Angel Men, Thierry Mugler

Απάντηση
panagiotis1992
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: 28 Ιούλ 2014, 20:36
9
Has thanked: 173 times
Been thanked: 224 times

Καλημέρα. Αγόρασα το μεγάλο μπουκάλι του συγκεκριμένου αρώματος, στα 45Ε, από τον Hondos της Ομόνοιας και το φόρεσα την ίδια μέρα, χθες βράδυ δηλαδή, σε βραδυνή έξοδο. Αν και μου αρέσουν τα κάπως πιο σοφιστικέ-κλασσικά αρώματα(πχ Chanel, Aramis κτλ), το άρωμα αυτό με έβγαλε ασπροπρόσωπο. Διήρκεσε περίπου 10 ώρες και έλαβα αρκετά κομπλιμέντα. Το έχει δοκιμάσει κανείς άλλος? Περιμένω να διαβάσω τις απόψεις σας, ευχαριστώ.
Άβαταρ μέλους
rhtoras
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2708
Εγγραφή: 09 Ιούλ 2012, 16:12
11
Has thanked: 2646 times
Been thanked: 1669 times

Αρωματάρα και κρατάει για ώωωωρες.Βαρύ,γλυκερό με έντονο το στοιχείο της σοκολατοβανίλιας.Κομπλιμέντα?
Εδώ ο άλλος που του το έδωσα να το φορέσει,χτύπησε γκομενάκι και το πρωτο στοιχείο είναι οτι του είπε πως την τράβηξε το άρωμα.
Είναι για πιο νεαρούς ηλικιακά άνδρες και θα έλεγα οτι είναι πιο χειμερινό!
https://unchained-gnu.gr Βάλτε linux που είναι δωρεάν, ελαφρύ και κάνει ο,τι θέλετε.
oneirofono.gr Το καλύτερο e-steki.

Φυσικά δε θέλω να ξεμείνω από: gillette κρέμα ξυρίσματος και oldspice asl.
Άβαταρ μέλους
natnat
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 2142
Εγγραφή: 12 Οκτ 2012, 00:26
11
Has thanked: 2456 times
Been thanked: 4520 times
Ηλικία: 47

Εδώ και αρκετά χρόνια στην αγορά.
Το καλύτερο άρωμα του Οίκου.
Είναι το πρώτο gourmant άρωμα που έκανε καριέρα.
Μισός ψεκασμός θέλγει.
1 ψεκασμός μπουκώνει μύτη.
2 ψεκασμοί σκοτώνουν.

Μην παραμυθιάζεστε για το πόσο γκομενοπαγίδα είναι ένα άρωμα. Μάρκετινγκ ολέ...
Παναγιώτης

Ηλίαααα! Ριιίχτο!!!
Άβαταρ μέλους
Randyman
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1257
Εγγραφή: 21 Ιαν 2017, 15:10
7
Has thanked: 2026 times
Been thanked: 1908 times
Ηλικία: 38

Σωστός ο natnat. Να συμπληρώσω ότι 3 ψεκασμοί εξαυλώνουν την ύπαρξη αυτού που το φοράει.

Μόνο 10 ώρες κράτησε?

Το είχα παλιά, το φορούσα Δευτέρα, Παρασκευή βράδυ κάαααααπως έσπαγε λίγο η μυρωδιά του.... Σε κλειστό χώρο, απλά δεν αντέχεται.
Εικόνα
Andreas_Chronopoulos
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 46
Εγγραφή: 29 Μάι 2015, 11:17
8
Been thanked: 35 times
Ηλικία: 54

Το δοκίμασα προχτές και πρώτη φορά σιχαθηκα τόσο πολύ στη ζωή μου. Έπλυνα 5 φορές τον καρπό να φύγει αυτή η άθλια μυρωδιά από πάνω μου.
Κ μετά ήθελα να κόψω το δέρμα μου.
Μου κάνει εντύπωση το πόσα καλά σχόλια έχει κ σε μένα έκατσε τόσο άσχημα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος herco την 29 Οκτ 2017, 22:06, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: Αφαιρεση υπογραφης Tapatalk
Άβαταρ μέλους
Alex-V
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 129
Εγγραφή: 22 Ιαν 2015, 14:40
9
Τοποθεσία: Λαμία
Has thanked: 40 times
Been thanked: 113 times
Ηλικία: 31

Δε μπορω να καταλαβω τι ωραιο βρισκουν οι γυναικες στο συγκεκριμενο αρωμα. Θα συμφωνησω με τον αντρεα απο πανω. Απο τα πιο αθλια αρωματα που εχω μυρισει ποτε μου. Μου εβγαζε μια "ξινιλα". Απαραδεκτο κατ εμε.
Nobody is perfect. My name is nobody.
Andreas_Chronopoulos
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 46
Εγγραφή: 29 Μάι 2015, 11:17
8
Been thanked: 35 times
Ηλικία: 54

Πες τα χρυσοστομε. Μου ήρθε ειδοποίηση για την απάντηση σου και θυμήθηκα την μυρωδιά ρε φίλε. Θέλω να ξεριζώσω την σπονδυλική μου στήλη από την ανατριχιλα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Antonis την 29 Ιαν 2018, 07:00, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: Δεν χρειάζεται να κάνεις ολική παράθεση όταν απαντάς στο αμέσως προηγούμενο μήνυμα. Φιλικά, Αντώνης.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αρώματα”