Ξυριστικη μηχανη Parker

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Γιώργος Πολ.
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 01 Απρ 2019, 01:02
5
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Ηλικία: 59

ΟΚ, καλύφθηκα.
Περί υπογραφής, καθότι ευγενέστατη επισήμανση, το άλλαξα ήδη.
Καλό Βράδυ σε όλους.. Λέω να την παρω την Variant..
Αν καποιος απο τους φίλους εχει παρα ταυτα κάτι να επισημάνει, ευπροσδεκτο.
:violin: :omg ..
Άβαταρ μέλους
DAK
Δημοτικό
Δημοτικό
Δημοσιεύσεις: 409
Εγγραφή: 03 Μαρ 2017, 13:56
7
Has thanked: 213 times
Been thanked: 553 times
Ηλικία: 43

Φιλε τσιμπα την.πολυ καλη μηχανη!κ σε καλη τιμη για αυτα που δινει!εχω 5 ρυθμιζομενες κ αν μου λεγαν πια απο ολες να κρατησω,θα κραταγα την variant!
YOU 'LL NEVER WALK ALONE!!
FSword
Δημοτικό
Δημοτικό
Δημοσιεύσεις: 596
Εγγραφή: 24 Μαρ 2017, 11:46
7
Has thanked: 301 times
Been thanked: 808 times

Τι να σου πω, εμένα δε μου πολυάρεσε, μου φάνηκε πολύ επιθετική για τα γούστα μου. Βασικά δεν είναι τόσο θέμα επιθετικότητας (έχω και πιο aggressive μηχανές που τα έχουμε βρει) όσο το είδος της επιθετικότητας. Έχει μια γεωμετρία που δε μου ταιριάζει. Γενικά βέβαια δεν τα πάω καλά με τις ρυθμιζόμενες οπότε μπορεί να μη μου άρεσε γι' αυτό το λόγο.
Άβαταρ μέλους
Γιώργος Πολ.
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 01 Απρ 2019, 01:02
5
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Ηλικία: 59

Συμφωνώ ως προς τις ρυθμιζόμενες.. Η επιθετικότητα δεν με απασχολεί, όμως η φιλικότητα της μηχανής ειναι σοβαρό και δεν εχει να κάνει.. Έχω απο ρυθμιζόμενες την ναυαρχίδα futur και την Rockwell 6s , δεν ξερω αν μου προσθέσει κάτι η variant, γι αυτο και η απορία. Μου βγάζει ενα "παραδοσιακό" άρωμα, παλιάς κοπής μηχανής. Παρά το οτι προτιμώ τις ελαφρές και νέας σχεδίασης μηχανές απο τις"αντίκες" στυλ Gillette fat boy κλπ.. Παρεπιπτόντως, δοκιμάστε την νέα Erwing Jagger 3one6... απίστευτη σχεδίαση, ελαφριά, αεράτη μηχανή..
:violin: :omg ..
Απάντηση

Επιστροφή στο “Double edge razors”