strawberrynet

Άβαταρ μέλους
Πάνος
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1898
Εγγραφή: 24 Ιαν 2012, 09:43
12
Τοποθεσία: Κέρκυρα
Has thanked: 157 times
Been thanked: 425 times

Το μαγαζί έχει έδρα Hong Kong
Ταπεινοφροσύνη είναι η ντροπή που νοιώθεις όταν λες στους άλλους πόσο υπέροχος είσαι.
Tommy h
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 119
Εγγραφή: 20 Φεβ 2012, 19:36
12
Has thanked: 24 times
Been thanked: 7 times

Εχω αγοράσει παλιότερα απο αυτούς 2 φορες( Biotherm aquapower και κάτι αλλο που δεν θυμάμαι τώρα)εαν ρωτάς για θέμα αξιοπιστίας ναι ειναι αξιόπιστο site , τώρα για τις τιμες οπως αναφέρεται πιο πάνω δεν ειναι κάτι το ιδιαίτερο ,παλιότερα γενικά ειχε πιο φθηνές τιμες και πουλούσε και μεσω eBay , τώρα εχει ψιλό ξεφύγει ,πάντως ενα πολυ καλό site για αγορα άρωματων στην Ελλάδα ειναι το brands2u.gr(πολυ καλές τιμες) ,εχει και tabac σε πολυ καλές τιμες και 4711,μάλιστα τον ειχα πάρει τηλέφωνο οταν παρήγγειλα το tabac falcon 300ml και του ειχα ζητήσει να φέρει και το αφρολουτρο (τότε δεν το ειχε) και το έκανε βάζοντας το στο site.
θωμάς
Άβαταρ μέλους
Apostolos
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 6359
Εγγραφή: 22 Ιαν 2009, 14:06
15
Has thanked: 1394 times
Been thanked: 652 times
Επικοινωνία:

To strawberry είναι ένα κανονικό κατάστημα, έχουν ψωνίσει κάποιοι γνωστοί μου, δεν είναι απάτη. Προσοχή όμως γιατί φορτώνει απο Hong Kong όπως επεσήμανε ο Πάνος, με ότι μπορεί να σημαίνει αυτό.
Νow Τhat Υou Αre Α Μan, Shave Like One.
or
Grow A Beard
(growing a beard doesn't mean you have to be ungroomed)
NickAthens
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 27 Οκτ 2012, 15:26
11
Been thanked: 5 times

Ψάχνοντας να βρω πιο φθηνά τα επώνυμα αρώματα στο internet βρήκα αυτό το site.
Λέω να παραγγείλω. Έχει παραγγείλει κανείς; Είναι αυθεντικά;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Antonis την 29 Οκτ 2012, 13:22, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: Μετακίνηση στην σωστή κατηγορία. Φιλικά, Αντώνης.
Άβαταρ μέλους
Antonis
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 10546
Εγγραφή: 15 Δεκ 2011, 20:57
12
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 26269 times
Been thanked: 25719 times

Κάποια μέλη που έχουν αγοράσει από αυτούς, αναφέρουν ότι είναι αξιόπιστο site, με έδρα το Hong Kong. Εγώ, προσωπικά, δεν το πολυεμπιστεύομαι.
NickAthens
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 27 Οκτ 2012, 15:26
11
Been thanked: 5 times

Γιατί δεν το εμπιστεύεσαι Αntoni? Από άποψη αυθεντικότητας προιόντων?
NickAthens
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 27 Οκτ 2012, 15:26
11
Been thanked: 5 times

Κι εγώ θέλω να παραγγείλω από κει αρώματα γιατί έχει εκπτώσεις 70% στις γνωστές μάρκες και θέλω να ακούσω γνώμες. Παράγγειλε κανείς τελικά; Τα μεταφορικά είναι δωρεάν για όλα εκτός από τα αρώματα. Αλλά αν μαζί με άρωμα πάρεις και κάτι άλλο είναι πάλι δωρεάν. Αυτό κατάλαβα εγώ.
GrPsycho
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 29 Οκτ 2012, 10:39
11
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Α!!! ναι και εγώ αγοράζω τα αρώματα μας από εδώ, και για να μην χρεωθώ έξοδα αποστολής η γυναίκα μου παραγγέλνει τα καλλυντικά της :) Πάντα κυνηγάμε τις προσφορές σε αυτό το site.
GrPsycho
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 29 Οκτ 2012, 10:39
11
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Εγώ πάντως και η γυναίκα μου δεν είχαμε ποτέ πρόβλημα με τις αγορές μας από το StrawberryNET
Άβαταρ μέλους
Antonis
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 10546
Εγγραφή: 15 Δεκ 2011, 20:57
12
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 26269 times
Been thanked: 25719 times

Δεν έχω ψωνίσει ποτέ από εκεί, αλλά η έδρα του, για κάποιον λόγο, με κάνει να μην το σκέφτομαι καν. Άλλωστε αυτά που με ενδιαφέρουν τα βρίσκω Ευρώπη συνήθως και γενικά το προτιμώ.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Συλλογές link”