιγαρο

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Αυτή η συζήτηση είναι μόνο για άτομα άνω των 18 ετών.
Άβαταρ μέλους
rhtoras
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2708
Εγγραφή: 09 Ιούλ 2012, 16:12
11
Has thanked: 2646 times
Been thanked: 1669 times

Βασικά τέτοιο τύπου "στυλό" έχει δοκιμάσει.Κάτι σε πιο μεγάλο θα ήθελε από οτι έχω κατλάβει,αλλά δεν είμαι ειδικός.
Η συζήτηση έχει ψωμί από ότι κατάλαβα.Αυτό το "Τηλέμαχος" και το "Εβίβα" τι ακριβώς διαφορές έχουν φίλε μου ξέρεις?
Βασικά όποιος ξέρει ας πεί τι παίζει επιγραμματικά.Όσο και αν <<γκούγκλαρα>>,όλοι μιλάγανε σε πολύ εξελιγμένη-για εμένα-γλώσσα.Κάτι σύρματα λέγανε,κάτι βαμπάκια,κάτι συμπιεσμένες τζούρες και γενικά μιλάγανε ελιτίστικα.
https://unchained-gnu.gr Βάλτε linux που είναι δωρεάν, ελαφρύ και κάνει ο,τι θέλετε.
oneirofono.gr Το καλύτερο e-steki.

Φυσικά δε θέλω να ξεμείνω από: gillette κρέμα ξυρίσματος και oldspice asl.
stergios

Δε γνωριζω περι τηλεμαχου κ εβιβα, περα απο το οτι ειναι επισκευασιμοι ελληνικοι ατμοποιητες οπως apollo. Δεν εχω λοξα με τα ητ. Την εψαξα οσο χρειαζοταν για μενα, συμφωνα με τις αναγκες μου. Ειναι πολυ παραμετροποιησιμοι αλλα. Αυτα που λες για συρματα αντιστασεων, μοντες κτλ ειναι ταλαιπωρια, εξοδα περιττά για δοκιμες που θα κανεις μεχρι να φερεις στα μετρα σου το συνολο των εξαρτηματων, για καλυτερη γευση, χτυπημα, αρωμα, μπαταρια, μεγαλη αυτονομια.. Γενικα θελει ψαξιμο κ δεν μπορει κατα τη γνωμη μου να σε βοηθησει καποιος να μαθεις γιαυτα, παρα μονο ο ενδιαφερομενος μονος του. Εξατομικευση-παραμετροποιηση..


Αφου θελει κατι καλυτερο κ μεγαλυτερο ας κοιταξει αυτο το σετ: eleaf istick tc40 που εχει ελεγχο θερμοκρασιας η watt του ατμου, μεγαλη διαρκεια μπαταριας, κλειδωμα τυχαιου πατηματος, καπνισμα με ανοιχτη η κλειστη οθονη, πληροφοριες διαφορες σε οθονη οπως μπαταρια κ.α. Φορτιση microusb, φορτιζεις κ καπνιζεις αν χρειαστει ταυτοχρονα, χωραει στη χουφτα κ οχι πολυ γαιδουρι σε μεγεθος οπως αλλα, με καλη ποιοτητα αγοραζεις κ εναν ατμοποιητη nautilus η nautilus mini με την αντισταση που θες δηλ με watt η θερμοκρασια, που θεωρειται κορυφη με ανταλλακτικα ατμοποιητης. Ολο αυτο περ 80€ αν θυμαμαι καλα.
Άβαταρ μέλους
Iasonas
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 3663
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2012, 14:34
11
Has thanked: 830 times
Been thanked: 2604 times
Ηλικία: 30

rhtoras έγραψε:Παιδιά εγώ δεν καπνίζω,δεν κάπνιζα και δεν έχω σκοπό να το κάνω ποτέ.Εχω κάτι απορίες για το ηλεκτρονικό τσιγάρο.Ο λόγος είναι ότι θέλει να το αρχίσει η κοπέλα μου.
Κάτι ελληνικά ηλεκτρονικά τσιγάρα π.χ ένα εχει το ονομά μου κ.λ.π τι είναι και πού τα βρίσκουμε?
Τα ηλεκτρονικά τσιγάρα από το ebay ή από Κίνα είναι αξιόπιστα?
Ποιές μάρκες είναι καλές κατά τη γνώμη σας?
Τα κινεζικα μαγαζια εχουν καλα πραγματα αρκει να ξερεις τι ψωνιζεις, αν αγορασεις κατι για το οποιο δεν εισαι σιγουρος τοτε αν κανει μπαμ μην παραξενευτεις.

Εμεις δεν μπορουμε να σου προτεινουμε τιποτα γιατι δεν ξερουμε τι τζουρα θελει, ποσα τσιγαρα κανει κτλ. , επειδη το αρχικο ποσο για την αγορα ητ δεν ειναι 1-2 ευρω να σου προτεινουμε κατι να το παρεις και μετα αν δεν σου κανει να το πεταξεις σου προτεινω να παει σε ενα καλο καταστημα με ηλεκτρονικα τσιγαρα να δοκιμασει και να αποφασισει (μακρια απο nobacco).



Ηρακλη πραγματι εχουμε χαθει, ποτε ειναι η επομενη συναντηση;
Το Ιασονας με Ο
Άβαταρ μέλους
herco
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 6407
Εγγραφή: 04 Σεπ 2013, 14:12
10
Has thanked: 12159 times
Been thanked: 12133 times
Ηλικία: 53

Ιασονα, καναμε συναντηση το Σαββατο που μας περασε :P

Εσυ που εισαι ? Στα πατρια ?
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Iasonas
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 3663
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2012, 14:34
11
Has thanked: 830 times
Been thanked: 2604 times
Ηλικία: 30

Στα πάτρια!
Το Ιασονας με Ο
Άβαταρ μέλους
herco
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 6407
Εγγραφή: 04 Σεπ 2013, 14:12
10
Has thanked: 12159 times
Been thanked: 12133 times
Ηλικία: 53

Ε οποτε, κανονισε καναν καφε ! Να ατμισουμε με την ησυχια μας :)
Εικόνα
stellios
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 10 Απρ 2017, 12:14
6
Has thanked: 189 times
Been thanked: 142 times

evic vtc με kayfun mini v3
arxiloxos
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: 15 Ιούλ 2013, 08:56
10
Has thanked: 4 times
Been thanked: 7 times
Ηλικία: 55

Kαι εγω με την σειρα μου απολαμβανω ενα jam on toast 6mg απο την the liquid σε doggystyle πανω σε ενα pico.
stellios
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 10 Απρ 2017, 12:14
6
Has thanked: 189 times
Been thanked: 142 times

ωραίος , ο doggy είναι διακριτικός με μηδέν διαρροές
γι αυτό τον προτιμώ όταν είμαι έξω απο το σπίτι
Άβαταρ μέλους
john58
Δημοτικό
Δημοτικό
Δημοσιεύσεις: 312
Εγγραφή: 25 Δεκ 2016, 19:18
7
Has thanked: 15638 times
Been thanked: 1546 times

Ψάχνω για καινούργιο ατμοποιητή...αυτοί
που φαίνονται καλοί και οικονομικοί , είναι απο ...Κίνα!
Ξέρει κανείς τι γίνεται με το τελωνείο;
Θα περάσει ή θα το κατασχέσουν;;
Απάντηση

Επιστροφή στο “Καπνός-Τσιγάρο-Ναργιλές”