Η γραφειοκρατία του ξυρίσματος

macho
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 5173
Εγγραφή: 23 Ιουν 2014, 19:15
9
Has thanked: 16341 times
Been thanked: 17333 times

Παιδια το να ''οργανωνεις''το χομπι σου ειναι κατι πολυ ωραιο.σιγουρα καποιος που δεν ενδιαφερεται για το π.ξ.αυτο δεν μπορει να το καταλαβει,αλλα αυτο δεν εχει να κανει με εμας.η οπτικη και τα ενδιαφεροντα διαφερουν.εγω πιστευω οτι οσο πιο πολλα ενδιαφεροντα εχει ενας ανθρωπος τοσο πιο πολυ καλυτερευει και τον εαυτο του.γι'αυτο λοιπον συνεχιστε ακαθεκτοι. :xp1
nikos.a

Συνήθιζα να γράφω σε αρχείο Excel το ξύρισμα της ημέρας και ίσως κάποια παρατήρηση. Εδώ και τουλάχιστον 5 μήνες όμως το έχω σταματήσει. Οκ, είμαι πολύ οργανωτικός, αλλά δεν υπήρχε κάποιος λόγος να το συνέχιζα. Αν θέλω να θυμάμαι μια παρατήρηση από κάποιο ξύρισμα, απλά... θα τη θυμάμαι, αν αξίζει βέβαια τον κόπο.
Άβαταρ μέλους
Wazzaa
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1226
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2014, 17:55
9
Τοποθεσία: Αθήνα Γαλάτσι
Has thanked: 795 times
Been thanked: 1061 times
Ηλικία: 32

macho έγραψε: Οσο πιο πολλα ενδιαφεροντα εχει ενας ανθρωπος τοσο πιο πολυ καλυτερευει και τον εαυτο του.
Αυτό μπήκε χαλαρά υπογραφή μου.... Ταιριάζει πολύ με εμένα που προσπαθώ να βρίσκω συνεχώς καινούργια ενδιαφέροντα όπως τα αποκαλείς.
Κωνσταντίνος

Όσο πιο πολλά ενδιαφέροντα έχει ένας άνθρωπος τόσο πιο πολύ καλυτερεύει και τον εαυτό του.

Μου αρέσει να φροντίζω ότι αγαπάω.
Κωνσταντίνος 2015
Απάντηση

Επιστροφή στο “Το ξύρισμα”