Αγορά νέας μηχανής

Άβαταρ μέλους
iogi
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 4992
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2010, 10:31
13
Τοποθεσία: Αθήνα - Αμπελόκηποι
Has thanked: 22269 times
Been thanked: 7781 times
Ηλικία: 67

Ούτε η μια ούτε η άλλη είναι open comb ;)
Γιάννης
stergios

Καμια σχεση, ανομοια αντικειμενα. Αλλη σχεδιαση, αλλο διακενο, γωνια κτλ. Ξερω πως ρωτας για να καταλαβεις βαθμο επιθετικοτητας, αλλα δεν θα βγαλεις ακρη ετσι. Πρεπει να τη δοκιμασεις. Αν κ πιθανως καποια στιγμη, θα πεσω στη λουμπα να κανω ισως παρομοια ερωτηση, δεν γινεται η συγκριση. :-)
stellios
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 10 Απρ 2017, 12:14
6
Has thanked: 189 times
Been thanked: 142 times

Ναι , κάποια στιγμή θα την αγοράσω και θα τη δοκιμάσω βέβαια,

στα 2 ελληνικά μαγαζιά είναι εξαντλημένη,
παρήγγειλα απο ali το κλώνο που έχει ελάχιστο κόστος.

Την original θα την αγοράσω απο Ελλάδα να είμαι σίγουρος μιας και είναι ακριβούτσικη
και δεν θέλω να πέσω σε κανένα κλώνο
stergios

Ο κλωνος δεν αναγραφει, τουλαχιστον προς το παρον, germany - solingen. Και κατα την αλλαγη ρυθμισης δεν ακουγονται τα κλικ, συν οτι ζυγιζει 25 γραμ λιγοτερα.
stellios
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 10 Απρ 2017, 12:14
6
Has thanked: 189 times
Been thanked: 142 times

Φίλε stergios χρήσιμες οι πληροφορίες σου για τον κλώνο.
Θα επικοινωνήσω απο Τρίτη με wellshaved μήπως έχει πρόγραμμα να τη ξαναφέρει τη futur.
Αλλιώς θα τη παραγγείλω στο εβαυ απο εναν πολωνό που έχει καλές κριτικές στα 68 ευρώ .
Πάντως καλοβλέπω κ αυτήν που είναι ετοιμοπαράδοτη και έχει μακριά λαβή,είδομεν !!!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Antonis την 15 Απρ 2017, 07:44, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: Σε παρακαλώ να ενσωματώνεις τα links σε κάποια λέξη. Το πως μπορείς να το κάνεις αυτό, μπορείς να το δεις στις συχνές ερωτήσεις στην υπογραφή μου. Φιλικά, Αντώνης.
Άβαταρ μέλους
herco
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 6407
Εγγραφή: 04 Σεπ 2013, 14:12
10
Has thanked: 12159 times
Been thanked: 12133 times
Ηλικία: 53

stergios έγραψε:Ο κλωνος δεν αναγραφει, τουλαχιστον προς το παρον, germany - solingen. Και κατα την αλλαγη ρυθμισης δεν ακουγονται τα κλικ, συν οτι ζυγιζει 25 γραμ λιγοτερα.
Ουτε η αυθεντικη futur εχει "κλικ" - ουτε θα μπορουσε να εχει λογω του τροπου με τον οποιο κανει τη ρυθμιση.
Εικόνα
stergios

αυτο ειδα και καταλαβα πως κανει κλικ στα μισα η γνησια.

Μου κανει εντυπωση που το αναφερει εφοσον η γνησια ρυθμιζει κατα τον ιδιο τροπο. Βεβαια απ την αλλη ο ανθρωπος παρουσιαση του κλωνου κανει και δεν ψαχνει για διαφορες μεταξυ των 2 μηχανων...
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ερωτήσεις αρχαρίων”