Σχετικά με καταστηματα πωλησης Αρωματων

panagiotis1992
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: 28 Ιούλ 2014, 20:36
9
Has thanked: 173 times
Been thanked: 224 times

Πολλά συναφή καταστήματα, βασίζονται στο ότι ο πολύς κόσμος δεν γνωρίζει ουσιαστικά πράγματα για τα αρώματα! Έχοντας, διαχρονικά, αγοράσει περίπου 100+ αρώματα, θεωρώ πως δεν πιάνομαι κορόϊδο, αλλά και πάλι, γιατί να χάσω 2 ώρες από την ζωή μου; Αν διαπιστώσω "μαϊμουδίστικα" πράγματα, θα αγοράσω κάνα φθηνό after shave lotion και θα φύγω...

Added in 3 minutes 59 seconds:
Re: Σχετικά με το aromania.gr
herco έγραψε:Αφου θα πας που θα πας εκει, δοκιμασε οποιο σε ενδιαφερει και θα εχεις δικη σου αποψη.

Μάλιστα...........



** Αλλαξα τον τιτλο, κανοντας πιο γενικη την αναφορα ωστε να μην ανοιγουμε thread για καθε καταστημα.
Άβαταρ μέλους
herco
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 6407
Εγγραφή: 04 Σεπ 2013, 14:12
10
Has thanked: 12159 times
Been thanked: 12133 times
Ηλικία: 53

panagiotis1992 έγραψε:Μάλιστα...........
Ειπα κατι που σε ενοχλησε Παναγιωτη ? Τι πιο λογικο, αφου ξερεις απο αρωματα και θα πας εκει, να δοκιμασεις και να κρινεις ο ιδιος αν ειναι μουφες ή πραγματικα. Μια προταση ηταν απλα. Προσωπικα δεν ασχολουμαι με edt, parfum κλπ και ουτε παω ποτε σε τετοια μαγαζια, οποτε δεν εχω κατι πιο χειροπιαστο να σου πω.
Εικόνα
panagiotis1992
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: 28 Ιούλ 2014, 20:36
9
Has thanked: 173 times
Been thanked: 224 times

Τίποτα δεν με ενόχλησε, απλά περιμένω απόψεις από όσους έχουν αγοράσει προϊόντα από το ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ κατάστημα.
panagiotis1992
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: 28 Ιούλ 2014, 20:36
9
Has thanked: 173 times
Been thanked: 224 times

Καλησπέρα σε όλους. Χθες, ημέρα Τρίτη, πήγα στο αρομάνια(Σοφοκλέους 146, Καλλιθέα) και αγόρασα το Azzaro Chrome, πλήρωσα 30Ε για τα 100ml...Λοιπόν, παίδες, το άρωμα το φόρεσα στην βραδινή μου έξοδο και κράτησε περίπου 8 ώρες πάνω στο δέρμα μου και δεν έβγαλε κάποια "ξυνίλα", οπότε συμπέρανα πως είναι γνήσιο(εκτός πια και αν είμαι τόσο τυχερός)! Πολύ θετική εντύπωση μου έκανε και η εξυπηρέτηση της κοπέλας που ήταν ευγενική, κατατοπιστική και υπομονετική, εφόσον μου πήρε 40 λεπτά "περατζάδας" στο μαγαζί, για ν'αποφασίσω..Οπότε, ναι, προτείνω σε όλους να επισκεφτούν το μαγαζί και να βγάλουν και εκείνοι τα δικά τους συμπεράσματα.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αρώματα”