Myrsol Emulsion Pre/After

Άβαταρ μέλους
ch2700
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1735
Εγγραφή: 28 Μάι 2012, 11:24
11
Has thanked: 672 times
Been thanked: 1639 times

Δεν συνηθιζω να γραφω εντυπωσεις για καποιο προιον για δυο λογους. Δεν ημουν ποτε καλος στις εκθεσεις παρα μονο στα γραμματα και ακομη καλλιτερος στα τηλεγραφηματα. Ο δευτερος ειναι οτι ολα ειναι υποκειμενικα και οτι κανει σε μενα μπορει να μην κανει σε καποιον αλλο.
Αυτο ομως το pre/after αξιζει μια αναφορα. Το παρελλαβα την Παρασκευη και το χρησημποιησα χτες. Ειναι ενα παραξενο και απιθανο προιον. Παραξενη ηφη σαν γυναικεια κρεμα χεριων πυχτο αλλα οταν το απλωσεις με λιγο μασαζ στο προσωπο ειναι ενα βιλουδινο χαδι. Δεν γυαλιζει, αποροφαται σχεδον αμεσως και δεν νιωθεις οτι εχει ξυριστει. Τοσο αμεση και γρηγορη ειναι η αποκατασταση του δερματος. Η πρωτη δοκιμη με αφησε με το στομα ανοιχτο. Οσο για ενυδετωση δεν το σηζηταμε. Απο χτεσ το βραδυ κοιμηθηκα ,ξυπνησα , πλυθηκα και ακομη ειναι εδω και προστατευει.
Δεν θα το χρησημοποιησω για pre τουλαχιστων προς το παρων. Ειναι απιθανο σαν after και ταιριαζει και οποιαδηποτε lotion απο πανω αν θελει καποιος αλλα ποιος θελει να μην εχει το βιλουδο στην μουρη του. :hellas
Nikos
Robert Williams 8/8, Robert Williams "Purist",Koyei 13/16, C.Mayers & Son 13/16, Friodur 5/8, T.R.Cadman "Bengall", Dubl duck "Special No 1" 6/8, Kropp 13/16, Dovo Best Quality 5/8
Άβαταρ μέλους
Antonis
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 10561
Εγγραφή: 15 Δεκ 2011, 20:57
12
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 26420 times
Been thanked: 25885 times

Μπράβο Νικόλα.

Ωραία η παρουσίασή σου και αποδεικνύει και πόσο λάθος έχεις στους λόγους που επικαλείσαι (για το ότι δεν γράφεις). Οπότε συνέχισε να γράφεις εντυπώσεις, είμαι σίγουρος ότι έχεις πολλά προϊόντα που πολλοί θα ήθελαν να διαβάσουν και δεν βρίσκουν κάτι.
NavalArchitect

Καλό προιόν, πλούσιο, όμως προσωπικά το βρίσκω αρκετά λιπαρό κι επίσης η μυρωδιά του δεν είναι τόσο 'εύκολη'. Γενικά από τα καλά (έως πολύ καλά) after shave balms.
Άβαταρ μέλους
Georgechalkida
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 180
Εγγραφή: 15 Φεβ 2015, 02:27
9
Has thanked: 198 times
Been thanked: 142 times
Ηλικία: 38

Καλησπέρα σε όλους.

Αν και έχω δεί γραμμένο αρκετές φορές το όνομα αυτού του προϊόντος στο forum, το θέμα του είναι ουσιαστικά νεκρό.. Ας το ξαναζωντανέψουμε λοιπόν λίγο.

