Μια βοήθεια όσον αναφορά το πανοφωρι

Απάντηση
Kospankavv96
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 12 Δεκ 2013, 18:20
10

Καλησπερα σας συγγνώμη αν εχω τοποθετήσει το θέμα μου σε λάθος ενότητα αλλα είμαι καινούριος. Χρειάζομαι την βοήθεια σας! Θέλω να αγοράσω ενα μπουφάν ή ημιπαλτο εκτός απο σακάκι το οποίο μπορώ εκτός απο καθημερινό να το φορέσω και βράδυ σε κανά club ή bar δηλαδή και λίγο πιο καλο μπορείτε να μου προτείνετε κάποια ειμαι 18 1,83
Σας ευχαριστω πολυ
Άβαταρ μέλους
Antonis
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 10546
Εγγραφή: 15 Δεκ 2011, 20:57
12
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 26271 times
Been thanked: 25719 times

Έχει κανείς καμιά πρόταση για τον φίλο μας; Ιάσονα, μιας και είσαι κοντά ηλικιακά;
Ηλίας
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 4167
Εγγραφή: 02 Αύγ 2013, 15:25
10
Has thanked: 5730 times
Been thanked: 5632 times

Ιάαασονα ?! ..τα κάστανα. :hystericalbs1 :hystericalbs1
Για δύο πράγματα δε πρέπει να στεναχωριόμαστε..
Γι'αυτά που γίνονται και γι'αυτά που δε γίνονται.
Άβαταρ μέλους
Αλέξης
Γυμνάσιο
Γυμνάσιο
Δημοσιεύσεις: 1101
Εγγραφή: 12 Ιαν 2013, 18:54
11
Has thanked: 59 times
Been thanked: 190 times

Εγώ απλά θέλω να πω, όσο κι αν φανεί offtopic, ότι η σωστή έκφραση είναι "όσον αφορά σε κάτι". Αφορώ σε (από+ορώ = αποβλέπω, σχετίζομαι με). Δεν υπάρχει ρήμα "αναφορώ" και το αφορώ δεν έχει άμεσο αντικείμενο. Άραγε : "όσον αφορά στο πανοφώρι". Αυτά τα ολίγα γιατί δεν έχει νόημα να μην γράφουμε grenglish αν δεν γράφουμε σωστά στα ελληνικά
nikos.a

Αμα κανεις μια βολτα σε καποιο εμπορικο κεντρο, σιγουρα θα βρεις αυτο που σου ταιριαζει, χρωματικα και πρακτικα. Μακαρι, παντως, να καταφερεις να βρεις ακρη στο φορουμ.

OFF topic: Σωστο αυτο που λες Αλεξη σχετικα με τη διορθωση, ο καθενας μας θα μπορουσε να το πει. Αλλα... Ειναι τοσα και τοσα ποστ εδω μεσα με συντακτικα, προτασεις μακροσκελεις χωρις κομματα και μια συνεχεια στην σκεψη, και ορθογραφικα λαθη, του στυλ μυνημα---> μηνυμα, που θα επρεπε να διορθωθουν, αν ηταν ετσι. Αν γινοταν καθε λιγο, ομως, αυτο, θα φευγαμε συνεχεια απο το θεμα και θα χαλαγε το κλιμα, πιστευω το γιατι το καταλαβαινεις.
Άβαταρ μέλους
rhtoras
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2708
Εγγραφή: 09 Ιούλ 2012, 16:12
11
Has thanked: 2646 times
Been thanked: 1669 times

Εικόνα
ή
Εικόνα
έχω το δεύτερο...
αυτές οι 2 εταιρίες παίζουν πολύ...
προτιμήσεις τώρα γιατί έχουν διάφορα μοντέλα...ψάχτες λίγο
https://unchained-gnu.gr Βάλτε linux που είναι δωρεάν, ελαφρύ και κάνει ο,τι θέλετε.
oneirofono.gr Το καλύτερο e-steki.

Φυσικά δε θέλω να ξεμείνω από: gillette κρέμα ξυρίσματος και oldspice asl.
Άβαταρ μέλους
Iasonas
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 3663
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2012, 14:34
11
Has thanked: 830 times
Been thanked: 2604 times
Ηλικία: 30

Εφτασεεεεεεεεε!!!!!


Εγω θα σου προτεινα κατι σε στυλ military jacket οπως αυτο και αυτο . Αλλα και παλι δεν ξερω το στυλ σου, οταν λες κλαμπ πχ σε ποια περιοχη εννοεις (μην το λαβει κανεις αρνητικα αυτο δεν θελω να θιξω κανεναν)
Το Ιασονας με Ο
Ηλίας
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 4167
Εγγραφή: 02 Αύγ 2013, 15:25
10
Has thanked: 5730 times
Been thanked: 5632 times

Δε χρειάζεσαι πάντως καλό ρούχο για τα clubs. Καλό αμάξι χρειάζεσαι. Πόσες φορές είδαμε καλοντυμένους να τρώνε πόρτα και λεφτάδες να μπαίνουν μέσα με το φανελάκι ? Tώρα βέβαια δε ξέρω αν με τη κρίση κάνουν τεμενάδες σε όλους. ( Έχω να πατήσω σε club και νυχτερινό κέντρο πάνω απο 10 χρόνια - και όχι δεν έτυχε να φάω πόρτα.. :beah2 )Συγγνώμη για το off topic.
Για δύο πράγματα δε πρέπει να στεναχωριόμαστε..
Γι'αυτά που γίνονται και γι'αυτά που δε γίνονται.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Επίσημο”