2 ερωτηματα

Άβαταρ μέλους
Aris
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 2071
Εγγραφή: 04 Ιαν 2010, 12:46
14
Τοποθεσία: Χαλάνδρι, Αθήνα
Has thanked: 34 times
Been thanked: 48 times
Ηλικία: 46

Κανω δυναμικα την αρχη με 2 ερωτηματα που εχουν πολλες αντιθετες αποψεις

1. Το χρωμα της καλτσας πρεπει να ταιριαζει με το χρωμα του παντελονιου η του παπουτσιου;
2. Η εμφανιση της λευκης φανελας ειναι επιτρεπτη η οχι κατω απο το πουκαμισο λευκο η μη (δεν αναφερομαι στην τιραντε οπου εκει η απαντηση ειναι αυτονοητη :lol: :lol: )
My Ammo
Μηχανή: Edwin Jagger DE89L
Πινέλα: Boar Omega 10018, 10048, 2x10065, Edwin Jagger pure badger
Κρέμες: Body Shop Maca Root, Nivea
Σαπούνια: Valobra, Mama Bear Lavender
Λοσιόν: 4711, Floid Suave
Balm: Body Shop Maca Root
Άβαταρ μέλους
Apostolos
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 6359
Εγγραφή: 22 Ιαν 2009, 14:06
15
Has thanked: 1394 times
Been thanked: 652 times
Επικοινωνία:

HIT έγραψε:Κανω δυναμικα την αρχη με 2 ερωτηματα που εχουν πολλες αντιθετες αποψεις

1. Το χρωμα της καλτσας πρεπει να ταιριαζει με το χρωμα του παντελονιου η του παπουτσιου;
2. Η εμφανιση της λευκης φανελας ειναι επιτρεπτη η οχι κατω απο το πουκαμισο λευκο η μη (δεν αναφερομαι στην τιραντε οπου εκει η απαντηση ειναι αυτονοητη :lol: :lol: )
1. Με το χρώμα του παντελονιού. Αν δεν μπορείς να βρείς το ίδιο χρώμα ας είναι σε κάποιο τόνο πιο ανοιχτό (η κάλτσα).
2. χαχα, εξαρτάται απο το πόσο κρυώνεις.... :lol: Νομίζω ότι κανονικά δεν πρέπει να φοράς φανέλα κάτω απο το πουκάμισο, αλλά εγώ δυστυχώς κρυώνω και δεν μπορώ αλλιώς. Απλά προσπαθώ να επιλέγω πουκαμισα όχι πολύ διάφανα, και επίσης να μη βγάζω το σακάκι όταν φοράω κοστούμι.
Νow Τhat Υou Αre Α Μan, Shave Like One.
or
Grow A Beard
(growing a beard doesn't mean you have to be ungroomed)
Άβαταρ μέλους
andreas
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 7381
Εγγραφή: 20 Ιαν 2009, 15:49
15
Τοποθεσία: Nederlands
Has thanked: 11137 times
Been thanked: 10624 times
Ηλικία: 45
Επικοινωνία:

HIT έγραψε:Κανω δυναμικα την αρχη με 2 ερωτηματα που εχουν πολλες αντιθετες αποψεις

1. Το χρωμα της καλτσας πρεπει να ταιριαζει με το χρωμα του παντελονιου η του παπουτσιου;
2. Η εμφανιση της λευκης φανελας ειναι επιτρεπτη η οχι κατω απο το πουκαμισο λευκο η μη (δεν αναφερομαι στην τιραντε οπου εκει η απαντηση ειναι αυτονοητη :lol: :lol: )


Χμμμ!

Αν θες να το παίξεις μακαρίτης Μιχάλης Κώστογλου (Michel Jackson respect!) μπορείς να βάλεις μαύρο παντελόνι μαύρα παπούτσια και άσπρες κάλτσες :D :D :D :D

Εγώ ποτέ δεν βάζω φανελάκι κάτω από το πουκάμισο! :? έπρεπε;;; :oops:
ἐξ ὄνυχος τὸν λέοντα
Άβαταρ μέλους
Apostolos
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 6359
Εγγραφή: 22 Ιαν 2009, 14:06
15
Has thanked: 1394 times
Been thanked: 652 times
Επικοινωνία:

andreas έγραψε:
HIT έγραψε:Κανω δυναμικα την αρχη με 2 ερωτηματα που εχουν πολλες αντιθετες αποψεις

1. Το χρωμα της καλτσας πρεπει να ταιριαζει με το χρωμα του παντελονιου η του παπουτσιου;
2. Η εμφανιση της λευκης φανελας ειναι επιτρεπτη η οχι κατω απο το πουκαμισο λευκο η μη (δεν αναφερομαι στην τιραντε οπου εκει η απαντηση ειναι αυτονοητη :lol: :lol: )


Χμμμ!

