Joseph Rodgers 15/16

Άβαταρ μέλους
vanm66
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 2312
Εγγραφή: 15 Σεπ 2010, 13:28
13
Has thanked: 231 times
Been thanked: 348 times

Πολύ όμορφο. Με γειά!
Βαγγέλης
Άβαταρ μέλους
Slur
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 3535
Εγγραφή: 26 Οκτ 2010, 13:59
13
Has thanked: 35 times
Been thanked: 148 times

Καλά, Ηλία είναι πανέμορφο.
Πραγματικά.

Άμα κάποια στιγμή περάσω από τη Λάρισα θα έρθω στο μαγαζί σου και θα ζητήσω να με ξυρίσεις με αυτό. Θα καταλάβεις αμέσως ποιός είμαι.
Α, και μη μ’ αρχίσεις τα «είμαι κομμωτής, δεν είμαι κουρέας και δε ξυρίζω» και τέτοια, πληρώνω όσο-όσο!
εἶς ἐμοὶ μύριοι, ἐὰν ἄριστος ἦι
Άβαταρ μέλους
hero
Γυμνάσιο
Γυμνάσιο
Δημοσιεύσεις: 1121
Εγγραφή: 24 Οκτ 2010, 08:34
13
Has thanked: 73 times
Been thanked: 249 times
Ηλικία: 60

Slur φανταζεσαι να παμε μαζι ολοι οι μαχαιραδες χωρις να ξερει τιποτα και να του πουμε να μας ξυρισει .
Θα του πεσουν οι καλτσες :hystericalbs1
Εγω παντως θα μεινω στο τελος γιατι εχω μαθει οτι εχει καποιο ενδιαφερον αντικειμενο στο μαγαζι και λεω να ασχοληθω μαζι του πρωτα.
Νίκος
"Αδύνατο να μάθεις τα φρονήματα, τη σκέψη, την ψυχή του κάθε ανθρώπου προτού πάρει στα χέρια του εξουσία." Σοφοκλης
Άβαταρ μέλους
y.v
Δημοτικό
Δημοτικό
Δημοσιεύσεις: 541
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2011, 11:57
12
Τοποθεσία: Αθήνα
Has thanked: 927 times
Been thanked: 1832 times
Ηλικία: 66

To ίδιο με τον Slur σκέφτηκα κι εγώ...
Θα απολαύσουμε το εσπρεσσάκι μας, θα απολαύσουμε και το ξύρισμά μας.
Και σας διαβεβαιώ δεν υπάρχει απολαυστικότερο από το να σου κάνουν ένα κλασσικό ξύρισμα με όλους τους τύπους.
Ομως θα πρέπει να φροντίσει πριν ανέβουμε, να έχει και την ειδική καρέκλα με το στηριγμα του κεφαλιού :dance5
Γιάννης B.
Άβαταρ μέλους
boltsis
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2962
Εγγραφή: 19 Απρ 2011, 23:33
13
Τοποθεσία: Λάρισα
Has thanked: 366 times
Been thanked: 320 times

Ευχαριστώ πολύ και στα υπόλοιπα παιδιά να στε καλά!

Ελάτε να σας ξυρίσω, θα ήθελα να εξασκηθώ πάνω σε κάποιον ,χαίρομαι που μου δίνετε αυτή την ευκαιρία :bigsmilie .Καρέκλα με προσκέφαλο δεν έχω αλλά θα σας κάνω καμιά πατέντα γι'αυτό.

Θα χαρώ πολύ να έρθετε και εννοείται όποιος περνάει απο Λάρισα να με ενημερώνει ώστε να συναντιόμαστε.
Dovo Silver Steel Prima, Joseph Allen & Sons Sheffield ,C.V Heljestrand Ringdove Νο55,Dubl Duck Satinedge,Thomas Turner & Co,Thiers-Issard Spartacus "dreadnought",Frederick Reynolds Sheffield
Mercur 34c, Merkur Futur Gold
Ηλίας
Άβαταρ μέλους
Fotakas
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 4045
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 17:49
12
Τοποθεσία: Ηλιούπολη
Has thanked: 1362 times
Been thanked: 4911 times
Ηλικία: 41

Εχθές ήμουν Λάρισα, στο Πανεπιστημιακό. Αλλά με την κακοκαιρία που είχε και την βιασύνη που είχα να γυρίσω Αθήνα, όχι ξύρισμα, αλλά ούτε φαγητό της προκοπής δεν πρόλαβα. Την επόμενη φορά.
Όσο κι αν κανείς προσέχει, όσο κι αν το κυνηγά
Πάντα πάντα θα 'ναι αργά, δεύτερη ζωή δεν έχει.

(Ο.Ε.)
Απάντηση

Επιστροφή στο “Κατάλογος ξυραφιών”