Αγορά gillette fatboy

Άβαταρ μέλους
xristos.
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: 13 Ιουν 2014, 11:11
9
Τοποθεσία: Αθήνα
Has thanked: 18 times
Been thanked: 14 times
Ηλικία: 28

Έχεις δίκιο Νώντα καλύτερα να περιμένω!!!
Άβαταρ μέλους
Νώντας
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2987
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2013, 23:20
10
Τοποθεσία: Χαλκιδική
Has thanked: 801 times
Been thanked: 6048 times

Ξέρεις όλοι μας όταν ανακαλύψαμε αυτόν τον όμορφο κόσμο με τα τόσα διαφορετικά πραγματάκια,
που οι περισσότεροι δεν έιχαμε την παραμικρή ιδέα ότι μπορεί να υπάρχουν, ΟΚ άν όχι όλοι μας,
οι πιό πολλοί κάναμε σαν ένα μικρό παιδί που μπαίνει σ'ένα μαγαζί γεμάτο παιγνίδια.
Ακόμη και τώρα τα ίδια κάνουμε μερικοί μερικοί :!@#! :bigsmilie

Πάντα θα βγαίνουν "χοντρός και λιγνός" (Fatboy & SLim) για πώληση . Θα έρθει η στιγμή που θα "μπουμπουνίσεις" κάποια.
Μπορεί και όχι. Γιατί; Γιατί σε π.χ. 2 μήνες μπορεί να σου "γυαλίσει" κάτι άλλο και να πάρεις εκείνο.
Π.χ. μια Futur ή μιά Weber ή μιά Σλάντ (...λέω εγω΄τώρα)


edit: Πάντως οι τιμές τελευταία έχουν πάρει την ανιούσα, ειδικά για Fatboy αλλά ακόμη και για Superspeed και Tech....
Άβαταρ μέλους
aris22
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 5381
Εγγραφή: 30 Απρ 2012, 07:08
11
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
Has thanked: 4470 times
Been thanked: 5443 times

Πριν ενα χρόνο είχα φάει γερό κόλλημα με την Fat boy και παρακολουθούσα σαν τρελλός δημοπρασίες στο ebay . Άλλες σε πολύ καλή κατάσταση , άλλες που θα ήθελαν επιμετάλωση , άλλες που ο πωλητής δεν γνώριζε τι πουλάει (το μάθαινε σύντομα οταν έπεφταν ολοι σαν τα "κοράκια" :bigsmilie και ξέφευγε η τιμή ) ολες ηταν στο πρόγραμμα . Τελικά δεν πήρα καμία γιατί δεν έκατσε η φάση , δεν ήθελα να ζορίσω καταστάσεις αν και μπορούσα να το κάνω (να δώσω κάποια παραπάνω χρήματα) , περίμενα για ΤΗΝ ευκαιρία η οποία τελικά δεν ήρθε. Έκτοτε μου πέρασε αυτή η "τρέλλα" με την Fat boy , δεν ξανασχολήθηκα αλλά ούτε και πρόκειται....Χρηστικά σε καμία των περιπτώσεων δεν νομίζω να μου προσφέρει κάτι παραπάνω απο την Progress που εχω , αλλά ούτε και θέλω να την πάρω ως συλλεκτική. Θέλω να πω όπως σωστά σου είπε ο Νώντας , μην τρελαίνεσαι πάντα θα υπάρχουν fat boy όπως επίσης είναι πολύ πιθανό να αλλάξουν τα θέλω σου και σε λίγο καιρό να ψάχνεις κάτι άλλο...
Άρης

Ζούν ανάμεσα μας........
mantilas
Δημοτικό
Δημοτικό
Δημοσιεύσεις: 440
Εγγραφή: 10 Φεβ 2016, 16:07
8
Has thanked: 242 times
Been thanked: 714 times

