Ελληνικό βίντεο wet shaving

Απάντηση
Thomas_M
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: 05 Μάι 2020, 21:48
3
Τοποθεσία: Frankfurt am Main
Has thanked: 4 times
Been thanked: 101 times
Ηλικία: 34

Blade Runner έγραψε: 02 Μάι 2020, 15:42
herco έγραψε: 02 Μάι 2020, 15:29 Οχι απλα διαβαζει το φορουμ μας, αλλα ειναι μελος χρονια :D

Παντως καποια χτυπητα λαθακια, τα ξανα εκανε.

(και αυτη η αναφορα στα preshave της Proraso, με πεθανε..)
Είπε τη cella ισπανική :)

Πάντως έγραψα σχόλιο από κάτω, με αναφορά στο φόρουμ μας και έβαλε χαμόγελο και λαικ.
Ωστέ εσύ ήσουν ο κινητήριος μοχλός, γιατί από σχόλιο στο βίντεο του Σταρόβα βρέθηκα εδώ :D
Άβαταρ μέλους
Blade Runner
Δημοτικό
Δημοτικό
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: 12 Ιαν 2011, 23:35
13
Τοποθεσία: Καβάλα
Has thanked: 503 times
Been thanked: 372 times
Ηλικία: 46

Ελπίζω να σε ακολουθήσουν κι άλλοι 8)
Άβαταρ μέλους
__Nikolas
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1260
Εγγραφή: 23 Νοέμ 2015, 17:55
8
Has thanked: 7318 times
Been thanked: 9858 times
Ηλικία: 54

Καλα το παει ο Σταρόβας Γιατρε μου και ειδα οτι χρησιμοποίησε σαπούνι και πινέλο απο συμφορουμίτες!! :clap:
any shave you can walk away from, is a good shave!
Άβαταρ μέλους
Tony
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2496
Εγγραφή: 22 Ιουν 2014, 05:42
9
Τοποθεσία: Μικρό Σπίτι στο Λιβάδι
Has thanked: 23190 times
Been thanked: 13865 times

Άλλο ένα ξύρισμα του Δημήτρη Σταρόβα, που συνεχίζει ακάθεκτος...

Με το ελληνικό σαπούνι του Φωκίωνα (Φαένα) και από όσα μας λέει, εμένα μ' αρέσει, διότι είναι ένας πολλά υποσχόμενος Έλληνας και λάτρης του ΠΞ.!

Οπότε παιδιά για εμάς "δουλεύει ο παίχτης" δείχνοντας το ΠΞ στον έξω κόσμο, που το έχει ξεχάσει πλέον ή και δεν το γνώριζε ποτέ πως υπάρχει, αλλά και γενικώς δείχνει καλαίσθητα αυτόν τον ιδιαίτερο και όμορφο καλλωπισμό που μπορεί να εφαρμοστεί από κάθε άνδρα.!
Αντώνης

Αἰτεῖτε, καὶ δοθήσεται ὑμῖν, ζητεῖτε, καὶ εὑρήσετε, κρούετε, καὶ ἀνοιγήσεται ὑμῖν·
πᾶς γὰρ ὁ αἰτῶν λαμβάνει καὶ ὁ ζητῶν εὑρίσκει καὶ τῷ κρούοντι ἀνοιχθήσεται.
Thomas_M
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: 05 Μάι 2020, 21:48
3
Τοποθεσία: Frankfurt am Main
Has thanked: 4 times
Been thanked: 101 times
Ηλικία: 34

Απολαυστικός στο τελευταιο βίντεο με την slant. Αυτό σκεφτόμουν προχθές που ξυρίστηκα, ότι θελω κατι ποιό άγριο και είμαι νέος στο ΠΞ.
Φαένα Μαστίχα έχω βάλει στο μάτι. Παω να ψαξω τα αντίστοιχα τοπικά για να μην βγαίνω οφφ τόπικ.
Επίσης ωραία βίντεο έχει και ο Greek Shaver.
Άβαταρ μέλους
civ-shaves
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: 01 Αύγ 2019, 10:16
4
Has thanked: 3018 times
Been thanked: 494 times

