Cella - After Shave Lotion

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Iapetos
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 175
Εγγραφή: 20 Σεπ 2017, 22:20
6
Has thanked: 1122 times
Been thanked: 781 times
Ηλικία: 29

Αναζητωντας στο φορουμ πληροφοριες για το συγκεκριμενο A.S. δεν βρηκα παρα ελαχιστες και αποσπασματικα. Ο χρονος δεν μου επιτρεπει να περνώ απο Πειραια/Αργυρουπολη (τα μαγαζια με πικοιλια) και να εχω αρωματικη.. επιγνωση/εντυπωση.
Οποιος εχει δοκιμασει το συγκεκριμενο προιον και θα ηθελε να μοιραστει τις εντυπωσεις του;
Πού εχει κεντρο/κεντρα αναφορας αρωματικα η Lotion Cella και τι γινεται αναφορικα με την ενταση και τη διαρκεια;
Γιώργος
geo
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: 11 Σεπ 2010, 09:17
13
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
Has thanked: 28 times
Been thanked: 39 times

Το συγκεκριμενο after shave το εχω και τολμω να πω οτι ειναι απο τα καλυτερα που εχω δοκιμασει.Για lotion δινει πολυ καλη ενυδατωση στο δερμα και εχει ολες τις ιδιοτητες που πρεπει να εχει ενα after shave. Menthol δεν εχει δηλ. ιδιαιτερη παγωμαρα δεν αφηνει, αυτο ομως δεν σημαινει πως δεν αφηνει φρεσκαδα.
Αρωματκα δεν εχει καμια σχεση με το σαπουνι ξυρισματος που εχει αρωμα αμυγδαλου. Θα ελεγα οτι περισσοτερο λεμονιζει, οχι ομως τοσο,οσο μια eau de cologne λεμονι(καμια σχεση). Για μενα εχει πιο ευχαριστο αρωμα,ειναι ελαφρυ φοριεται ανετα το πρωι,δεν ειναι καθολου βαρυ εχει ομως διαρκεια(τουλαχιστον 3 ωρες)
Πιστευω οτι εινα καλη επιλογη.
Άβαταρ μέλους
Kostis
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: 23 Οκτ 2017, 09:47
6
Been thanked: 7 times

Πολύ καλή επιλογή. Must have
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Antonis την 27 Δεκ 2017, 05:01, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: Σε παρακαλώ, αφαίρεσε την υπογραφή του tapatalk. Φιλικά, Αντώνης.
Άβαταρ μέλους
Iapetos
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 175
Εγγραφή: 20 Σεπ 2017, 22:20
6
Has thanked: 1122 times
Been thanked: 781 times
Ηλικία: 29

[mention]Kostis[/mention] , συμφωνεις με τον προλαλησαντα geo ως προς το αρωμα; (Με "καιει" το ζητημα του αρωματος.) Αλλο μελος με ειχε πληροφορησει για αρωμα που εχει νοτες οδεύουσες προς σανδαλοξυλο.
:think:
Γιώργος
Άβαταρ μέλους
Kostis
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: 23 Οκτ 2017, 09:47
6
Been thanked: 7 times

Φέρνει λίγο σε σανταλόξυλο αλλά το «κόβει» το διακριτικό λεμόνι οπότε δε μοιάζει με άλλα πχ proraso santalwood (το οποίο είναι εξαιρετικό επίσης). Δεν πίστευα ότι θα ´ναι τόσο καλό μεχρι που το πήρα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Antonis την 27 Δεκ 2017, 11:18, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: Σε παρακαλώ, αφαίρεσε την υπογραφή του tapatalk. Φιλικά, Αντώνης.
Άβαταρ μέλους
Kostis
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: 23 Οκτ 2017, 09:47
6
Been thanked: 7 times

Φέρνει λίγο σε σανταλόξυλο αλλά το «κόβει» το διακριτικό λεμόνι οπότε δε μοιάζει με άλλα πχ proraso santalwood (το οποίο είναι εξαιρετικό επίσης). Δεν πίστευα ότι θα ´ναι τόσο καλό μεχρι που το πήρα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Antonis την 27 Δεκ 2017, 15:36, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: Σε παρακαλώ αφαίρεσε την υπογραφή του tapatalk. Φιλικά, Αντώνης.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Pre-, After shave λοσιόν και -κρέμες”