Είμαι ένα κλικ μακριά απο την αγορά του. Τι λέτε..?? Αξίζει.?? Στα λεφτά του υπάρχουν καλύτερες επιλογές.?
Γιώργος
Άβαταρ μέλους
rhtoras
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2708
Εγγραφή: 09 Ιούλ 2012, 16:12
11
Has thanked: 2646 times
Been thanked: 1669 times

Όλα είναι υποκειμενικά και ίσως να μιλάμε για ενα πολύ καλό προιόν.Εγω θα ήθελα να ξέρω αν αξίζει σε σχέση με το sul filo del rasoio που γίνεται χαμός τώρα τελευταία στο φόρουμ.Πιστεύω όμως κυρίως για όσους το σκέφτονται η κρέμα razorock aftershave wax αξίζει ίσως και πιο πολύ,λόγω αρώματος,και δεν ξέρω γιατι δεν έχω πάρει ακόμα.
https://unchained-gnu.gr Βάλτε linux που είναι δωρεάν, ελαφρύ και κάνει ο,τι θέλετε.
oneirofono.gr Το καλύτερο e-steki.

Φυσικά δε θέλω να ξεμείνω από: gillette κρέμα ξυρίσματος και oldspice asl.
Άβαταρ μέλους
Georgechalkida
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 180
Εγγραφή: 15 Φεβ 2015, 02:27
9
Has thanked: 198 times
Been thanked: 142 times
Ηλικία: 38

Πρώτη χρήση σήμερα.. Εξαιρετικό αποτέλεσμα..Θα την δοκιμάσω κάποιες φορές ακόμα και θα επανέλθω.
Γιώργος
nicksg
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 18 Ιαν 2015, 00:10
9
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Πες μας σε παρακαλώ από που το αγόρασες?
Άβαταρ μέλους
Georgechalkida
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 180
Εγγραφή: 15 Φεβ 2015, 02:27
9
Has thanked: 198 times
Been thanked: 142 times
Ηλικία: 38

Από εδώ :)
Γιώργος
Ηλίας
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 4167
Εγγραφή: 02 Αύγ 2013, 15:25
10
Has thanked: 5730 times
Been thanked: 5632 times

Δε το γράφω για καλό...

- Παρακαλώ τί θα πάρετε ;
- Ένα κουτί Depon, ένα Ponstan σιρόπι και απο Μyrsol τί έχετε ;
- Το Εmulsion και το Αntesol
- Aυτά θέλουν συνταγή ιατρού ;
- Νομίζω μόνο το Αntesol, μισό λεπτό να δώ..

XD

Δε τα μπορώ, παναθεμά τα ! Μου είχε δώσει ο iogi παλιότερα Μyrsol Emulsion να δοκιμάσω. Κάνει δουλειά, ανακουφίζει αλλά μου μύριζε σα την αλοιφή που έβαζε η μακαρίτισσα η γιαγιά μου . Το έχω στο ψυγείο και το βάζω στα ακροδάχτυλα και μόνο στην ερεθισμένη περιοχή όταν χρειαστεί. :whistle:
Τις προάλλες μου έδωσε ο Πέτρος ( Μp.) να δοκιμάσω το Αntesol. Τρείς φορές το έκανα, αλήθεια λέω :shock: , η τελευταία μετά το χθεσινό ξύρισμα. Σιροπάκι για το βήχα, κανονικά ! }:D

Ευχαριστώ θερμά τα παιδιά για τη καλή τους πρόθεση το κείμενο είναι αυτοσαρκαστικό εννοείται.

Τί να κάνω τώρα ; Να δοκιμάσω κάποιο άλλο της σειράς στο μέλλον ;
Για δύο πράγματα δε πρέπει να στεναχωριόμαστε..
Γι'αυτά που γίνονται και γι'αυτά που δε γίνονται.
Άβαταρ μέλους
ch2700
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1735
Εγγραφή: 28 Μάι 2012, 11:24
11
Has thanked: 672 times
Been thanked: 1639 times

Θελεις balm Ηλια? Πολυ καλο και μπορεις να το μυρισεις πριν το παρεις ειναι της AVene. Δεν θυμαμαι την μυρωδια αλλα απο δουλεια κανει πολυ καλη.
Nikos
Robert Williams 8/8, Robert Williams "Purist",Koyei 13/16, C.Mayers & Son 13/16, Friodur 5/8, T.R.Cadman "Bengall", Dubl duck "Special No 1" 6/8, Kropp 13/16, Dovo Best Quality 5/8
Απάντηση

Επιστροφή στο “Pre-, After shave λοσιόν και -κρέμες”