Pitralon asl (Swiss)

NavalArchitect

Συμμετέχοντες:

1. NavalArchitect
2. Tzimisce
3. Ηλίας
4. ztakis
5. ..................
Άβαταρ μέλους
foxtrot
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 3098
Εγγραφή: 07 Μάι 2015, 12:39
8
Τοποθεσία: Ελευσίνα
Has thanked: 27822 times
Been thanked: 29045 times
Ηλικία: 64

NavalArchitect έγραψε: 16 Απρ 2018, 17:53 Ευχαριστούμε Τάσο. Το ίδιο έλεγε και ο Μαρίνος εχθές στη συνάντηση - το post-shave feeling είναι πάρα πολύ καλό.
Θα το παραγγείλω από YourShaving. Φέρνει με DPD αν δεν κάνω λάθος (αν κάνω λάθος διορθώστε με... )
Ο yourshaving στέλνει after shaves με GLS Courrier (ACS στην Ελλάδα), αλλά το κόστος είναι 31 ευρώ.
Αυτά τέλος Ιανουαρίου που τον είχα ρωτήσει.
Άρα γιά να αξίζει τον κόπο πρέπει, ή κάποιος να παραγγείλει πολλά και διάφορα, ή να γίνει ομαδική πλέον.

Προστέθηκε μετά από 5 λεπτά 44 δευτερόλεπτα:
Re: Pitralon asl (Swiss)
Συγγνώμη κύριοι δεν έιχα διαβάασει τα προηγούμενα posts :">
Είμαι μέσα και γω...
Γιάννης
NavalArchitect

Συμμετέχοντες:

1. NavalArchitect
2. Tzimisce
3. Ηλίας
4. ztakis
5. foxtrot
6. ...............
stergios

Παρτε το ειναι πολυ καλο after. Απ τον πατερα μου το ηξερα που το γουσταρε πολυ. Οπως την aqua κ.α

Η μυρωδια ευχαριστη κ παλεύεται. Δεν ειναι κατι ιδιαιτερο κ πολλες φορες μου φερνει κατι απο τριανταφυλλο. Τοσες χρησεις, ουτε το εχω προσεξει πολυ το αρωμα του κ γιατι δε το πηρα για το αυτο το λογο. Εξαλλου δεν κραταει πολυ. Κ γενικα η lotion εξατμιζεται στο πι κ φι.
Άβαταρ μέλους
marinos79
Γυμνάσιο
Γυμνάσιο
Δημοσιεύσεις: 886
Εγγραφή: 22 Ιαν 2013, 12:57
11
Τοποθεσία: Βύρωνας - Αττικής.
Has thanked: 190 times
Been thanked: 762 times
Ηλικία: 62

Μόλις τώρα το είδα. Συμμετέχω και εγώ.

1. NavalArchitect
2. Tzimisce
3. Ηλίας
4. ztakis
5. foxtrot
6. marinos79
NavalArchitect

Λοιπόν, το κλείνω. Έξι άτομα είναι αρκετά. Θα μιλήσουμε με ΠΜ.

** Το mini group buy έκλεισε **.
Άβαταρ μέλους
rhtoras
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2708
Εγγραφή: 09 Ιούλ 2012, 16:12
11
Has thanked: 2646 times
Been thanked: 1669 times

Παιδιά υπάρχει Ελλάδα σας λέω.Μη βιάζεστε...
https://unchained-gnu.gr Βάλτε linux που είναι δωρεάν, ελαφρύ και κάνει ο,τι θέλετε.
oneirofono.gr Το καλύτερο e-steki.

Φυσικά δε θέλω να ξεμείνω από: gillette κρέμα ξυρίσματος και oldspice asl.
NavalArchitect

Μα δεν βλέπω να μας λες κάτι.
Υπάρχει, ισχυρίζεσαι, αλλά πού υπάρχει;
Το κρατάς μυστικό;

Να σταματήσω το group buy λέγοντας τί ακριβώς στους υπόλοιπους 4 φίλους/μέλη που ανταποκρίθηκαν;
(και οι οποίοι αυτή τη στιγμή που γράφω αυτές τις γραμμές προσπαθούν να μου στείλουν τα χρήματα είτε μέσω PayPal είτε μέσω τραπέζης)

Αν θες να "λες" πραγματικά, τότε να σηκώνεις τα δακτυλάκια σου προς το πληκτρολόγιο και να το γράφεις - ειδάλλως να μην ανοίγεις καν την οθόνη του υπολογιστή σου, ή να μην επισκέπτεσαι τέτοια νήματα.

Ο Ηλίας θα πάει αύριο το πρωί από τη Eurobank να μου κάνει την κατάθεση. Θα ήθελες να ήσουν στη θέση του, να σπαταλούσες τόσο χρόνο για να πας να κάνεις κάτι τέτοιο, και την ίδια στιγμή να έβγαινε το κάθε ********* που θα σου έλεγε "...σας λέω, υπάρχει εδώ, μην κάνετε την αγορά...";
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Antonis την 06 Μάι 2018, 15:20, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: Διαγραφή χαρακτηρισμού. Φιλικά, Αντώνης
Άβαταρ μέλους
rhtoras
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2708
Εγγραφή: 09 Ιούλ 2012, 16:12
11
Has thanked: 2646 times
Been thanked: 1669 times

Συγγνώμη Κων/νε αλλά έτυχε κάτι την ώρα που αναζητούσα.Τελικά είναι outofstock το συγκεκριμενο αλλά ίσως μια ερώτηση λύσει απορίες.
Πιο πολύ το είπα για όσους δεν πρόλαβαν την ομαδική,αφού ουδέποτε είπα να σταματήσει.Με το μη βιάζεστε εννoούσα,εφόσον δεν προλάβετε.

ishoponline.gr
beautycorner.gr
emark.gr
είναι οι σελίδες που το φέρνουν.


Συγγνώμη για το offtopic!

Aποδεικτικό...Εικόνα
https://unchained-gnu.gr Βάλτε linux που είναι δωρεάν, ελαφρύ και κάνει ο,τι θέλετε.
oneirofono.gr Το καλύτερο e-steki.

Φυσικά δε θέλω να ξεμείνω από: gillette κρέμα ξυρίσματος και oldspice asl.
Ηλίας
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 4167
Εγγραφή: 02 Αύγ 2013, 15:25
10
Has thanked: 5730 times
Been thanked: 5632 times

Τηλέμαχε, με όλο το θάρρος, ούτε που το έχουν ξαναματαδεί οι συγκεκριμένοι το ελβετικό. Με τη σειρά που τα έβαλες ο πρώτος και ο τελευταίος έφερναν (;) - μάλλον κράχτες μοιάζουν - το Pitralon Polar και η μεσαία : η beautycorner , φαίνεται να μη ξέρει τι είναι aftershave.
Για δύο πράγματα δε πρέπει να στεναχωριόμαστε..
Γι'αυτά που γίνονται και γι'αυτά που δε γίνονται.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Pre-, After shave λοσιόν και -κρέμες”