Asl or not asl?

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Tzimisce
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2729
Εγγραφή: 08 Δεκ 2017, 13:42
6
Τοποθεσία: Αθήνα
Has thanked: 8223 times
Been thanked: 10088 times
Ηλικία: 52
Επικοινωνία:

Κάθομαι και σκέφτομαι...
Μήπως πήραμε τη ζωή μας λάθος;
Αγοράζουμε ένα μάτσο asl και asb με γνώμονα την περιποίηση που κάνουν και το άρωμά τους και έχουμε καταλήξει με τόσα που παίζει να περάσει μήνας και να μην έχει έρθει η σειρά κάποιου.
Η φιλοσοφία του "παίρνω το πιο περιποιητικό και χρησιμοποιώ κολόνια για το άρωμα" δεν θα ήταν πιο σωστή;
Και να κυνηγάμε κάποια χωρίς, ή με απαλό άρωμα;
Π.χ. δεν θα με χάλαγε να έχω μόνιμο asb το speick.
Με ένα ανάλογο σε ποιότητα και άρωμα asl σου μένουν και λεφτά για edp μιας και δεν λούζεσαι με αυτά όπως τα asl...
What say you?
Μιχάλης
Άβαταρ μέλους
DAK
Δημοτικό
Δημοτικό
Δημοσιεύσεις: 408
Εγγραφή: 03 Μαρ 2017, 13:56
7
Has thanked: 211 times
Been thanked: 551 times
Ηλικία: 43

φιλε το εχω σκεφτει παρα πολλες φορες αυτο.για πολλα χρονια ειχα μονιμα κορρε κ nivea και στο τελος εβαζα μια κολωνια dior-bulgari και οτι αλλο μου αρεσε.παρολο που ημουν ηδη στο π.ξ.η αληθεια ομως ειναι οτι την αισθηση που σου δινει ενα καλο δροσιστικο aftershave lotion μετα απο μια επικη ξουρα δεν υπαρχει!εγω πλεον αυτο που κανω ειναι το εξης.οταν ξυριζομαι βραδυ βαζω μπαλμ,εξαλου δεν θα με μυρισει κ κανεις.αλλα οταν ξυριστω πρωι-πρωι,οπου το ξυρισμα ειναι κλασης ανωτερο λογω ξεκουραστης επιδερμιδας εκει ριχνω τη λοσιον και νιωθω αλλος ανθρωπος!!ειμαι πανετοιμος για μια μερα γεματη ενεργεια!μοσχοβολαει η μουτσουνα μου!!😀😀😀
YOU 'LL NEVER WALK ALONE!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Pre-, After shave λοσιόν και -κρέμες”