Αγορά-Αναβαθμιση μηχανής

Άβαταρ μέλους
Γιώργος Λ
Γυμνάσιο
Γυμνάσιο
Δημοσιεύσεις: 1078
Εγγραφή: 25 Αύγ 2016, 18:16
7
Has thanked: 10306 times
Been thanked: 10087 times
Ηλικία: 47

Χρήστο, αφού πήρες την Fatip, πορεύσου με αυτή, γιατί αλλιώς... καλώς ήρθες στην κουνελότρυπα.
Στο δια ταύτα τώρα.
Είτε με την ανοιχτού είτε με την κλειστού τύπου κεφαλή, θα έχεις κάποια κοψιματάκια. Είναι λογικό κι επόμενο. Όλοι μας είχαμε και έχουμε! Πάρε λοιπόν καμιά λεπίδα για δοκιμή, και πράξε ότι σου έγραψε ο Ηρακλής.
Πάραυτα, βάζω στοίχημα ότι το πρώτο σου ξύρισμα σου θα είναι σχετικά (έως τελείως) αναίμακτο, λόγω του φόβου σου. Μετά να προσέχεις, που θα νομίζεις ότι έχεις πάρει τον αέρα απ' τα εργαλεία σου, όπως ο γράφων. Για εκεί έχουμε άλλο νήμα...το χασάπικο.
Ανυπομονώ να δω δημοσίευση σου και να με επιβεβαιώσεις... Στο ΞΤΗ, όχι στο χασάπικο ε;!
Άβαταρ μέλους
george644
Δημοτικό
Δημοτικό
Δημοσιεύσεις: 475
Εγγραφή: 16 Ιαν 2016, 10:49
8
Has thanked: 3247 times
Been thanked: 2784 times

Οπως ειχε γραψει κάποτε κι ο Vavous για να παιζουμε με τετοια εργαλεία το γουστάρουμε το αίμα...Χιούμορ.

Added in 25 minutes 54 seconds:
Να πω και κατι για τους νέους φίλους που ψάχνονται.Εδω και μιά βδομάδα δοκιμαζω τη πλαστική Dorco PL-602.Απο πλαστικες εχω δοκιμάσει τις Wilkinson classic ,Gillette rubie click και την Lord 625? Λοιπόν η Dorco είναι σοκαριστικά αποτελεσματική.Τις έβαλε όλες κάτω.Γίνεται και πιο επιθετικη στριβοντας ελαφρα προς τα αριστερά τη λαβή, στην ώρα 3. 1,95 ευρω την πουλάνε εδω στη Λευκωσία που μένω.Τις φέρνει ο Καλαματιανός ο Γιώργος ο Κατσαφάδος ,παλιος έμπορος γι αυτο του αξιζει μιά μνεία.
christosjr1
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: 05 Μάι 2020, 21:17
3
Has thanked: 5 times
Been thanked: 36 times

Μετά από 5 ξυρισματανεχω να πω οτι. Η μηχανή με την κλειστή κεφαλή είναι πολύ άνετη και με perma sharp κόβει γλυκά και αποτελεσματικά για τα δεδομένα μου.
Μένει να δοκιμάσω και feather, τα wilkinson και τα derby μου κολλάνε στην τρίχα. Αααα και την ανοιχτή κεφαλή κάποια στιγμή που θα νιώθω γενναίος!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ερωτήσεις αρχαρίων”