Πλύσιμο ευαίσθητης περιοχής με hydrovit!!!

Κλειδωμένο
Ierotheos
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 14 Δεκ 2014, 02:45
9

Καλησπερα στους αντρες!
Πρώτο Θέμα οπότε καλος σας βρήκα! εχω την εξης απορια :
ειχα παρουσιασει στον βαλανο μυκητιαση και επειτα απο διαφορες συνταγες απο ουρολογους καταφερα να την διωξω! o τελευταιος μου συστησε να πλενομαι καθε μερα με το Hydrovit INTIM CARE που ειναι για ευαισθητες περιοχες! μου ειπε να πλενομαι καθε μερα για την ακριβεια μπορω καθε 12 ωρες!! ομως ο βαλανος εχει ξεραθει κατα καποιο τροπο κ μετα το πλυσιμο δυσκολευομαι να το κατεβασω κατω το πετσακι γιατι με ποναει αλλα αν ριξω 1-2 σταγονες νερου και το κανω πανω κατω γινεται μια χαρα παλι! μετα ξαναπηγα και το ειπα κ μ εδωσε μια αλοιφη παλι της hydrovit για να μου φτιαξει το δερμα κ μ ειπε να την χρησιμοποιω οσο καιρο θελω και οτι δν παθαινω κατι μ αυτη! και να το ζουμι της υποθεσης! πχ εγω μετα το μπανιο το πλενω με το σαπουνι της hydrovit! αλλα μετα απο συναντηση με την κοπελα μου με το προφυλακτικο μπορει να κοκκινησει-ερεθιστει λιγο..μπορω να το ξαναπλυνω μετα? εσεις τι θα κανατε?

ευχαριστω πολυ προκαταβολικα!
Άβαταρ μέλους
Antonis
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 10561
Εγγραφή: 15 Δεκ 2011, 20:57
12
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 26422 times
Been thanked: 25885 times

Καλώς όρισες Ιερόθεε και καλή αρχή.

Το θέμα που θες να συζητήσουμε είναι ένα αμιγώς ιατρικό θέμα, το οποίο συνεπάγεται ότι δεν πρέπει και δεν μπορεί να συζητηθεί εδώ μέσα, παρά μόνο από ειδικούς στους οποίους πρέπει να απευθυνθείς.


Φιλικά,

Αντώνης
Συντονιστική ομάδα
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Καθαριότητα και περιποίηση σώματος και μαλλιών”