Ελατωματικό ξυραφάκι!

Απάντηση
Bamagiotis
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: 09 Δεκ 2013, 08:53
10
Has thanked: 9 times
Been thanked: 1 time

Εκεί που νόμιζα οτι κάτι έκανα λάθος απο προετοιμασία με το που το άλλαξα μήπως και..όντως. :eek
Τρελάθηκα γιατί λέω κάτι δεν κάνω σωστά ή κάτι συμβαίνει με το ξυραφάκι.
Βγάζω το λοιπόν το δεύτερο(ελατωματικό) και βάζω το τρίτο και κόβει με την μια μια χαρά.
Τελικά δεν είχα φανταστεί οτι υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο χαχα :hystericalbs1
Derby ήταν για όποιον ενδιαφέρεται περι μάρκας. Απλά δεν το πίστευα γιατί μόλις το είχα αλλάξει και με ξάφνιασε :bigeek
Γιώργος.
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 96
Εγγραφή: 20 Δεκ 2013, 00:03
10
Has thanked: 67 times
Been thanked: 23 times
Ηλικία: 49

Συμβαίνει και ειδικά με τις Derby, αρκετά συχνά. Όταν άρχισα με αυτές αντιμετώπισα ακριβώς το ίδιο θέμα με εσένα!
Ή δίδαξε, ή μάθε, ή φύγε...
Άβαταρ μέλους
dimitris
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 4142
Εγγραφή: 08 Μάι 2012, 09:04
11
Τοποθεσία: Αθήνα
Has thanked: 149 times
Been thanked: 1807 times
Ηλικία: 47

Bamagiotis έγραψε:Απλά δεν το πίστευα γιατί μόλις το είχα αλλάξει και με ξάφνιασε :bigeek
Μόλις το άλλαξες ή πριν από 10 ξυρίσματα;
Επίσης, συμβαίνει συχνά με τα ξυραφάκια. Ένα μπορεί να μην κόβει ή ακόμα και η μια μεριά να κόβει και η άλλη να είναι τραχειά.
Ερασιτέχνης σαπωνοποιός
Συχνές ερωτήσεις για το φόρουμ
Χρήστος_Κ
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: 23 Οκτ 2013, 17:57
10
Has thanked: 24 times
Been thanked: 1 time

Το έχω πάθει μόνο με Άστορ και αφού βαρέθηκα να τις δοκιμάζω είπα "άστο(ρ) καλύτερα" και τις σουτάρισα.(στο συρτάρι προς το παρόν και μάλλον θα δουν τον κάδο σύντομα). Ήμουν περίεργος και γω να τις δοκιμάσω επειδή έπεφτε συνέχεια το μάτι μου στο μάρκετ...και τις χρυσοπλήρωσα και μου βγήκαν και μάπα.... :(((((
Απάντηση

Επιστροφή στο “To ξυραφάκι”