strawberrynet

Άβαταρ μέλους
Apostolos
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 6359
Εγγραφή: 22 Ιαν 2009, 14:06
15
Has thanked: 1394 times
Been thanked: 652 times
Επικοινωνία:

Άρα έχεις παραγγείλει και είναι αξιόπιστο; Επειδή με ενδιαφέρει και εμένα, όποιος έχει παραγγείλει και έχει παραλάβει να μας ενημερώσει,επίσης και με ποιον τρόπο πλήρωσε.
Νow Τhat Υou Αre Α Μan, Shave Like One.
or
Grow A Beard
(growing a beard doesn't mean you have to be ungroomed)
Άβαταρ μέλους
vanm66
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 2312
Εγγραφή: 15 Σεπ 2010, 13:28
13
Has thanked: 231 times
Been thanked: 348 times

Εγώ είχα παραγγείλει πριν καιρό ένα σαπούνι ξυρίσματος L'Occitane. Το έδιναν φτηνά και, απ' ο'τι θυμάμαι, δεν χρέωσαν μεταφορικά.
Η συναλλαγή έγινε μια χαρά.
Βαγγέλης
NickAthens
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 27 Οκτ 2012, 15:26
11
Been thanked: 5 times

Εγώ παρήγγειλα άρωμα τώρα μαζί με κρέμα ξυρίσματος για να' ναι δωρεάν τα έξοδα αποστoλής.
Πλήρωσα με paypal αλλά απ' ό,τι είδα έχει και πιστωτική κάρτα και μπορείς και με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό. Θα σας πω εντυπώσεις όταν έρθουν.
NickAthens
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 27 Οκτ 2012, 15:26
11
Been thanked: 5 times

Ήρθαν πιο γρήγορα απ' ό,τι περίμενα. Παρήγγειλα άρωμα και κρέμα ξυρίσματος. Αυθεντικό είναι το άρωμα απ' ό,τι μπορώ να καταλάβω τόσο καιρό που βάζω αρώματα. Με την κρέμα ξυρίσματος ενθουσιάστηκα. Το έγραψα σε άλλο post. Δεν πλήρωσα έξοδα αποστολής λόγω της κρέμας. Οπότε, θεωρώ ότι είναι αξιόπιστο και ότι θα ξαναπαραγγείλω.
TeO_25
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 05 Φεβ 2013, 09:57
11

Γειά σας! Όσον αφορά τη μεταφορά αρωμάτων, επειδή είμαι πολυταξιδευμένος ξέρω ότι οι αεροπορικές εταιρείες έχουν ειδικούς κανονισμούς! Η κοπέλα μου παράγγειλε από την εταιρεία αυτή αρκετές φορές και πάλι με την επιπλέον χρέωση μας φάνηκε φθηνότερη η τιμή τους!
NavalArchitect

Εν συντομία, θα σου ήταν μήπως εύκολο να μας πεις τί είναι που θέλει προσοχή αναφορικά με αυτούς τους κανονισμούς των αεροπορικών εταιριών? Ευχαριστώ.
NavalArchitect

Ευχαριστώ.
Άβαταρ μέλους
Stefanos
Καθηγητής Ξυρίσματος
Καθηγητής Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 9900
Εγγραφή: 14 Ιουν 2010, 10:28
13
Τοποθεσία: [ Mering ]
Has thanked: 212 times
Been thanked: 1189 times
Ηλικία: 49
Επικοινωνία:

Μπορει να με εξηγησει κανεις γιατι δεν με βαζει (απο την αρχη) στην σελιδα και με πεταει το μνμ

Access Denied

You don't have permission to access "http://www.strawberrynet.com/" on this server.
Reference #18.d6a432c3.1360158228.277013d


?
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Πάνος
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1898
Εγγραφή: 24 Ιαν 2012, 09:43
12
Τοποθεσία: Κέρκυρα
Has thanked: 157 times
Been thanked: 425 times

έχεις κακό σκοπό, γι αυτό :beah2
Ταπεινοφροσύνη είναι η ντροπή που νοιώθεις όταν λες στους άλλους πόσο υπέροχος είσαι.
beautylover92
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 03 Αύγ 2015, 14:33
8
Been thanked: 1 time

Γειά σας, εγώ και η κοπέλα μου ψωνίζαμε από αυτό το μαγαζί. Τώρα δεν μπορούμε λόγω της κατάστασης αλλά μου φαίνεται ότι έχουν αρκετά καλές τιμές σε αρώματα και τέτοια. Επίσης, μπορείτε να αποφύγετε αυτήν την χρέωση για τα αρώματα αν παραγγείλετε και κρέμα ας πούμε ή μακιγιάζ!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Συλλογές link”