On line παραγγελίες - Γενική Συζήτηση

Άβαταρ μέλους
Harry
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 4711
Εγγραφή: 14 Σεπ 2012, 20:30
11
Τοποθεσία: Αθήνα
Has thanked: 5732 times
Been thanked: 6979 times
Ηλικία: 49

Πάντως τα speed cross ειναι φανταστικά παπούτσια! Τα φοράω από βόλτα στη πόλη έως τρέξιμο σε μονοπάτια στο βουνό. Αν είναι γνήσια και πάλι σε καλη τιμή τα πήρες.
Χάρης
Άβαταρ μέλους
Αλέξης
Γυμνάσιο
Γυμνάσιο
Δημοσιεύσεις: 1101
Εγγραφή: 12 Ιαν 2013, 18:54
11
Has thanked: 59 times
Been thanked: 190 times

Ηλία στο site που πήρα το smartphone μου, από Κίνα, όλοι λέγανε να ΜΗΝ επιλέξω αποστολή με EMS αλλά με το απλό ταχυδρομείο (κι ας αργούσε παραπάνω) γιατί το ΕΜS είναι το πρώτο που κοιτάνε.
Άβαταρ μέλους
boltsis
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2962
Εγγραφή: 19 Απρ 2011, 23:33
12
Τοποθεσία: Λάρισα
Has thanked: 366 times
Been thanked: 320 times

Έχετε δίκιο!Σαν μαλάκας και εγω τη πάτησα, απο ότι μίλησα και με τον hero ξέχασα να του πώ αν βάλει λιγότερο απο 100 ευρω και σίγουρα ο όγκος δεν ήτανε καλός στα μάτια του εκτελωνιστή!Αλλά εγώ ξέρω με ems τουλάχιστον δε τα ανοίγουνε τα πακέτα , είναι κάτι αντίστοιχο της USPS έχω καταλάβει!

Βασικά είχε και άλλα τέτοια φτηνά αλλά έστειλα email σε τρεις .O ένας είπε ότι δεν είναι γνήσια , ο άλλος ότι ειναι High quality replica και ο τρίτος απο όπου τα παρήγγειλα επέμενε ότι είναι γνήσια!

Μόλις παρέλαβα , τιμή δεν είχε επάνω ο κινέζος απο ότι είδα και παρόλο που πέρασε απο τελωνείο Σπάτας , πέρασε απο τελωνείο Θεσσαλονίκης για 82 ευρω τελικά!Είναι πολυ καλής ποιότητας αλλά γράφουνε made in VIETNAM ενω τα γνήσια γράφουνε Made in China!Βέβαια έστειλα email για απολογία του κινέζου να δω τι θα πεί!

Κάποιες φωτό

Εικόνα
Εικόνα
Dovo Silver Steel Prima, Joseph Allen & Sons Sheffield ,C.V Heljestrand Ringdove Νο55,Dubl Duck Satinedge,Thomas Turner & Co,Thiers-Issard Spartacus "dreadnought",Frederick Reynolds Sheffield
Mercur 34c, Merkur Futur Gold
Ηλίας
Άβαταρ μέλους
Giannis
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2537
Εγγραφή: 22 Ιαν 2009, 16:13
15
Has thanked: 1038 times
Been thanked: 1249 times

Ηλία, πολύ ωραία φαίνονται, καλά τρεξίματα !!!!
if you have a great shave you have a great day
Άβαταρ μέλους
boltsis
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2962
Εγγραφή: 19 Απρ 2011, 23:33
12
Τοποθεσία: Λάρισα
Has thanked: 366 times
Been thanked: 320 times

Ευχαριστώ Γιάννη αν και δεν τη καταχάρηκα την αγορά να πω την αλήθεια!

Αλέξη έχεις δίκιο αλλά πιο παλιά που έφερνα κινητά με τη σέσουλα δεν τα ακουμπάγανε κάν!
Dovo Silver Steel Prima, Joseph Allen & Sons Sheffield ,C.V Heljestrand Ringdove Νο55,Dubl Duck Satinedge,Thomas Turner & Co,Thiers-Issard Spartacus "dreadnought",Frederick Reynolds Sheffield
Mercur 34c, Merkur Futur Gold
Ηλίας
Άβαταρ μέλους
Arisk
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 2119
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2010, 19:39
13
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 1273 times
Been thanked: 790 times

Μεγεια Ηλία οτι θα βγάλουν τα λεφτα τους αυτο ειναι παραπάνω απο σιγουρο, αλλά προσέξτε τι βάζετε στα ποδαράκια σας βρε παιδιά και ειδικά αν είναι για τρέξιμο.
Άρης
Άβαταρ μέλους
Arisk
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 2119
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2010, 19:39
13
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 1273 times
Been thanked: 790 times


Amazon υποκλίνομαι!!!
Άρης
NavalArchitect

DHL δείχνει (ή μάλλον έδειχνε νωρίτερα το απόγευμα) παράδοση πακέτου σήμερα ως το τέλος της μέρας, από Ιρλανδό.

Εντάξει, ως τα μεσάνυχτα έχουμε ακόμη - η ώρα τώρα είναι 22:30...

Τώρα αυτό δεν το κατάλαβα. Πρώτη φορά που μου συμβαίνει πάντως με μεγάλη/διεθνή εταιρία courier.
Άβαταρ μέλους
natnat
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 2142
Εγγραφή: 12 Οκτ 2012, 00:26
11
Has thanked: 2456 times
Been thanked: 4520 times
Ηλικία: 47

Κωνσταντινε, παιζει μεγαλο ρολο ο τοπικος αντιπροσωπος.
Στην Καβαλα πχ η acs και τα ΕΛΤΑ κουριερ ειναι αισχος...
Παναγιώτης

Ηλίαααα! Ριιίχτο!!!
NavalArchitect

Μάλιστα. Για να δούμε αύριο λοιπόν.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Συλλογές link”