Nivea Arctic Freeze (pre shave)

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
xristos_metal
Δημοτικό
Δημοτικό
Δημοσιεύσεις: 584
Εγγραφή: 04 Ιουν 2010, 10:58
13
Been thanked: 15 times

Πηγα για τα ψωνια μου σημερα στον Μασουτη και ειχε ολα τα nivea 40%, Λογικα θα ισχυει και για ολη την Ελλαδα. Ηθελα να παρω ενα προιον για καθαρισμο πριν το ξυρισμα και λεω τι καλυτερο απο το συγκεκριμενο nivea? Εξαλλου η εταιρια ειναι παγκοσμιος κολοσσος. Το συγκεκριμενο ειχε γυρω στα 4,90 και με την εκπτωση μου βγηκε 2,60 καπου εκει. Αρκετα καλη τιμη, αλλιως δεν υπηρχε περιπτωση να το παρω.

Εικόνα

Το συγκεκριμενω εκτος απο το να μαλακωνει τριχες υποτιθεται οτι μπορει να ξυρισει κιολας. Και μαλλον πρεπει να ισχυει αλλα δεν εχω σκοπο να το δοκιμασω με αυτον τον τροπο. Η μυρωδια του ειναι κλασσικη ,γνωριμη και δεν μενει στο προσωπο, οποτε δεν επηρεαζει τη μυρωδια της κρεμας ξυρισματος. Το cool kick κτλ δεν ειναι τιποτα τρομερο. Νιωθεις μια δροσια ελαχιστη μετα το ξεπλυμα. Αρκετα καλο προιον για 2,60Ε και το προτεινω. Αν ειχε και μπαλακια για απολεπιση θα ηταν πολυ καλο. Αλλα κανει τη δουλεια του για πριν το ξυρισμα.

Υ.Γ Υπαρχει και παρομοιο after shave balm το οποιο αν ειναι στην ιδια τιμη θα το αγορασω και αυτο.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Apostolos
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 6359
Εγγραφή: 22 Ιαν 2009, 14:06
15
Has thanked: 1394 times
Been thanked: 652 times
Επικοινωνία:

δείχνει καλή περίπτωση....όταν το δοκιμάσεις πές μας.
Νow Τhat Υou Αre Α Μan, Shave Like One.
or
Grow A Beard
(growing a beard doesn't mean you have to be ungroomed)
Άβαταρ μέλους
xristos_metal
Δημοτικό
Δημοτικό
Δημοσιεύσεις: 584
Εγγραφή: 04 Ιουν 2010, 10:58
13
Been thanked: 15 times

Το δοκιμασα αρχηγε! Ενταξει σαπουνακι ειναι, οπως ολα.
Άβαταρ μέλους
BABIS
Γυμνάσιο
Γυμνάσιο
Δημοσιεύσεις: 971
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2010, 23:51
13
Τοποθεσία: Αθήνα, Ελλάς.
Has thanked: 3 times
Been thanked: 211 times

Shave Gel:αν ρίξεις λίγο στο μπωλακι και το χτυπήσεις , κάνει αφρό που μπορεί να απλωθεί με πινέλο;
Απάντηση

Επιστροφή στο “Pre-, After shave λοσιόν και -κρέμες”