Fine American blend

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Tony
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2496
Εγγραφή: 22 Ιουν 2014, 05:42
9
Τοποθεσία: Μικρό Σπίτι στο Λιβάδι
Has thanked: 23190 times
Been thanked: 13865 times

Μάλιστα, τότε όντως αλλοιώθηκε, και για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις, φυσικά και συμβαίνουν αυτά, όλα χαλάνε στις κατάλληλες συνθήκες.

Πάντως για να καλύψω και την προηγούμενη απορία μου θα πω πως, ποτέ δεν μου χάλασε κανένα as με αλκοόλ ,<40% και έχω "κληρονομιά" μερικά από τις δεκαετίες 70-80.

Τ: Ο μόνοι τρόποι για αλλοιωθεί είναι, η ποσότητα του αλκοόλ να είναι μικρότερη από 40% ή να μην κλείνει ερμητικά το καπάκι (πώμα) αν υποψιαστείτε ή θέλετε να έχετε το κεφάλι σας ήσυχο, κόψτε λίγη πλαστική μεμβράνη που χρησιμοποιούμε στην μαγειρική, τυλίξτε το στόμιο του μπουκαλιού, βιδώστε το καπάκι και τέλος... :)
Αντώνης

Αἰτεῖτε, καὶ δοθήσεται ὑμῖν, ζητεῖτε, καὶ εὑρήσετε, κρούετε, καὶ ἀνοιγήσεται ὑμῖν·
πᾶς γὰρ ὁ αἰτῶν λαμβάνει καὶ ὁ ζητῶν εὑρίσκει καὶ τῷ κρούοντι ἀνοιχθήσεται.
LandoCalrissian93

Ως λάτρης του αρώματος "Rive Gauche" του οίκου YSL, το οποίο διατυμπανίζουν στην Fine ότι μιμήθηκαν, τολμώ να πω: πλανώνται πλάνην οικτράν!
Το άρωμά του δεν θυμίζει σε τίποτα το αυθεντικό άρωμα, αλλά και σε δεύτερη ανάγνωση ούτε το κλασικό μπαρμπέρικο της PAA "CaD." Προσωπικά μου έβγαλε μια "χημικούρα" καθώς στέγνωνε και αφομοιωνόταν στο δέρμα. Ενώ μου αρέσει και χρησιμοποιώ που και που το Fresh Vetiver της εταιρείας, το παρόν δε με έχει ικανοποιήσει διόλου.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Pre-, After shave λοσιόν και -κρέμες”