Ευρεθη μηχανη gillette

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Alex-V
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 129
Εγγραφή: 22 Ιαν 2015, 14:40
9
Τοποθεσία: Λαμία
Has thanked: 40 times
Been thanked: 113 times
Ηλικία: 31

Καλησπερα κυριοι και καλη πρωτομαγια. Χρονιαρα μερα σημερα πηγα στο χωριουδακι μου. Εκει οπως γυρνουσα το σπιτι επεσε το ματι μου σε μια μηχανη παρατημενη! Εχει αρκετα μεγαλη λαβη μπλε και το μονο που εμαθα ειναι οτι ειναι gillette. Απο την κατω μερια συγκεκριμενα γραφει gillette england D2. Οριστε και φωτο. Τι γνωμες εχετε?
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Nobody is perfect. My name is nobody.
Άβαταρ μέλους
rhtoras
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2708
Εγγραφή: 09 Ιούλ 2012, 16:12
11
Has thanked: 2646 times
Been thanked: 1669 times

Είναι μια gillette g1000 Αγγλική,πιθανότατα από το δεύτερο μισό της δεκαετίας 70.
https://unchained-gnu.gr Βάλτε linux που είναι δωρεάν, ελαφρύ και κάνει ο,τι θέλετε.
oneirofono.gr Το καλύτερο e-steki.

Φυσικά δε θέλω να ξεμείνω από: gillette κρέμα ξυρίσματος και oldspice asl.
Άβαταρ μέλους
Alex-V
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 129
Εγγραφή: 22 Ιαν 2015, 14:40
9
Τοποθεσία: Λαμία
Has thanked: 40 times
Been thanked: 113 times
Ηλικία: 31

Σευχαριστω πολυ για την απαντηση :) Ειναι καλη σαν μηχανη? Που καταταζεται? Την χρησιμοποιουσε ο παππους μου και επειδη δεν ειχα ποτε safety μηχανη, ελεγα να ξεκινησω με την συγκεκριμενη μιας και την βρηκα. Αξιζει?
Nobody is perfect. My name is nobody.
macho
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 5173
Εγγραφή: 23 Ιουν 2014, 19:15
9
Has thanked: 16341 times
Been thanked: 17333 times

πολυ καλη μηχανη. ειναι ηπια μηχανη ΤΤΟ(twist to open-''πεταλουδα''). αξιζει οσο 1000 καινουργιες(ανεκτιμητη αξια).καλοξυριστη. :thumbsup
Άβαταρ μέλους
Alex-V
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 129
Εγγραφή: 22 Ιαν 2015, 14:40
9
Τοποθεσία: Λαμία
Has thanked: 40 times
Been thanked: 113 times
Ηλικία: 31

Οοο τελειααα τοτε ειμαι τυχερος σαν να λεμε!! :D Θα φαει ενα παρα πολυ καλο καθαρισματακι, θα βαλω το ξυραφακι μου μεσα και βουρ για ξυρισματα. Θα σας πω και εντυπωσεις. Σας ευχαριστω :D
Nobody is perfect. My name is nobody.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Άγνωστες ξυριστικές μηχανές”