Αν θες να το παίξεις μακαρίτης Μιχάλης Κώστογλου (Michel Jackson respect!) μπορείς να βάλεις μαύρο παντελόνι μαύρα παπούτσια και άσπρες κάλτσες :D :D :D :D

Εγώ ποτέ δεν βάζω φανελάκι κάτω από το πουκάμισο! :? έπρεπε;;; :oops:
:lol: :lol: :lol: καλά έλλιωσα στο γέλιο....

όχι ρε αυτό λέω και εγώ ότι δεν πρέπει να φοράς, αλλά εγω φοράω γιατί κρυώνω( το χειμώνα) :lol:
Νow Τhat Υou Αre Α Μan, Shave Like One.
or
Grow A Beard
(growing a beard doesn't mean you have to be ungroomed)
Άβαταρ μέλους
andreas
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 7381
Εγγραφή: 20 Ιαν 2009, 15:49
15
Τοποθεσία: Nederlands
Has thanked: 11137 times
Been thanked: 10624 times
Ηλικία: 45
Επικοινωνία:

Όσον αφορά το πουκάμισο και το φανελάκι εγώ βασικά θα πρότεινα να μην φοράμε φανελάκι!
Μάλιστα να είναι ξεκούμπωτα τουλάχιστον τα 3 κουμπιά του πουκάμισου από τον γιακά προς τα κάτω!
Σε συνδυασμό με κίτρινη χρυσή αλυσίδα και ένα δασύτριχο στήθος κάνουμε τον τέλειο greek lover!

Αλλά και φανελάκι να φοράς θα πρέπει να προσέχεις οι τρίχες του στήθους σου να εξέχουν τουλάχιστον 4-5 εκατοστά έξω από το λευκό πάντα φανελάκι για να κάνουν αντίθεση!
ἐξ ὄνυχος τὸν λέοντα
Άβαταρ μέλους
Apostolos
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 6359
Εγγραφή: 22 Ιαν 2009, 14:06
15
Has thanked: 1394 times
Been thanked: 652 times
Επικοινωνία:

andreas έγραψε:Όσον αφορά το πουκάμισο και το φανελάκι εγώ βασικά θα πρότεινα να μην φοράμε φανελάκι!
Μάλιστα να είναι ξεκούμπωτα τουλάχιστον τα 3 κουμπιά του πουκάμισου από τον γιακά προς τα κάτω!
Σε συνδυασμό με κίτρινη χρυσή αλυσίδα και ένα δασύτριχο στήθος κάνουμε τον τέλειο greek lover!

Αλλά και φανελάκι να φοράς θα πρέπει να προσέχεις οι τρίχες του στήθους σου να εξέχουν τουλάχιστον 4-5 εκατοστά έξω από το λευκό πάντα φανελάκι για να κάνουν αντίθεση!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Νow Τhat Υou Αre Α Μan, Shave Like One.
or
Grow A Beard
(growing a beard doesn't mean you have to be ungroomed)
Άβαταρ μέλους
Aris
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 2071
Εγγραφή: 04 Ιαν 2010, 12:46
14
Τοποθεσία: Χαλάνδρι, Αθήνα
Has thanked: 34 times
Been thanked: 48 times
Ηλικία: 46

Απο το βιβλιο SAVOIR-VIVRE του Ζαμπούνη, σελίδα 53 " Στο σκί, τα λευκά ζιβάγκο θεωρούνται ένδυμα για ζιγκολό"..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
My Ammo
Μηχανή: Edwin Jagger DE89L
Πινέλα: Boar Omega 10018, 10048, 2x10065, Edwin Jagger pure badger
Κρέμες: Body Shop Maca Root, Nivea
Σαπούνια: Valobra, Mama Bear Lavender
Λοσιόν: 4711, Floid Suave
Balm: Body Shop Maca Root
Άβαταρ μέλους
andreas
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 7381
Εγγραφή: 20 Ιαν 2009, 15:49
15
Τοποθεσία: Nederlands
Has thanked: 11137 times
Been thanked: 10624 times
Ηλικία: 45
Επικοινωνία:

Ααα! γι αυτό με κοιτούσαν όλοι τους πέρυσι περίεργα!!!!!
:frost:
ἐξ ὄνυχος τὸν λέοντα
Yannis
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: 26 Φεβ 2010, 23:30
14
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Έχω διαβάσει ότι οι κάλτσες πρέπει να ταιριάζουν με το παπούτσι...
:hellas1
Άβαταρ μέλους
Apostolos
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 6359
Εγγραφή: 22 Ιαν 2009, 14:06
15
Has thanked: 1394 times
Been thanked: 652 times
Επικοινωνία:

Yannis έγραψε:Έχω διαβάσει ότι οι κάλτσες πρέπει να ταιριάζουν με το παπούτσι...
όχι Γιάννη αυτό κατα την γνώμη μου είναι μέγα λάθος. Για μένα η κάλτσα πάντα να ταιριάζει με το παντελόνι. Η ζώνη πρέπει να ταιριάζει με τα παπούτσια...
Νow Τhat Υou Αre Α Μan, Shave Like One.
or
Grow A Beard
(growing a beard doesn't mean you have to be ungroomed)
Απάντηση

Επιστροφή στο “Καθημερινό”