Καλησπερα παιδια,νεος στο φορουμ και στο π.ξ.Το ανακαλυψα πριν λιγες εβδομαδες οταν τυχαια επεσα στο φορουμ.Με την βοηθεια του Γιωργου(wellshaved)πηρα τον εξοπλισμο μου.Πινελο semogue 820,μηχανη edwin jagger d89 octagon,αλλα μολις ειδα την 3d diamond την πηρα κι αυτη.Χαμενη δεν παει μεγαλωνω δυο γιους.Floid mentolato vigoroso,444 baslam,proraso πρασινο απο χοντος,tabac κρεμα nivea κρεμα.Θα ηθελα να σας ρωτησω ποσο ευκολο η δυσκολο ειναι να πετυχουμε nos gillette adjustable στην ελληνικη αγορα.Απο οτι ξερω πουλιοταν ακομη και σε ψιλικατζιδικα -σουπερ μαρκετ- φαρμακεια.Εχει τυχει σε κανεναν σας τετοιο λαχειο;
Άβαταρ μέλους
bill3377
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1374
Εγγραφή: 12 Μαρ 2015, 17:27
9
Τοποθεσία: Τρίκαλα
Has thanked: 21442 times
Been thanked: 3958 times
Ηλικία: 47

Μεταχειρισμένες σε παζάρι (Μοναστηράκι, Ελαιόνα κλπ αν είσαι από Αθήνα) δύσκολο αλλά έχεις πιθανότητες να βρεις. Για καινούρια ξεχασμένη σε μαγαζί, νομίζω ότι είναι σαν να πετυχαίνεις το τζόκερ.
Βασίλης
Η ζωντανή ψυχή τα θέλει όλα!
Άβαταρ μέλους
dimitris
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 4142
Εγγραφή: 08 Μάι 2012, 09:04
11
Τοποθεσία: Αθήνα
Has thanked: 149 times
Been thanked: 1807 times
Ηλικία: 47

NOS Fatboy στην Ελλάδα μου φαίνεται απίθανο. Ακόμα και στα παζάρια δεν εμφανίζονται συχνά.
Ερασιτέχνης σαπωνοποιός
Συχνές ερωτήσεις για το φόρουμ
Άβαταρ μέλους
rhtoras
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2708
Εγγραφή: 09 Ιούλ 2012, 16:12
11
Has thanked: 2646 times
Been thanked: 1669 times

Oύτε εγώ δεν πιστεύω οτι θα πετύχω nos fatboy π.χ και πίστεψέ με φίλε μου εχω βρεί πολλά σπάνια nos κομμάτια.Για καμια 15άρα ευρώ με τα μεταφορικά μπορείς να πάρεις αντίγραφο της gillette adjustable από την ΕΣΣΔ μέσω ebay!!!
https://unchained-gnu.gr Βάλτε linux που είναι δωρεάν, ελαφρύ και κάνει ο,τι θέλετε.
oneirofono.gr Το καλύτερο e-steki.

Φυσικά δε θέλω να ξεμείνω από: gillette κρέμα ξυρίσματος και oldspice asl.
mantilas
Δημοτικό
Δημοτικό
Δημοσιεύσεις: 440
Εγγραφή: 10 Φεβ 2016, 16:07
8
Has thanked: 242 times
Been thanked: 714 times

Ας ειναι και σλιμ δεν πειραζει,θα αρχισω παντως την αναζητηση,που ξερεις μπορει να σταθω τυχερος.
Άβαταρ μέλους
rhtoras
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2708
Εγγραφή: 09 Ιούλ 2012, 16:12
11
Has thanked: 2646 times
Been thanked: 1669 times

Mακάρι αν και η αναπαλαίωση μιας μηχανής είναι πιο εύκολη υπόθεση,υπάρχει πάντα και το ebay που τα έχει τα nos κομμάτια του.
https://unchained-gnu.gr Βάλτε linux που είναι δωρεάν, ελαφρύ και κάνει ο,τι θέλετε.
oneirofono.gr Το καλύτερο e-steki.

Φυσικά δε θέλω να ξεμείνω από: gillette κρέμα ξυρίσματος και oldspice asl.
mantilas
Δημοτικό
Δημοτικό
Δημοσιεύσεις: 440
Εγγραφή: 10 Φεβ 2016, 16:07
8
Has thanked: 242 times
Been thanked: 714 times

Αναπαλαιωση δλδ επιμεταλλωση σωστα;Μια απορια πρεπει να λυθει μια μηχανη πριν επιμεταλλωθει;Υπαρχει μαστορας στην Ελλαδα που να λυνει καθαριζει και επιμεταλλωνει;Ειδα καποια βιντεακια για το πως λυνονται αλλα φαινεται λιγο μπερδεμα.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ερωτήσεις αρχαρίων”