Μαύροι κύκλοι κάτω απ τα μάτια.

Άβαταρ μέλους
Δορυφέρων
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2519
Εγγραφή: 13 Δεκ 2010, 17:51
13
Has thanked: 46 times
Been thanked: 147 times
Ηλικία: 57

OFF TOPIC έγραψε:Δεν στρεφομαι εναντιον κανενος μελους αλλα:
Τη σημερον οπου σταθεις κι οπου βρεθεις ακους για "ρατσισμο".
Να θυμισω πως μεχρι να ανοιξουν τα συνορα το 1990 και να μπαινουν αβερτα λαθρομεταναστες πασης φυσεως ΚΑΝΕΙΣ και ΠΟΥΘΕΝΑ δεν ανεφερε αυτην την λεξη.
Αποριας αξιον γιατι ΚΑΝΕΙΣ απο τους "θιγομενους" τοσα χρονια δεν διαμαρτυρεται οταν αποκαλουν τους Ελληνες φραστικως και γραπτως "μπαλαμε-γκιαουρηδες-γκωϊμ" και ξερει πως καθε πρωϊ στην προσευχη σχολειων των τουρκων εκφραζουν το ασβεστο μισος και την ευχη να μπορεσουν να του κοψουν το κεφαλι;
Εδω και μερικες δικες μας πολυ παχουλες λογω συχρονης ζωης επειδη πλεον δεν τις πολυκοιταζουν οι δικοι μας μιλανε για "ρατσισμο" και σκοπιμως πανε με ξενους για αντιδραση.
Ελεος μωρε με αυτην την καραμελα !
:lachtot
«ΟΥΚ ΕΙΘΙΣΤΑΙ ΤΟΙΣ ΕΛΛΗΣΙ ΠΡΟΣΚΥΝΕΕΙΝ»

Blog: http://ksyrisma-shaving.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
GrPsycho
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 29 Οκτ 2012, 10:39
11
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Προσωπικά εγώ όπως και η γυναίκα μου για την περιποίηση χρησιμοποιούμε της Clinique.
Άβαταρ μέλους
boltsis
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2962
Εγγραφή: 19 Απρ 2011, 23:33
12
Τοποθεσία: Λάρισα
Has thanked: 366 times
Been thanked: 320 times

Για πες πιο συγκεκριμένα γαιτί τελειώνει το δικό μου και δε ξέρω ποιο να πάρω.Έβλεπα αυτά της OLAV σε κάποιες διαφημίσεις..
Dovo Silver Steel Prima, Joseph Allen & Sons Sheffield ,C.V Heljestrand Ringdove Νο55,Dubl Duck Satinedge,Thomas Turner & Co,Thiers-Issard Spartacus "dreadnought",Frederick Reynolds Sheffield
Mercur 34c, Merkur Futur Gold
Ηλίας
Άβαταρ μέλους
Arisk
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 2119
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2010, 19:39
13
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 1273 times
Been thanked: 790 times

Καταρχήν ΥΠΝΟΣ
Και αν χρειαζεστε επιπλέον κ κρέμα, ψαξτε για προιόντα που εχουν μέσα καφείνη
Άρης
GrPsycho
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 29 Οκτ 2012, 10:39
11
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Πήρα την Clinique Anti-Fatigue Cooling Eye Gel, και έχει και καφεϊνη. πολύ καλή.
Άβαταρ μέλους
Δημήτρης
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 4000
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2010, 15:23
13
Τοποθεσία: Αγρίνιο
Has thanked: 156 times
Been thanked: 181 times

boltsis έγραψε:Έβλεπα αυτά της OLAV σε κάποιες διαφημίσεις..
OLAY μήπως; Το OLAV σε Βίκιγκ μου κάνει!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
boltsis
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2962
Εγγραφή: 19 Απρ 2011, 23:33
12
Τοποθεσία: Λάρισα
Has thanked: 366 times
Been thanked: 320 times

Nαι αυτά Δημήτρη αλλά το παραπάνω που λέει ο GrPsycho ακούγεται πολύ καλό.Τιμούλα παρακαλώ?
Dovo Silver Steel Prima, Joseph Allen & Sons Sheffield ,C.V Heljestrand Ringdove Νο55,Dubl Duck Satinedge,Thomas Turner & Co,Thiers-Issard Spartacus "dreadnought",Frederick Reynolds Sheffield
Mercur 34c, Merkur Futur Gold
Ηλίας
GrPsycho
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 29 Οκτ 2012, 10:39
11
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Ναι της Clinique το πήρα 30 ευρώ. Της Olay που λέγεται Multi-Solution Eye Gel κάνει 20,50 ευρώ αλλά δεν έχει καφεϊνη.
dimitris7
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 92
Εγγραφή: 26 Φεβ 2011, 02:16
13
Τοποθεσία: Ψυχικό
Has thanked: 18 times
Been thanked: 16 times

Φίλε μου αν και αργά από την ανάρτηση σου, πώς τα πας με αυτή τη κρέμα; Μειώνει ικανοποιητικά τους μαύρους κύκλους ; Εγώ όσα και αν έχω δοκιμάσει ελάχιστα για να μην πώ καθόλου αποτέλεσμα δεν είδα. Τα περισσότερα απλά ενυδάτωση πρόσφεραν στην περιοχή γύρω από τα μάτια. Δεν βρήκα κατι που να με ενθουσιάζει και να κάνει αξιόλογη δουλειά με τους μαύρους κύκλους.

30 ευρώ επίσης δεν είναι και λίγα...
Άβαταρ μέλους
νικος
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1994
Εγγραφή: 11 Νοέμ 2012, 02:41
11
Τοποθεσία: ΣΙΦΝΟΣ
Has thanked: 42 times
Been thanked: 241 times
Ηλικία: 54

Απ' οτι μου λεει εδω η καλη μου που το εχει σπουδασει το 95 τοις εκατο ειναι κληρονομικο και δεν θεραπευεται και το 5 υπολοιπο αγχος, κουραση, ξενυχτια κλπ
Ολα ειναι δρομος
Απάντηση

Επιστροφή στο “Κρέμες και περιποίηση”