Πλύσιμο προσώπου – ευεξία

macho
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 5173
Εγγραφή: 23 Ιουν 2014, 19:15
9
Has thanked: 16341 times
Been thanked: 17333 times

παπουτσανης καραβακι κιτρινο.Γιακουμη το σανδαλοξυλο ειναι αγαπημενο αρωμα,μας βαζεις ιδεες. :bigsmilie
Άβαταρ μέλους
Tony
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2496
Εγγραφή: 22 Ιουν 2014, 05:42
9
Τοποθεσία: Μικρό Σπίτι στο Λιβάδι
Has thanked: 23190 times
Been thanked: 13865 times

yakoumis έγραψε:Το πρώτο. Για καθαρισμό προσώπου. Θεωρώ ό,τι προηγείται του ξυρίσματος, ακόμη και ο πρωινός καφές, σαν 'pre-shave'. Δεν ήμουν ξεκάθαρος, σόρι.
Αλίμονο φίλε μου Γιακουμή,και εγώ μπερδεύτηκα λίγο... :confused

Το σαπούνι που αγόρασες είναι κάτι τις βαρύ από θέμα συστατικών...(Για μένα πάντα μιλάω)

Και μια που λες ότι πέρασες από το Hondo, πήγα και εγώ πριν λίγες μέρες,και πηγαίνοντας να πληρώσω είδα ένα μικρό stand με σαπουνάκια,λέω στην πωλήτρια που είναι και δικό της το μαγαζί, τι είναι αυτά;και μου λέει αυτά είναι άλλο πράγμα και τα χρησιμοποιώ και εγώ στο σπίτι,είναι πάρα πολύ καλά.

Έριξα μια ματιά γιατί είχε πολλά 12 το σύνολο,κοίταξα πριν από όλα τα συστατικά και λέω εδώ είμαστε..! πήρα λοιπόν 2 σαπουνάκια για να τα δοκιμάσω ένα για μένα και ένα για την γυναίκα μου.

Το site είναι αυτό και τα προϊόντα έχουν περάσει ISO 9001:2008 Certified.
Τα προϊόντα που έχει είναι σαπούνια-άλατα-κηραλοιφές.

Πρόκειται για μικρά σαπουνάκια 100 gr και πήρα δύο να τα δοκιμάσω,το ένα λέγεται Νεφέλη, για την σύζυγο μου,λιπαρής επιδερμίδας,
με συστατικά: Γλυκερίνη,ζεόλιθο,γιαούρτι, & αιθέριο έλαιο καραμέλας,αυτά είναι τα ωραία...αυτό που πήρα εγώ λέγεται:
Νεκρά Θάλασσα - Ζεόλιθος,το δοκίμασα στο πρόσωπο και τα αποτελέσματα ήταν:

Άριστο προϊών κατά την γνώμη μου πάντα,πολύς και καταπληκτικός αφρισμός,άρωμα απίστευτο που μένει για πολύ ώρα,δεν τσούζει στα μάτια,και το καλύτερο είναι η αίσθηση που αφήνει μετά.

Νομίζω ότι είναι ένα προϊών, που πρέπει να του δώσετε μια ευκαιρία,γιατί;
Εκτός τον συστατικών, και της πολύ ωραίας δουλείας που κάνει,έχει θαυμάσιο άρωμα,που δεν το έχω ξανάμυρίσει ποτέ,και το σημαντικότερο,το βρίσκεις παντού,και είναι Ελληνικό... :hellas

Πάντα φιλικά
Αντώνης
Αντώνης

Αἰτεῖτε, καὶ δοθήσεται ὑμῖν, ζητεῖτε, καὶ εὑρήσετε, κρούετε, καὶ ἀνοιγήσεται ὑμῖν·
πᾶς γὰρ ὁ αἰτῶν λαμβάνει καὶ ὁ ζητῶν εὑρίσκει καὶ τῷ κρούοντι ἀνοιχθήσεται.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Καθαριότητα και περιποίηση σώματος και μαλλιών”