Μηχανες adjustable

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
mitsos
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1719
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2016, 10:00
7
Has thanked: 4002 times
Been thanked: 6263 times

Είσαι και συ στη λίστα της αναμονής? Να κάνουμε club!
Τώρα επί του θέματος η γνώμη μου είναι ότι για να "ψυρίζουν τη μαϊμού" τόσο διάστημα κάτι σημαίνει και ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματά του.
"Aut viam inveniam aut faciam "
Άβαταρ μέλους
Tony
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2496
Εγγραφή: 22 Ιουν 2014, 05:42
9
Τοποθεσία: Μικρό Σπίτι στο Λιβάδι
Has thanked: 23190 times
Been thanked: 13865 times

Πολλοί ήσαν εις αναμονή στο club, αλλά μετά τα άσχημα χαμπέρια, πολλοί την έκαναν και την κάνουν με ελαφρά...και εγώ μαζί. :handgestures-thumbdown:

Και όπως λέει και ο Τάκης το νόμισμα έχει δύο όψεις, η μία είναι να "ψειρίζουν τη μαϊμού" που λέει και ο Δημήτρης, αλλά υπάρχουν και πολλές εξακριβωμένες ενδείξεις ότι τελικά ισχύει η δεύτερη, που δεν θέλουν να την αποδεχτούν, και είναι και απλή, δεν τους βγήκε το Project παίδες, γιατί η Rockwell έδωσε αρκετά κομμάτια Model T και δεν...

Για αυτόν τον λόγο πάγωσε το θέμα, η Rockwell έφαγε 'κινέζικο πακέτο' αυτήν την φορά, και κατά την γνώμη μου, αν θέλει να παραμείνει με μιά αξιοπρέπεια στον χώρο, πρέπει πρώτα να ζητήσει συγνώμη για την απίστευτη αναμονή, που αν μη τι άλλο τους κράταγε σε ομηρία.!
Αντώνης

Αἰτεῖτε, καὶ δοθήσεται ὑμῖν, ζητεῖτε, καὶ εὑρήσετε, κρούετε, καὶ ἀνοιγήσεται ὑμῖν·
πᾶς γὰρ ὁ αἰτῶν λαμβάνει καὶ ὁ ζητῶν εὑρίσκει καὶ τῷ κρούοντι ἀνοιχθήσεται.
Άβαταρ μέλους
mitsos
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1719
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2016, 10:00
7
Has thanked: 4002 times
Been thanked: 6263 times

Το δικό μου το συμπέρασμα ή μάλλον πιο σωστά υπόθεση για τη μαϊμού είναι ότι την έχουν κάνει τη μ...α και ψάχνουν πως να την μπαλώσουν.
"Aut viam inveniam aut faciam "
stergios

Εδω μια ματια.
Ενταξει ρε παιδια δεν εχουν δωσει δικαιωμα, οσο γνωριζω τουλαχιστον. Τι να κανανε ωστε να μην καταστραφουν δηλαδη. Κανανε καποια επενδυση και αυτοι σ αυτο το project. Μια μικρη εταιρια ειναι. Αυτη τη λογικη εχουν οι παραγγελιες αυτου του τυπου. Την υποστηριξη μιας νεας επιχειρησης.
Άβαταρ μέλους
captain_hx
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 3055
Εγγραφή: 08 Μάι 2015, 20:33
8
Τοποθεσία: Λεμεσός, Κύπρος
Has thanked: 16281 times
Been thanked: 16449 times
Ηλικία: 41
Επικοινωνία:

Περίπου 10% των πρότζεκτ στο kickstarter δεν ολοκληρώνονται και οι υποστηρικτές τέτοιων ανεπιτυχών πρότζεκτ χάνουν τα λεφτά τους. Η Rockwell μπορεί να έχει καθυστερήσει την υλοποίηση του πρότζεκτ αλλά δεν έχει αφήσει ξεκρεμαστους τους υποστηρικτές της και προσφέρει επιστροφή χρημάτων σε όσους θέλουν να αποχωρήσουν.
ΗΛΙΑΣ

Instagram

Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
mitsos
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1719
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2016, 10:00
7
Has thanked: 4002 times
Been thanked: 6263 times

Πάντως έχει αργήσει υπερβολικά και πρωτόγνωρα απ' όσο ξέρω.
"Aut viam inveniam aut faciam "
Άβαταρ μέλους
Dr.Takero
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1436
Εγγραφή: 16 Οκτ 2016, 08:04
7
Τοποθεσία: Ηλιούπολη
Has thanked: 6882 times
Been thanked: 7511 times
Ηλικία: 51

Εγώ θα περιμένω μέχρι τέλος Αυγούστου τη Model T. Εξάλλου, κατά τον Σεπτέμβριο θα βγάλει στο κλαρί ο [mention]Vavous[/mention] τη ΡΕΞ! Μουχαχαχαχαχα! :twisted:
Let the music play
stergios

Κανε ονειρα! Ειναι η αγαπημενη του! :lmao Δεν τον κατηγορω! Ετσι ειναι αυτα! Ειναι μια περιπτωση που αλλαζεις αγαπημενη χωρις να χει προβλημα η πρωην και χαιρεται κ καποιος που θα "φορτωθει" την πρωην! Αν μη τι αλλο θα ναι μακροχρονια σχεση! Ειναι κυρια, αλλα κανει και καλο κρεβατι...ο πρεσβης...κ αφου σε ξυρισει σου φερνει κ ferrero! Χα! Χα! Μεγεια Αντρεα! Καλοξουριστη!
Άβαταρ μέλους
Nvlass
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: 28 Αύγ 2018, 11:52
5
Has thanked: 12 times
Been thanked: 203 times
Ηλικία: 48

Καλησπέρα και από εμένα
Αν πάνε όλα καλά με το ΠΞ και εννοώ ότι πρέπει να ξυρίζομαι κάθε ημέρα και δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω χωρίς να σφαχτώ ή στους χρόνους μου, θα ήθελα να πάρω την Rockwell T ή την Rex σαν καλή SS.
Μου αρέσει στην Rockewell η πεταλούδα που δεν έχει η Rex
Άβαταρ μέλους
Stefanos
Καθηγητής Ξυρίσματος
Καθηγητής Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 9900
Εγγραφή: 14 Ιουν 2010, 10:28
13
Τοποθεσία: [ Mering ]
Has thanked: 212 times
Been thanked: 1189 times
Ηλικία: 49
Επικοινωνία:

IMHO ως νεος στο ΠΞ θα προτεινα να μην παρεις τοσο συντομα adjustable. Και σιγουρα οχι μια που δεν ξερεις ποσο επιθετικη ή απαλη ειναι. Just my 2¢.
Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Double edge razors”