Pashana original after shave lotion

Άβαταρ μέλους
panagiotis72
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 198
Εγγραφή: 17 Δεκ 2016, 10:44
7
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Has thanked: 1309 times
Been thanked: 1801 times
Ηλικία: 51

...αν και ξερω ότι μπορει να πεσει καζουρα :P ,είναι τετοια αρωματαρα το PASHANA που καβατζωσα αλλα δυο χαλαρα...ακριβως το ιδιο χαλαρα με FLOID ΚΑΙ PINAUD CLUBMAN....η Αγια Τριας των asl...γουστα είναι αυτα :D
Άβαταρ μέλους
blade2668
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 272
Εγγραφή: 11 Οκτ 2016, 23:51
7
Τοποθεσία: Γιαννιτσά / Έδεσσα
Has thanked: 6041 times
Been thanked: 1604 times
Ηλικία: 55

Το λατρεύω (βασικά και τα 3 που αναφέρεις Παναγιώτη). Το κακό είναι ότι δεν έχω πετύχει θηλυκό που να του αρέσει η μυρωδιά. Τα Χριστούγεννα ρώτησα τις γυναίκες του σπιτιού τι τους θυμίζει η μυρωδιά. Και οι τρεις είπαν Εκκλησιά και απομακρύνθηκαν βιαστικά. Το ακόμα πιο κακό είναι ότι είναι θρησκευόμενες και ότι έχουν αρκετά χρόνια διαφορά, μεταξύ τους. Ποιο στο καλό είναι το γκρουπ στο οποίο θα έχουμε θετικά αποτελέσματα φορώντας pashana;
Κώστας
Άβαταρ μέλους
panagiotis72
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 198
Εγγραφή: 17 Δεκ 2016, 10:44
7
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Has thanked: 1309 times
Been thanked: 1801 times
Ηλικία: 51

...Φιλε blade εχεις δικιο...αχ αχ γυναικες :think: ...ξερεις εχω και εγω παρουσια δυναμικη θηλυκων στο σπιτι(κορες - συζυγος) αλλα αποφευγω να ρωτησω ...εκτος αν οι ιδιες αναφερθούνε...οσον αφορα το συγκεκριμενο αρωμα κρατανε μια ουδετεροτητα..καλο η κακο αυτό δεν ξερω :D :D
ztakis
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: 04 Ιαν 2018, 15:19
6
Has thanked: 73 times
Been thanked: 214 times

blade2668 έγραψε: 11 Ιαν 2017, 13:43 Το λατρεύω (βασικά και τα 3 που αναφέρεις Παναγιώτη). Το κακό είναι ότι δεν έχω πετύχει θηλυκό που να του αρέσει η μυρωδιά. Τα Χριστούγεννα ρώτησα τις γυναίκες του σπιτιού τι τους θυμίζει η μυρωδιά. Και οι τρεις είπαν Εκκλησιά και απομακρύνθηκαν βιαστικά. Το ακόμα πιο κακό είναι ότι είναι θρησκευόμενες και ότι έχουν αρκετά χρόνια διαφορά, μεταξύ τους. Ποιο στο καλό είναι το γκρουπ στο οποίο θα έχουμε θετικά αποτελέσματα φορώντας pashana;
Για το Pashana πρέπει να ρωτήσεις αυτές τις γυναίκες

Βέβαια, αν βάλεις πολύ, τότε φίλε μου έμπλεξες άσχημα...


Υ.Γ. Ελπίζω να μην παρεξηγήσεις το χιούμορ μου :)
Άβαταρ μέλους
herco
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 6407
Εγγραφή: 04 Σεπ 2013, 14:12
10
Has thanked: 12159 times
Been thanked: 12133 times
Ηλικία: 53

Το Pashana δεν απευθυνεται σε κυριες. Το φορας επειδη το γουσταρεις και μεχρι εκει - μην περιμενεις κατακτησεις με αυτο.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
natnat
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 2142
Εγγραφή: 12 Οκτ 2012, 00:26
11
Has thanked: 2456 times
Been thanked: 4520 times
Ηλικία: 47

To μύρισα πρόσφατα και μου άρεσε.
Πολύ vintagια λέμε
Όμως είναι πολύ έντονο και από ότι φαίνεται διαρκεί η μυρωδιά του πολύ.
Παναγιώτης

Ηλίαααα! Ριιίχτο!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Pre-, After shave λοσιόν και -κρέμες”