ποιο σαμπουαν ειναι για μενα;

Απάντηση
stefanosmax
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 02 Ιαν 2014, 18:01
10

Γεια σας
ειμαι αγορι 26 ετων, εχω μεσαιου μηκους μαλλι, το βαφω συχνα λογω ασπρων τριχων.
Οταν λουζομαι το μαλλι μου γινεται πολυ μαλακο και για να το κανω να στεκεται και να εχει ωραια οψη και να μπορω να το χτενισω οπως θελω, χρειαζεται να βαζω νερο ή κυριως προιοντα σταιλινγκ (κυριως κερι). Χωρις αυτα δε στεκει μονο του και ειναι ασχημο στην οψη και πολυ μαλακο, ενω πετανε και οι φυτρες στην ακρη και εχει πολυ ογκο που δε μου αρεσει (σε αυτο φταιει οτι χρησιμοποιουσα για καιρο σαμπουαν για ογκο). Θελω να ρωτησω ποιο σαμπουαν ειναι καταλληλο για μενα.
Άβαταρ μέλους
Antonis
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 10561
Εγγραφή: 15 Δεκ 2011, 20:57
12
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 26420 times
Been thanked: 25885 times

Καλωσήρθες Στέφανε στην παρέα μας.

Η ερώτηση που κάνεις, αφορά κυρίως κομμωτές, έχεις ρωτήσει κάποιον επαγγελματία να σου πει μια άποψη; Κάνε λίγο υπομονή να σου απαντήσουν οι πιο ειδικοί.
nikos.a

Εγω αν ημουν στη θεση σου, θα τα επαιρνα ολα με την πιο κοντη σκαλα σε κουρευτικη μηχανη( οχι μονος μου, αλλα σε κομμωτηριο), τουλαχιστον μια φορα, για να δω αν μου παει κιολας. Θα απεφευγες κι ολη αυτη την ταλαιπωρια...
stefanosmax
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 02 Ιαν 2014, 18:01
10

μου ειπαν για πρασινο σαπουνι. γνωριζετε;
stefanosmax
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 02 Ιαν 2014, 18:01
10

επισης ειναι πολυ ισιο.
Άβαταρ μέλους
Apostolos
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 6359
Εγγραφή: 22 Ιαν 2009, 14:06
15
Has thanked: 1394 times
Been thanked: 652 times
Επικοινωνία:

nikos.a έγραψε:Εγω αν ημουν στη θεση σου, θα τα επαιρνα ολα με την πιο κοντη σκαλα σε κουρευτικη μηχανη( οχι μονος μου, αλλα σε κομμωτηριο), τουλαχιστον μια φορα, για να δω αν μου παει κιολας. Θα απεφευγες κι ολη αυτη την ταλαιπωρια...
Αυτή είναι μια πολύ καλή τακτική για όσους έχουν "προβληματικό" μαλλί την οποία εφαρμόζω και εγώ. Αν σου αρέσει, λύνεις όλα τα προβλήματα σου μια για πάντα.
Νow Τhat Υou Αre Α Μan, Shave Like One.
or
Grow A Beard
(growing a beard doesn't mean you have to be ungroomed)
Απάντηση

Επιστροφή στο “Καθαριότητα και περιποίηση σώματος και μαλλιών”