Frederick Reynolds Sheffield

Άβαταρ μέλους
boltsis
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2962
Εγγραφή: 19 Απρ 2011, 23:33
13
Τοποθεσία: Λάρισα
Has thanked: 366 times
Been thanked: 320 times

Εγω αυτά τα γνωρίζω φίλε μου και γι αυτό έχω μια κρέμα αναπλάσεως τη kelosoft, ακριβή μεν αλλά λένε ότι είναι η καλύτερη για τέτοιες δουλειές!
Dovo Silver Steel Prima, Joseph Allen & Sons Sheffield ,C.V Heljestrand Ringdove Νο55,Dubl Duck Satinedge,Thomas Turner & Co,Thiers-Issard Spartacus "dreadnought",Frederick Reynolds Sheffield
Mercur 34c, Merkur Futur Gold
Ηλίας
Άβαταρ μέλους
andreas
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 7391
Εγγραφή: 20 Ιαν 2009, 15:49
15
Τοποθεσία: Nederlands
Has thanked: 11318 times
Been thanked: 10716 times
Ηλικία: 45
Επικοινωνία:

Slur έγραψε:...μου έχει αφήσει σημάδι στο μάγουλο που εδώ και εβδομάδες δεν έχει φύγει.
Αυτά είναι γαλόνια Slur!


@boltsis

Με τύφλωσε η γυαλάδα του!
Καλές ξούρες!!!!!!!!!
ἐξ ὄνυχος τὸν λέοντα
Άβαταρ μέλους
boltsis
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2962
Εγγραφή: 19 Απρ 2011, 23:33
13
Τοποθεσία: Λάρισα
Has thanked: 366 times
Been thanked: 320 times

Εχθές το βράδυ έκανα ένα απο τα κορυφαία ξυρίσματα της ζωής μου!Το ξυράφι κάνει μαλακό ξύρισμα, ακίνδυνο με τη έννοια δε μου σκάλωνε στο δέρμα.Το βάρος του δε με προβλημάτισε , ίσα ίσα με βοηθάει διότι δεν ασκώ πολύ πίεση.Το δέρμα μου μετά ήταν πούπουλο και ανάλαφρο και δεν είχε μείνει τίποτα απο γένι ακόμη και κάτω απο το πηγούνι που εγώ έχω ένα θέμα εκεί!
Είμαι πολύ ικανοποιημένος με την αγορά μου και θέλω να σας ευχαριστήσω για τις γνώσεις που μου έχετε μεταδώσει (αν μου δίνατε και τα λεφτά για τις αγορές μου θα ήταν ακόμη καλύτερα :xp1 ) και όποια βοήθεια μέχρι τώρα, να ευχαριστήσω πρώτα τους διαχειριστές του forum, τους μαχαιράδες ,του DEάκηδες, τους πλαστικούρηδες,τους ασβουδάκηδες, τους γουρουνάδες, την οικογένειά μου , την ανιψιά μου , του φίλους μου, όποιες με γουστάρουνε και συγχωρέστε με αν ξέχασα κάποιον :bigsmilie !

@Φώτη σόρυ που δε σου απάντησα λόγω έλειψης χρόνου, τα σημάδια μάλλον είναι για ομορφιά και μου αρέσουν πολύ διότι σπάει λίγο στο μονότονο άσπρο της λαβής, δε ξέρω αν είναι τίποτα για βάρος ώστε να υπάρχει κάποια εξισσορόπηση με το βάρος της λεπίδας , δε το γνωρίζω!
Dovo Silver Steel Prima, Joseph Allen & Sons Sheffield ,C.V Heljestrand Ringdove Νο55,Dubl Duck Satinedge,Thomas Turner & Co,Thiers-Issard Spartacus "dreadnought",Frederick Reynolds Sheffield
Mercur 34c, Merkur Futur Gold
Ηλίας
Άβαταρ μέλους
Slur
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 3535
Εγγραφή: 26 Οκτ 2010, 13:59
13
Has thanked: 35 times
Been thanked: 148 times

boltsis έγραψε:...(αν μου δίνατε και τα λεφτά για τις αγορές μου θα ήταν ακόμη καλύτερα :xp1 ) ...
:hystericalbs1 :hystericalbs1 :hystericalbs1 :hystericalbs1 :hystericalbs1
εἶς ἐμοὶ μύριοι, ἐὰν ἄριστος ἦι
Απάντηση

Επιστροφή στο “Κατάλογος ξυραφιών”