Ο Σταρόβας, λόγω της αναγνωρισιμότητάς του, σίγουρα είναι στην 1η θέση των προτιμήσεων για κάποιους. Εγώ, πάντως, προτιμώ τον Ιωακείμ (The Greek Shaver) όταν κάνει ελληνικά βίντεο. Νομίζω, είναι πιο περιεκτικός και πιο to the point από το Σταρόβα, ο οποίος έχει την προσέγγιση «δείχνω ό,τι πιο εντυπωσιακό μπορώ». Αν δείτε στα σχόλια των βίντεο του Σταρόβα, οι περισσότεροι του γράφουν να κάνει βίντεο με πιο φθηνά - προσιτά προϊόντα. Πάντως, η αλήθεια είναι ότι θα φέρει πολύ κόσμο στο πξ. Η αλήθεια να λέγεται.
Άβαταρ μέλους
vstromini
Δημοτικό
Δημοτικό
Δημοσιεύσεις: 432
Εγγραφή: 17 Φεβ 2020, 11:12
4
Τοποθεσία: thessaloniki
Has thanked: 5118 times
Been thanked: 2487 times
Ηλικία: 52

Νομίζω ότι ο Ιωακείμ είναι σαφώς καλύτερος και γνώστης του π.ξ
Άβαταρ μέλους
andreas
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 7381
Εγγραφή: 20 Ιαν 2009, 15:49
15
Τοποθεσία: Nederlands
Has thanked: 11137 times
Been thanked: 10624 times
Ηλικία: 45
Επικοινωνία:

Ο Ιωακείμ όταν ξεκίνησε, το έκανε από το μηδέν.
Ο Σταρόβας επειδή είναι διάσημος έχει ήδη πολύ κόσμο στην "καμπούρα" του. Μάλιστα οι περισσότεροι από αυτούς είναι νεολαία.

Δεν μπορούν να συγκριθούν οι δύο τους.
ἐξ ὄνυχος τὸν λέοντα
Άβαταρ μέλους
the_greek_shaver
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 245
Εγγραφή: 02 Μάι 2018, 12:37
5
Τοποθεσία: Ξάνθη
Has thanked: 3375 times
Been thanked: 2637 times
Ηλικία: 31
Επικοινωνία:

Εμένα πάντως μου αρέσουν τα βίντεο του Σταρόβα. Έχει το κοινό του και καλά κάνει, μόνο καλό είναι αυτό γιατί το κάνει γνωστό σε πολύ μεγαλύτερο κοινό απ' ότι μπορώ εγώ. Όποτε λέω με ποιο τρόπο ξυρίζομαι στους έξω με κοιτάνε όλοι περίεργα, αν αναφέρω δε και το κανάλι με κοιτάνε από πάνω έως κάτω αν έχω κάτι στραβό πάνω μου. Τώρα βλέπω από τα σχόλια, από το instagram και το facebook ότι ασχολούνται όλο και περισσότεροι με αυτό.

Εγώ σαν θεατής πάντως θα ήθελα τα βίντεο του να είναι λίγο πιο πληροφοριακά, να αναφέρεται σε περισσότερες λεπτομέρειες στα προϊόντα που χρησιμοποιεί, τα συστατικά των σαπουνιών, το άρωμα τους κλπ. Σιγά σιγά πιστεύω θα το βρει πως θέλει να το διαμορφώσει το κανάλι του, αν απλά δείχνει τον εξοπλισμό του και να ξυρίζεται ή αν θέλει κάπως να κάνει reviews και να δοκιμάζει νέα πράγματα.
Άβαταρ μέλους
civ-shaves
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: 01 Αύγ 2019, 10:16
4
Has thanked: 3018 times
Been thanked: 494 times

Ιωακείμ, κάνεις πολύ καλή δουλειά. Είσαι ένας απλός άνθρωπος (όπως όλοι μας), η προσέγγισή σου μου αρέσει περισσότερο από τον Σταρόβα, γιατί σε σένα βλέπω εμένα και πιθανώς και τους υπόλοιπους φίλους του φόρουμ. Συνέχισε έτσι!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Το ξύρισμα”