Sculpture pour Homme Nikos for men

Απάντηση
giwrghsx2
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 91
Εγγραφή: 16 Μαρ 2016, 15:11
8
Τοποθεσία: Χανιά
Has thanked: 3 times
Been thanked: 202 times
Ηλικία: 29

Κυριοι δοκιμασα αυτο το αρωμα και εμεινα εκπληκτος!Προκειται για αρωμα απο το 1995 απο τον σχεδιαστη Νικο Αποστολόπουλο Έλληνα που ζει στην Γερμανια. Το γνωριζα ως υπαρξη αλλα δεν το ειχα δοκιμασει ποτε το ειδα τυχαια σε ενα ραφι το δοκιμασα και εντυπωσιαστηκα! Απιθανο αρωμα με γλυκες νοτες λεμονιου κατα κυριο λόγο αλλα και ανθους πορτοκαλιας να μου ερχονται πιο εντονα .Μετα υπαρχει και κατι γλυκο ξυλωδες στο βαθος ,λιγη βανιλία ενω παντα παιζει κατι ελαφρυ λουλουδατο . Γενικα πάρα πολυ καλη διαρκεια και ενταση ενω θα το χαρακτηριζα ανοιξιατικο καλοκαιρινο αν και λογω γλυκητητας του αρωματος ανετα ανταγωνιζεται γλυκα αρωματα (πχ 1million,le male ) και για τον χειμώνα.Σιγουρα θα αποτελεσει μαγνητη κοπλιμέντων! Κοστος για τα 100ml κάτω απο 20 ευρώ στο Σκρουτζ εντυπωσεις εξαιρετικές.

Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος herco την 12 Μαρ 2017, 12:23, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
andreas
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 7381
Εγγραφή: 20 Ιαν 2009, 15:49
15
Τοποθεσία: Nederlands
Has thanked: 11136 times
Been thanked: 10624 times
Ηλικία: 45
Επικοινωνία:

Το είχε αγοράσει για μένα η σύζυξ, δεν ενθουσιάστηκα όμως. Ακόμα το έχω κάπου σαν καινούριο, προτιμώ το byblos in black.
Το σχέδιο πάντως είναι ωραίο.
ἐξ ὄνυχος τὸν λέοντα
giwrghsx2
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 91
Εγγραφή: 16 Μαρ 2016, 15:11
8
Τοποθεσία: Χανιά
Has thanked: 3 times
Been thanked: 202 times
Ηλικία: 29

Πιστευω ηλικιακα ειναι ιδανικο μεταξυ 20-30 πιο πολυ.
macho
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 5173
Εγγραφή: 23 Ιουν 2014, 19:15
9
Has thanked: 16341 times
Been thanked: 17333 times

Καλή ένταση αλλά πολύ μικρή διάρκεια.σαν άρωμα ίσως η πιο πετυχημένη απόδοση του άνθους πορτοκαλιάς.
να χε μόνο λίγο μεγαλύτερη διάρκεια ( σε μένα ούτε ώρα).
Άβαταρ μέλους
Akist
Γυμνάσιο
Γυμνάσιο
Δημοσιεύσεις: 871
Εγγραφή: 27 Σεπ 2017, 15:34
6
Τοποθεσία: Αθήνα
Has thanked: 4193 times
Been thanked: 2854 times
Ηλικία: 49

Από τα αγαπημένα μου αρώματα - αυτό και η Kouros Sport - και όντως όπως έγραψε κάποιος πιο πάνω είναι ίσως για μικρότερες ηλικίες (αλλά δε με νοιάζει η σύζυγος το λατρεύει :lmao ) ... ανοιξιάτικες νότες πολύ πετυχημένες .

[mention]macho[/mention] Τελικά ειδικά και η αρωματοποιΐα είναι YMMV ... σε μένα έχει μεγάλη διάρκεια :)


Εικόνα
Θα πάρω πενταλέπιδο αν το φτιάξουν σαν του avatar μου ...
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αρώματα”